Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

29 minutes ago, Profesionalac said:

Za Inter može sve van Real-ManC-Bajern trokuta, pa da se mogu nadati konačno o 1/4f.

 

Bayern ionako ne može jer su bili u grupi.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, ArleKino said:

 

Do danas je bilo 3-4. :D 

 

Dobro, ovaj PSG je i zaslužio da naiđe na neki Bayern u osmini finala. Ogavnost kipi iz njih.

 

Juve sa 5 poraza nastavlja život u Evropi. Imaju sreće da se ukinuo gol u gostima kod ocjene H2H jer bi završili ispod Maccabija.

 

Dobo si ovo napisao. Kada se uzmu u obzir svi kriterijumi, najvece sanse su da PSG izvuce Bayern pa onda Napoli.

 

Svi koji su zavrsili prvi bi zeljeli da izbjegnu PSG ili Liverpool.

 

A svi zelimo da gledamo velike utakmice tako neka dodje ko nam je sudjen.

Edited by borris_
Link to comment

Cudi me da nema onih Belousa Bate Borisov ili kako vec, i oni su mi ostali u secanju kao kante za nabijanje ili se ja lose secam :ph34r:

Edited by Midgeta
Link to comment
5 minutes ago, Midgeta said:

Cudi me da nema onih Belousa Bate Borisov ili kako vec, i oni su mi ostali u secanju kao kante za nabijanje ili se ja lose secam :ph34r:

 

Dobro se sećaš, evo gledam, 2015 su nabili gol razliku -22.

 

Protiv Šahtjora 7-0 i 5-0, protiv Porta 6-0 i 3-0, protiv Bilbaoaoa 2-0 i pobeda 2-1

 

Ne znam što ih nema na listi, možda zato što su uspeli da dobiju tu jednu utakmicu - izlistani su samo timovi sa nula bodova u grupi.

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, MocaVukotic said:

Zar nije rangers ima par dobrih sezona negde u drugoj polovini 90ih,secam se grupe sa dortmundom i nekih pobeda

 

Ovde gledaju samo pojedinačne sezone. 

 

Dinamo 2016 je izgleda jedini koji nije uspeo da postigne gol za šest utakmica.

 

Link to comment
35 minutes ago, nahbar said:

Kad je zdrebe? Izvinjavam se ako je neko vec pitao.

The draw takes place at the House of European Football in Nyon, Switzerland on Monday 7 November. The ceremony begins at 12:00 CET, which is 11am in the UK and Portugal.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Milan i Tottenham igraju ponovo nakon 2010-11, tad je Peter Crouch riješio dvomeč golom za 0-1 u Milanu. Gattuso htio tući Joea Jordana. Girouda smo spominjali na Serie A, imao je solidan učinak protiv Spursa.

 

Brugge-Benfica zvuči kao meč 2.kola Kupa UEFA neke 1988-89. Oba tima su zasluženo tu gdje jesu, da ne bude zabune.

 

PSG dobio ono što sam im poželio. @borris_ će gledati spektakl. Bayern je onomad ispao zbog Andore, Lewandowski se ozlijedio sa repkom prije Lige prvaka. Da je tu igrao, Bayern bi vjerovatno prošao.

 

Liverpoolu šansa za revanš Realu mada nisam siguran koliko su @Weenie Pooh i @copkillah bili željni te šanse. :D Dotad bi Liverpool trebalo da bude u boljem stanju nego što je sad.

 

Chelsea će se isto popraviti do dvomeča sa Borussijom, Auba protiv svoje Borussije prvi put nakon odlaska. Jude Bellingham još jednom ima šansu da pokaže klasu protiv elitnog PL kluba.

 

Eintracht-Napoli - još jedan blast from the past. Sjećam se neke video-igre sa automata gdje su ovi klubovi bili u opticaju. Kup UEFA 1989-90, Partizan priprema Šćepovića i pere štrample Milka Đurovskog za Celtic.

 

Inter-Porto, nisu Portugalci za potcijeniti, ali mislim da ima Inter dovoljno kvalitete da to prođe.

 

Leipzig-Man C, audicija za igrače Leipziga koji bi u Englesku. Nkunku možda već u januaru preseli u London, Szoboszlai ima mjesta u PL-u, nadao sam mu se prije godinu i po dana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...