Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

4 minutes ago, Lancia said:

Mucenje kao takvo :isuse: evo sad i penala za Porto, koji je bio bolji, ruku na srce.

Znači debili totalno :D

Nisu pobedili kao domaćini od oktobra 2020

 

Edited by Nevernik
Link to comment

Liverpool mnogo lepo igrao. Klopp igra obrnuti Brnli. Svi u napad, jedan i po u odbrani. Jebe nam se, igramo za statistiku. 70% posed lopte, sutevi ka golu preko 20, dodavanja cepamo. Salahalala je midfielder sa najvecim procentom upucenih lopti u 16 metara. Sve kako valja. Statistika je cudo. Golove mozemo da vidimo u emisijama inside training na utubu, mnogo su lepi.

Link to comment
3 minutes ago, Zlurad said:

Liverpool mnogo lepo igrao. Klopp igra obrnuti Brnli. Svi u napad, jedan i po u odbrani. Jebe nam se, igramo za statistiku. 70% posed lopte, sutevi ka golu preko 20, dodavanja cepamo. Salahalala je midfielder sa najvecim procentom upucenih lopti u 16 metara. Sve kako valja. Statistika je cudo. Golove mozemo da vidimo u emisijama inside training na utubu, mnogo su lepi.

 

Kaže Klopp, "We have to reinvent ourselves", znači nema nazad, nema odmora dok traje obnova, inovacije, nove tehnologije, guraj dublje u blato, još nije bilo dosta. 

 

Ja se ne sećam da sam video Floparu ovako opuštenog posle blamaroznih poraza. Obično se videlo da kipti od besa, moglo se naslutiti šta namerava da kaže igračima na sledećem treningu.

 

A ovde... sve mu je ravno. Ili je otkrio čari meditacije pod stare dane, ili je produžio ugovor s namerom da pusti sezonu niz vodu i čeka da mu se zahvale na saradnji uz golden parachute.

 

 

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, *edited by mod said:

Ludi su ako ga šutnu posle jedne lošije sezone. Dokle god izbori LS i naredne godine biće on tu i sledeće sezone.

 

Ne verujem da ce da sutnu ikada, jer ce FSG da popije ono sto su Glejzeri trebali a nisu. Ovi drugi se barem vade prosipanjem para, ovi prvi ni to. Losa sezona je tek pocela. Videcemo sta ce da "reinvent". Verovatno nista. Igramo uzasno. Samo je Klopp kriv sto je potrosio onoliko para za Darwina koji je vecerasnju utakmicu vise centrirao nego bio u 16.

 

59 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ja se ne sećam da sam video Floparu ovako opuštenog posle blamaroznih poraza. Obično se videlo da kipti od besa, moglo se naslutiti šta namerava da kaže igračima na sledećem treningu.

 

Sta moze da im kaze? Odbrana da ide sto vislje, Milner da pravi faulove blize protivnickom golu, za svaki slucaj, Eliot i Salah da maju lagani team building petting cisto saradnje radi i to je to. Pa u nadi da ce neko da se seti da u fudbalu postoji protivnicka vratnica i samo jedan covek izmedju njih...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...