Jump to content
IGNORED

LŠ novo izdanje 22/23


renne

Recommended Posts

28 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Nego, zar nije bilo 3-1 za Arsenal u toj utakmici koju pominješ? :unsure:

 

Faulerovski časno ne priznaješ gol urugvajskog Jonasa Elmandera jer je bio u ofsajdu u build-upu? :hail: Hvala, ali bilo je 3-2.

  • +1 1
Link to comment

Nunez sa 15 centimetara u poslednjoj sekundi za 2-0, rutinska pobeda :fantom:

 

Ogroman napredak, reset na 2021. Nadam se da će nastaviti ovo da pokušavaju, umesto 451 i 442 budalaština.

Link to comment

Guenduzi poklanja loptu u 94' i izbacuje 3 na 1 kontru za Totse, izbacuje Marsej i iz EL i pozicionira Totse na prvo mesto. Krv ti jebem kakva štetočina

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Guenduzi poklanja loptu u 94' i izbacuje 3 na 1 kontru za Totse, izbacuje Marsej i iz EL i pozicionira Totse na prvo mesto. Krv ti jebem kakva štetočina

 

Koji minut pre toga Kolašinac sam, glavom, sa tri metra promašuje gol

Link to comment

Marsej je ovako i ušao direktno u grupu LŠ ni kriv ni dužan, kad je Lans dao gol Monacu u poslednjem sekundu sezone i poslao ih u kvalifikacije a odande nama u LE, sad im se malo vratilo

Link to comment
U grupi D na poluvremenu Sporting prvi, Marsej drugi. Sad trenutno kako stoje Ajntraht prvi, Totenhem drugi. 
Ne sećam se da sam video interesantniju i neizvesniju grupu od ove. Dođe žal što se nisu trilerovale ovako češće.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Guenduzi poklanja loptu u 94' i izbacuje 3 na 1 kontru za Totse, izbacuje Marsej i iz EL i pozicionira Totse na prvo mesto. Krv ti jebem kakva štetočina

 

Najprecijenjeniji mladac u Arsenalu ikad. Glup k'o kurac, ali zato nadobudan.

 

Paradoksalno, mislim da bi on sa svojim ho-ruk stilom i energijom dobro došao Liverpoolu. Klopp bi od njega izdeljao nešto.

  • +1 1
Link to comment

Los je Totenhem bas, engleski Atletiko sa mnogo vise golova i uzbudjenja. I ajde prosli su ovo nekako ali generalno teski luzeri.

 

I dobro je sto je Ajntraht prosao, Portugalci su smaraci. 

Link to comment
22 minutes ago, ArleKino said:

Paradoksalno, mislim da bi on sa svojim ho-ruk stilom i energijom dobro došao Liverpoolu. Klopp bi od njega izdeljao nešto.

 

Hvala ali ne hvala, Klopp se već dobro snabdeo deblima od kojih nešto tek treba da izdelje. 

 

Ovo me podseća na dobronamerne preporuke rahmetli Praslina koji je svojevremeno cenio da bi Kutinja najbolje bilo zameniti Lanzinijem :D 

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

Liverpool u Ligi sampiona ima jedan bod manje nego u premijer ligi :ph34r:

 

Kao drugoplasirani moze da ide na: Bajern, PSG, Real, Porto.

 

Ne znam postoji li šansa da izvučemo bilo koga osim Porta, mislim što bi se tradicija prekidala? :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...