Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Moram priznati da ste me ovom pricom 'svi igraju za Liverpul' naterali da pogledam tabelu :blush:

Bod i 3 plus oba po mec manje. 

Ma daj... 

Link to comment
3 minutes ago, radnik said:

Moram priznati da ste me ovom pricom 'svi igraju za Liverpul' naterali da pogledam tabelu :blush:

Bod i 3 plus oba po mec manje. 

Ma daj... 

Drzaces ti moj avatar na deskotopu :happy:

  • Haha 3
Link to comment

Liverpul kako je igrao ovu sezonu ne zasluzuje da igra bilo kakvu Evropu. To sam rekao pre jedno 5 nedelja. I dalje stojim iza toga. Na stranu sto je dosao trener koji je digao giganta iz pepela i koji igra svemirski fudbal, sa kandidatom za zlatnu loptu dok Liverpul posrce na sredini tabele i Klop out. 4 utakmica do kraja sezone, ovaj prvi bezi ovom drugom jedan bod sa utakmicom manje i gol razikom od +8.

Edited by Zlurad
Link to comment

Prvi put, ne računajući dva vezana poraza u ranom avgustu, UTD je  na poraz odgovorio porazom. Čak je data, bar matematička, šansa pokojnom Liverpulu da nas pretekne u top 4.

 

Mojes je izveo tim bez kalkulisanja iako u četvrtak prvu tekmu iz dvomeča karijere. I zasluženo odneo sva tri boda.

A mi smo večeras izgledali kao posvadjani. U zadnjoj trećini™ je pogotovu delovalo tragikomično. U prvom poluvremenu su dve stative došle pukim slučajem (Raša i Entoni).

Jedino što ostavlja nadu je da od 4 preostala meča 3 igramo na Trafordu.

 

Pred nama je leto koje će samo produžiti agoniju oko vlasnika i verovatno dobro prodrmati petla™ do te mere da ćemo svi imati osećaj da krećemo sa nule.

 

Link to comment

Weghorst kao devetka velikog kluba je kao neki holandski vic koji se ne može prevesti na drugi jezik ili vic Adama Sandlera koji je smiješan samo Adamu Sandleru. Ja još čekam punchline.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Mozda je punchline da mu je prevod prezimena na engleski road (to) overgrown elevated place. Evo i dalje cekamo Sandlera :ph34r:

Link to comment

Opet, ETH izvlaci 200% iz ovog tima i sva fantasticna serija rezultata je realno bila nerealna. Dogodine ce biti druga prica, tim prije ako izbori CL i ser Dzim preuzme klub i ulozi neke pare u konkretna pojacanja.

Link to comment
3 hours ago, radnik said:

Moram priznati da ste me ovom pricom 'svi igraju za Liverpul' naterali da pogledam tabelu :blush:

Bod i 3 plus oba po mec manje. 

Ma daj... 

 

Više ti se sviđa varijanta bod i 3 plus oba po dva meča manje? :unsure:

Link to comment

Barney Ronay sere da je ovo utrka udvoje za Top 4. To što Brighton sa pobjedama u zaostalim utakmicama preskače Liverpool - to ništa.

 

Imaju Galebovi gadan raspored no najljepša priča bi bila da uđu u CL igrajući najbolji fudbal u ligi. Ruku na srce, treba im da United bude United još bar dvaput do kraja sezone i da Liverpool oživi groznu formu u gostima kod Leicestera ili Southamptona (nešto ne vjerujem da Drakula ima šanse da uzme Kloppa na Anfieldu).

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, ArleKino said:

Barney Ronay sere da je ovo utrka udvoje za Top 4. To što Brighton sa pobjedama u zaostalim utakmicama preskače Liverpool - to ništa.

 

Imaju Galebovi gadan raspored no najljepša priča bi bila da uđu u CL igrajući najbolji fudbal u ligi. Ruku na srce, treba im da United bude United još bar dvaput do kraja sezone i da Liverpool oživi groznu formu u gostima kod Leicestera ili Southamptona (nešto ne vjerujem da Drakula ima šanse da uzme Kloppa na Anfieldu).

 

Zašto bar još dvaput, kad već Brightonu pišeš pobede u zaostalim utakmicama? Ako oni dobiju sledeće tri, dosta im je da MUFC izgubi jednu i biće četvrti. 

 

Da nije možda zbog toga što si im upisao poraz protiv Arsenala? Da li je moguće da se još besramno nadaš da će razni Brajtoni i Lidsovi doneti titulu na Emirate? :D 

 

Ceterum censeo, ko je želeo Brighton u CL nije trebalo da im ukrade Trossarda :fantom:

 

Link to comment
7 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Zašto bar još dvaput, kad već Brightonu pišeš pobede u zaostalim utakmicama? Ako oni dobiju sledeće tri, dosta im je da MUFC izgubi jednu i biće četvrti. 

 

Da nije možda zbog toga što si im upisao poraz protiv Arsenala? Da li je moguće da se još besramno nadaš da će razni Brajtoni i Lidsovi doneti titulu na Emirate? :D 

 

Ceterum censeo, ko je želeo Brighton u CL nije trebalo da im ukrade Trossarda :fantom:

 

 

Ne, zapravo sam Brightonu upisao pobjede svugdje osim protiv Citeha. Dobili su nas i prošle sezone na Emiratima, a i 2019-20. Ustvari, dobili su nas i ove sezone (u Liga-kupu, šareni tim, ali svejedno). 

 

Brighton uzme 5/6 = 70 bodova. To uključuje pobjede kod nas i Newcastlea, poraz od Cityja kod kuće.

 

United ima 63 boda. Ne smiju uzeti više od 7 bodova. Ako uzmu tri od četiri, imaće 72 boda i pa-pa, Galebovi, pa-pa, Klopp.

 

Liverpool ima 62 boda. Gostovanje kod Leicestera koji možda nume, ali će da mre na terenu. Dovoljno je da Liverpool tu remizira i ne može dalje od ugodne brojke 69. Ruku na srce, negdje mora da vam se vrati Alissonov gol i nema pravičnijeg mjesta za to od Leicestera kojem se taj gol usrao u sezonu.

 

City može da uzme svih 12 bodova, a može i da zatrokira od trovanja prevarom Ancelottijem u CL. :D Ćelavantu su ostala gostovanja kod timova koji su ostali neporaženi kod njega (Everton, Brentford), domaćinstvo protiv menadžera koji je ostao neporažen kod njega (Lampard) i gostovanje kod supersexy Brightona.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...