Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

9 minutes ago, ArleKino said:

Ne, zapravo sam Brightonu upisao pobjede svugdje osim protiv Citeha. Dobili su nas i prošle sezone na Emiratima, a i 2019-20. Ustvari, dobili su nas i ove sezone (u Liga-kupu, šareni tim, ali svejedno). 

 

Brighton uzme 5/6 = 70 bodova. To uključuje pobjede kod nas i Newcastlea, poraz od Cityja kod kuće.

 

Ah, pa dobro, to je za nijansu realnije. Ali ipak im pišeš pet pobeda u šest utakmica, a Brighton trenutno ima samo tri pobede u poslednjih pet. Znači treba da podignu formu igrajući sa Arsenalom, Njukom, i Sitijem. 

 

9 minutes ago, ArleKino said:

United ima 63 boda. Ne smiju uzeti više od 7 bodova. Ako uzmu tri od četiri, imaće 72 boda i pa-pa, Galebovi, pa-pa, Klopp.

 

Mogu da uzmu i 8 bodova, pa da budu izjednačeni za Floparinom nezaustavljivom mašinom na 71. Gol razlika je trenutno za 17 bolja na strani Liverpula, idealno bi bilo da na kraju bude 14 imajući u vidu onaj rezultat od 7-0 :D 

 

9 minutes ago, ArleKino said:

Liverpool ima 62 boda. Gostovanje kod Leicestera koji možda nume, ali će da mre na terenu. Dovoljno je da Liverpool tu remizira i ne može dalje od ugodne brojke 69. Ruku na srce, negdje mora da vam se vrati Alissonov gol i nema pravičnijeg mjesta za to od Leicestera kojem se taj gol usrao u sezonu.

 

Nema teorijske šanse da dobiju sve tri do kraja, ovih šest u nizu su jedva iščupali, sve po gol razlike.

 

Ne znam zašto otpisuješ Aston Villu na Anfieldu, meni to deluje kao najrealnije mesto za jedan antiklimaktični X.

 

Ne znam ni zašto ceniš da Alissonov gol protiv WBA treba nekom da se "vrati". Nije nikakav user, odbitak, nije autogol, nije sudijski poklon... lepo čovek skočio i zakucao je glavom u gol posle kornera.

 

9 minutes ago, ArleKino said:

City može da uzme svih 12 bodova, a može i da zatrokira od trovanja prevarom Ancelottijem u CL. :D Ćelavantu su ostala gostovanja kod timova koji su ostali neporaženi kod njega (Everton, Brentford), domaćinstvo protiv menadžera koji je ostao neporažen kod njega (Lampard) i gostovanje kod supersexy Brightona.

 

Zašto uopšte razmatraš City ako si Arsenalu upisao još jedan poraz? Oni da osvoje samo 4 boda od poslednjih 12 je naučna fantastika.

 

Link to comment
34 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ah, pa dobro, to je za nijansu realnije. Ali ipak im pišeš pet pobeda u šest utakmica, a Brighton trenutno ima samo tri pobede u poslednjih pet. Znači treba da podignu formu igrajući sa Arsenalom, Njukom, i Sitijem. 

 

Mogu da uzmu i 8 bodova, pa da budu izjednačeni za Floparinom nezaustavljivom mašinom na 71. Gol razlika je trenutno za 17 bolja na strani Liverpula, idealno bi bilo da na kraju bude 14 imajući u vidu onaj rezultat od 7-0 :D 

 

Nema teorijske šanse da dobiju sve tri do kraja, ovih šest u nizu su jedva iščupali, sve po gol razlike.

 

Ne znam zašto otpisuješ Aston Villu na Anfieldu, meni to deluje kao najrealnije mesto za jedan antiklimaktični X.

 

Ne znam ni zašto ceniš da Alissonov gol protiv WBA treba nekom da se "vrati". Nije nikakav user, odbitak, nije autogol, nije sudijski poklon... lepo čovek skočio i zakucao je glavom u gol posle kornera.

 

Zašto uopšte razmatraš City ako si Arsenalu upisao još jedan poraz? Oni da osvoje samo 4 boda od poslednjih 12 je naučna fantastika.

 

Brighton je već pobjeđivao velike timove, znaju recept. Ono, ne bih im dao u Ligu prvaka samo zato što su dvaput izgubili od Spursa.

 

Emery je ključ otpisivanja Ville. Dobar je on sve dok se u ligi ne igra za nešto i dok rezultati pokrivaju xG manjak. Onda zakaže Pierre-Emerick Watkins u par utakmica i ne izvuče gol iz guzice pa se tim vrati u realne okvire.

 

Liverpool je dobio šest u nizu, Leeds definitivno nije bio jedan razlike. :D 4/6 su bile na Anfieldu gdje je Liverpool sila kao i prošle sezone. U gostima pobjede kod Leedsa i West Hama.

 

Ne zajebavaj za gol Alissona. :D Gol golmana je teški raritet, ne računajući razne Chilaverte, Buttove i Rogerije koji su pucali penale i/ili slobodne udarce, taj grom pogađa jednog od 20 PL golmana jednom u 10 godina, a ostale nijednom. E kad takav gol donese bukvalno mjesto u Ligi prvaka...

 

City moram uračunati reda radi jer postoji 0,001% šanse da se spotaknu par puta u ligi. Imaju zgusnut raspored, Real Madrid ih čeka, a ne može odlazeći Gündogan da stalno daje pobjedničke golove. 

Link to comment

I tako, dok se mi ovdje zajebavamo, nezainteresovani Fulham nabija Lisice koje igraju za svoj opstanak 4-1, a nije ni sat vremena prošao. Barnes je maločas smanjio.

Link to comment
26 minutes ago, ArleKino said:

I tako, dok se mi ovdje zajebavamo, nezainteresovani Fulham nabija Lisice koje igraju za svoj opstanak 4-1, a nije ni sat vremena prošao.

 

25 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Lester se raspada...ali dobro...

 

Kako beše, Lester "možda nume, ali će da mre na terenu" :rolleyes:

 

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

Kako beše, Lester "možda nume, ali će da mre na terenu" :rolleyes:

 

Pa vidiš da umiru...od batina. :sleep:

Link to comment
53 minutes ago, ArleKino said:

Liverpool je dobio šest u nizu, Leeds definitivno nije bio jedan razlike. :D 

 

Znaš kako je, Leeds se tu odmarao, čuvali snagu za title-decider @ Man City :fantom:

 

Svih pet utakmica posle te bile su pobede sa golom razlike, što 1-0 iz penala, što 2-1 uz prečku protivnika u finišu, što 4-3 u poslednjim sekundama protiv Spursa. Taj sliding mora da dođe na naplatu, i ne dve sezone kasnije kao Alijev gol oko kog si zapeo, nego uskoro.

Link to comment

Fulham-Leicester 5-3, Barnes i Maddison će biti valjda prvi dvocifreni duet jednog tima koji je ispao iz Premiershipa. Moram samo da nađem negdje statističku potvrdu svoje hipoteze i da, je li, Leicester stvarno i ispadne. Doduše, Leicester, ako ispadne, neće ispasti zbog manjka datih golova nego zbog abnormalnog broja blesavo primljenih golova što nije čudno ako se zna da im je odbranu pojačao regen Davida Luiza.

Link to comment

Došlo neko gadno doba - i Everton igra za Liverpul. 

 

Odoh da guglam da li 5. iz PL ide u LŠ ako Citi uzme ušatog....

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

Došlo neko gadno doba - i Everton igra za Liverpul. 

 

Odoh da guglam da li 5. iz PL ide u LŠ ako Citi uzme ušatog....

 

Ne ide.

Link to comment
18 minutes ago, ArleKino said:

 

Ne ide.

 

Ma, znam, zezam se, već je bilo reči ovde pre par nedelja. 

Link to comment

Kakav crni Brighton, ne bi me iznenadilo da se posle poraza od Everton-a razočaraju i udju u seriju poraza, teško da će se kvalifikovati i za Kup Uefa...

Link to comment
14 minutes ago, Lancia said:

Prokleti Brajton, sad je nasao da kljokne.

Ajde, NF je match lopta večeras, ako ne dobije kod kuće tim koji je već ispao, ne ni uzaslužuje da ostane...

 

ALi dobija NF, lagano Šolaka, sa 2-3 razlike...

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Ajde, NF je match lopta večeras, ako ne dobije kod kuće tim koji je već ispao, ne ni uzaslužuje da ostane...

 

ALi dobija NF, lagano Šolaka, sa 2-3 razlike...

To nije dovoljno, Forest je slab, moraju i drugi da igraju za njih :mad: a nesto mi se javlja da ce Solak da kresne sumare.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...