Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Quote

“I just spoke to one or two [Southampton] players that I know and they said: ‘What an atmosphere’,” Cooper said afterwards.

 

@Lancia Dobro vi ostajete u ligi kad vam trener a) ne zna brojati do dva ili b) pijan vodi utakmice (doduše, i izgleda malo k'o neki ruski trener gimnastike koji votkom liječi drugi razvod braka).

  • Haha 3
Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

 

@Lancia Dobro vi ostajete u ligi kad vam trener a) ne zna brojati do dva ili b) pijan vodi utakmice (doduše, i izgleda malo k'o neki ruski trener gimnastike koji votkom liječi drugi razvod braka).

Mozda ne zna do dva, ali kad predje dva, nebo je granica. Vidi samo koliko je igraca doveo u Forest.

 

btw, ja sam iznenadjen kako su im navijaci dobri, i na gostovanjima se ono bas cuju. 

Link to comment
18 hours ago, ArleKino said:

Nego, saznah ko je ispao usprkos dvojici dvocifrenih u golovima. Middlesbrough 1996-97. Ravanelli 16, Juninho 10. Mada, oni su ispali zbog oduzetih bodova kad nisu dobili odgodu utakmice.

 

Još bolji i prikladniji primjer za ovakvo ispadanje:

 

Leicester je zadnji put ispao 2003-04. Les Ferdinand je dao 12 golova, Paul Kurčev™ 11. Imali su 33 boda, gol-razlika 48-65. Prvenstvo su otvorili sa 2-2 kod kuće protiv Southamptona (vodili 2-0), u drugom kolu su izgubili kod kasnijeg viceprvaka Chelsea. Na Anfieldu su izgubili 2-1.

 

Trenutno imaju 30 bodova, gol-razliku 48-63, Harvey Barnes je dao 12 golova, James Maddison 10. Prvenstvo su otvorili sa 2-2 protiv Brentforda (vodili 2-0), u drugom kolu su izgubili kod kasnijeg viceprvaka Arsenala. Na Anfieldu su izgubili 2-1.

  • +1 2
  • Wub 2
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Midgeta said:

Arle napisi knjigu neku kao istorijat i zanimljivosti premijer lige, ja bi to citala

 

Imao sam neku ideju za knjigu, trebalo je da poprati sve igrače Arsenala koji su učestvovali u nizu "49" (zvala bi se "49ers", ne znam kako bi preživjela na američkom tržištu :D ) i šta se sve bitno što se desilo u njihovoj karijeri prije, tokom i poslije niza.

 

Dobiješ na nekom kvizu pitanje koja dva igrača Arsenala su dali hat-trick u prvoj utakmici tog niza bez poraza, kažeš: "Pires i...", otpiješ gutljaj piva da zaliješ dramsku pauzu i dodaš: "...Pennant."

  • +1 1
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

 

Imao sam neku ideju za knjigu, trebalo je da poprati sve igrače Arsenala koji su učestvovali u nizu "49" (zvala bi se "49ers", ne znam kako bi preživjela na američkom tržištu :D ) i šta se sve bitno što se desilo u njihovoj karijeri prije, tokom i poslije niza.

 

Dobiješ na nekom kvizu pitanje koja dva igrača Arsenala su dali hat-trick u prvoj utakmici tog niza bez poraza, kažeš: "Pires i...", otpiješ gutljaj piva da zaliješ dramsku pauzu i dodaš: "...Pennant."

 

Ne bi prezivela na americkom trzistu pod tim nazivom:D

Ali mislim da bi na evropskom trzistu porobio, JK Rowling na aparatima.

 

Ovo cu da zapamtim, ako se ikad odvazim da se prijavim za Poteru:D

 

I napisi nam nekad ovde neke odlomke knjige, kao teaser-i, da vidimo sta smo mogli da imamo

 

Link to comment
 
Imao sam neku ideju za knjigu, trebalo je da poprati sve igrače Arsenala koji su učestvovali u nizu "49" (zvala bi se "49ers", ne znam kako bi preživjela na američkom tržištu [emoji3] ) i šta se sve bitno što se desilo u njihovoj karijeri prije, tokom i poslije niza.
 
Dobiješ na nekom kvizu pitanje koja dva igrača Arsenala su dali hat-trick u prvoj utakmici tog niza bez poraza, kažeš: "Pires i...", otpiješ gutljaj piva da zaliješ dramsku pauzu i dodaš: "...Pennant."
Ali onda naglasis da je Penant tu utakmicu igrao mamuran jer nije ocekivao da ce uopste igrati tu ufakmicu pa se prethodnu noc ubio k'o majka.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • Wub 1
Link to comment

Jermaine Pennant, ime koje mi prvo zazvoni u glavi kad zamišljam kakvoj bi karijeri mogao da se nada 1 Harvey Elliott.

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

Gary Neville kao menadžer? :D Oooo, kako bi to bilo lijepo. :D 

 

 

Koliko sam pročitao, uglavnom kao ambasadori kluba. Mada bi svakako bilo fino da nas Qatar kupi, onda menadzer više neće ni biti toliko bitan...    :whistle:

Link to comment
13 hours ago, ArleKino said:

Gary Neville kao menadžer? :D Oooo, kako bi to bilo lijepo. :D 


Neka hvala, već smo videli kakav je kao menadzer. 

Inače ta ekipa ionako ima Salford.

Link to comment
13 hours ago, Jeremija said:

Mada bi svakako bilo fino da nas Qatar kupi, onda menadzer više neće ni biti toliko bitan...    :whistle:

Ne bi bilo fino jer tolika moc u rukama lika koji to shvata kao igracku ce dovesti do kupovine raznih Ronalda i Mesija sa Murinjom na klupi. Vec nesto serenda kako ce kupiti Mbapea i koga vec. Kontam da bi ovaj drugi bio mnogo bolji izbor, mozda ne finansijski ali nesto ne vjerujem da bi se mijesao ETH u posao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...