Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

Stoji to za uigranost, no Juventus i dalje igra antifudbal. Poveli smo, sada cemo malo da taktiziramo, neka kontrica tamo-ovamo; 0-0, sredina drugog poluvremena, ma i bod u gostima je ok. To je mozda bilo ok devedesetih, no sada vecina timova pokusava da igra ofanzivnije i kada vec nemas dobru defanzivu kao pre, ostaje samo jedna opcija. Izgleda da Allegri to ne ume da postavi.

Link to comment

Allegrijev build-up je uvijek bio strašno spor, ali to su pokrivali BBC kao najuigranija odbrana u Evropi, WB-ovi koji su nosili loptu naprijed i napadači koji bi izmišljali golove. Vlahović bi morao biti Dybala i Higuain u jednom da sve to pokrije.

 

U Arsenalu bi ove sezone već imao 7-8 golova na kontu.

  • +1 1
Link to comment

Vlahović je dao 4 gola u prvih 5 kola u prilično sporom i neubedljivom Juventusu koji je i dalje bez Pogbe i uglavnom bez ADM. Bremer se privikava, Paredes im je već lepo legao, sa ili bez Alegrija biće konkurenti za titulu jer im je konkurencija tanka i razlika je premala. 
Setite se očajnog starta prošle sezone i završetka u top 4. 
 

Mislim da je trenutno jedino Haland kompletniji špic od Vlahovića na Svetu. Ne uzimam Mbapea, Salaha, i ostale Nejmare kao krilne napadače u konkurenciju, pričamo o klasičnim 9kama.

Link to comment
Just now, goofs said:

Jeste, ali s druge strane Vlah trpa iz slobodnjaka ravno kao Siniša nekada, Haland o tome može samo da sanja.

 

To i nije neki nedostatak, ako igrac to ima to je bonus ali od devetke se to ni ne ocekuje. Ni Ronaldo i Romario nisu izvodili slobodnjake, ali u timu skoro uvek imas nekog ko to dobro radi. Tako da kad se desi prekid napadac ne mora da preuzme tu ulogu, tim ce uvek imati opciju za to. Ali dobices loptu u noge mnogo puta u toku utakmice i ako ne mozes sebi da stvoris sansu to te cini manje korisnim za tim od igraca koji to moze.

 

S tim sto se ja ne bih slozio da Vlahovic uopste ne moze da stvori sansu i mislim da je jos rano porediti Vlahovica sa Mihajlovicem, Sinisa spada u najbolje u istoriji i to je pokazivao iz sezone u sezonu.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...