Jump to content

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

32 minutes ago, Weenie Pooh said:

Za sve one koji su greškom pomislili da Liverpul ima neku ideju kuda će da vozi sledeće sezone:

 

  Hide contents

 

 

Luis Diaz, Darwin Nunez, and Mohamed Salah modelling Liverpool FC’s new 2023/24 home kit on a '70s-inspired set.   The kit has a classic design in bright Liverpool red with white contrast collar and cuffs inspired by Shankly’s 1973-74 squad.

 

 

Audicija za "Vikend sa Mohamedom"?

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Weenie Pooh said:

Za sve one koji su greškom pomislili da Liverpul ima neku ideju kuda će da vozi sledeće sezone:

 

  Hide contents

 

 

Luis Diaz, Darwin Nunez, and Mohamed Salah modelling Liverpool FC’s new 2023/24 home kit on a '70s-inspired set.   The kit has a classic design in bright Liverpool red with white contrast collar and cuffs inspired by Shankly’s 1973-74 squad.

 

 

 

Savršeni dresovi, please, take my money!

 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

Savršeni dresovi, please, take my money!

 

Znam ja da se ti ložiš na crveno-bele kombinacije, ali meni je ovo baš mnjah.

 

Na stranu dresovi, kakav je ovo "vesele sedamdesete" vajb, čemu retro estetika za promociju dresa, šta ti ljudi misle i čime se rade?

Link to comment

Slavna vremena, vajb? 

A naocari su simbol vizije, znaju gde ce. 

Mora se pozitivno gledati :D

 

Sto rece Jeremija za Utd gostovanja, vazi i za L. celu sezonu... tesko gore moze. 

Link to comment

Rano je da se (opet) evociraju slavna vremena od pre pola veka, još u timu imaš igrače koji su podizali sve moguće pehare. 

 

To ćemo kad Flopara popije pedalu i rasproda se sve preko 23 godine, Bajčeta kapiten.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Na stranu dresovi, kakav je ovo "vesele sedamdesete" vajb, čemu retro estetika za promociju dresa, šta ti ljudi misle i čime se rade?

 

Dresovi su radjeni po uzoru na liverpulove dresove iz sezone 1973/1974, sezona koja je bila poslednja sezona Bila Shenklija ergo retro promocija u skladu sa retro verzijom dresa.

Edited by Zlurad
Link to comment
3 hours ago, radnik said:

A naocari su simbol vizije, znaju gde ce. 

 

 

Naočari su zbog svih trofeja koji će da blješte sledeće sezone :cool:

Link to comment
36 minutes ago, copkillah said:

Naočari su zbog svih trofeja koji će da blješte sledeće sezone :cool:

 

Klopp i John Henry sledeće sezone:

 

 

JEMJ[1].gif

Link to comment
16 hours ago, Zlurad said:

 

Dresovi su radjeni po uzoru na liverpulove dresove iz sezone 1973/1974, sezona koja je bila poslednja sezona Bila Shenklija ergo retro promocija u skladu sa retro verzijom dresa.

23/24 će biti poslednja Klopova sezona...

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

23/24 će biti poslednja Klopova sezona...

 

A dobro, svi će nekada da odu. Ja se nadam da će posle Klopa da dodje neki novi Pejsli ako ćemo da se gadjamo godišnjicama

Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

 

A dobro, svi će nekada da odu. Ja se nadam da će posle Klopa da dodje neki novi Pejsli ako ćemo da se gadjamo godišnjicama

 

Ma nek ostane Klop do penzije, nego "namestio" si se sa ovim "poslednja sezona"...

 

 

Nego, gledam kvote za osvajanje i generalno za ovo kolo. Trebalo bi zaviriti u knjižice™ pa otkriti kada je zadnji put u meču 3. i 2. na tabeli drugoplasirani bio autsajder (bar po kladionicama).

Sutra je Njuka favorit protiv, bar na papiru, još uvek živog Arsenala.

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

 

Trebalo bi zaviriti u knjižice™ pa otkriti kada je zadnji put u meču 3. i 2. na tabeli drugoplasirani bio autsajder (bar po kladionicama).

 

 

Sad ce to drug Arle, ocas posla

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...