Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, Lancia said:

To nije dovoljno, Forest je slab, moraju i drugi da igraju za njih :mad: a nesto mi se javlja da ce Solak da kresne sumare.

Kako svi igraju za Pool, može malo da se i NF pogura, šta fali... :fantom:

 

ALi, večeras je ključna...

  • +1 1
Link to comment
Just now, Cane Vukic Prebranac said:

Мање трошка на путовања и хотеле ... :fantom:

Ne ozbiljno, ja mislim da oni misle da bi im to bio problem... Gledaju WHU i kažu, jbt, da se borimo sledeće godine za opstanak i ugrozimo par stotki miliona dobiti u narednom periodu, zbog lige konferencije ili slične glupost? Ma kakvi, igraj opušteno do kraja...

Link to comment
17 minutes ago, radisa said:

Ne ozbiljno, ja mislim da oni misle da bi im to bio problem... Gledaju WHU i kažu, jbt, da se borimo sledeće godine za opstanak i ugrozimo par stotki miliona dobiti u narednom periodu, zbog lige konferencije ili slične glupost? Ma kakvi, igraj opušteno do kraja...

 

Ja to govorio posle svake utakmice Totenhema u zadnjih mesec dana pa sad dobiše Palas i sjebaše mi koncept.

Link to comment

U prvom dijelu sezone Brighton dobio 4-1 u gostima, sad izgubio 1-5 kod kuće. Ne pamtim da sam u ligi vidio veći swing. :huh:

Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

U prvom dijelu sezone Brighton dobio 4-1 u gostima, sad izgubio 1-5 kod kuće. Ne pamtim da sam u ligi vidio veći swing. :huh:

Namesteno celo prvenstvo, gledaj samo kako guraju Liverpul :fantom: da su sumari znali da je ovakav cirkus, ne bi napustali Brod.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
On 6. 5. 2023. at 20:43, ArleKino said:

 

A Brighton?

 

On 6. 5. 2023. at 22:02, copkillah said:

 

Oni imaju puno toga da nadoknade u kraćem periodu, teško je očekivati da dobiju svih preostalih šest utakmica, pogotovo kada uzmeš u obzir s kim sve igraju, koliko god da su dobri.

 

:fantom:

  • +1 2
Link to comment

Nego, saznah ko je ispao usprkos dvojici dvocifrenih u golovima. Middlesbrough 1996-97. Ravanelli 16, Juninho 10. Mada, oni su ispali zbog oduzetih bodova kad nisu dobili odgodu utakmice.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...