Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

5 minutes ago, radnik said:

Klop se povredio, a unosi se sudiji iz nekog razloga

 

Pa ne bi se povredio da nije onako odsprintao do četvrtog sudije da ga naruži :D Otišao primicač!

 

image.thumb.png.af9723feaa05e2dea56ab2aefd88d56c.pngP

Link to comment

I dalje mi nije jasno zasto im je Klop rekao "polako" posle treceg gola. Mogli smo da natrpamo 6 u prvih 30 minuta i da posle pustimo Arthura da igra, taman je toliko Totenhem bio raspolozen da igra prvih 25-30 minuta.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Zlurad said:

I dalje mi nije jasno zasto im je Klop rekao "polako" posle treceg gola. Mogli smo da natrpamo 6 u prvih 30 minuta i da posle pustimo Arthura da igra, taman je toliko Totenhem bio raspolozen da igra prvih 25-30 minuta.

 

Bukvalno... Mogli su i na početku drugog da pritisnu 15-20 minuta i sigurno bi dali makar jedan gol cirkusu koji se zove Totenhemova Odbrana.

I pod Konteom je isto tako bilo. Totenhem krene dafanzivno, primi gol, dva i onda kada poritivnik stane onda kreće nešto da se dešava.

Howe je to znao recimo pa je tek na 5 rekao svojim igračima da stanu malo

Link to comment
5 hours ago, kipo said:

Pa jbg, visoko podignuta noga, opsasna igra, namjera, prosuta krv, lice.. 

 

Ic rejšl

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Casemiro i Jota kao nebo i zemlja, etnički, jezički, rasno, kulturalno...

 

Kao dva starta po opasnosti po protivničko zdravlje.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Na stranu moj Draguljče-like smijeh kad je Jota zabio gol za 4-3, ovo Jotino je ugrožavanje suparnika. Čist crveni karton.

 

Flop je svejedno imao šta da kaže™ sudijama nakon meča, optužio je Tierneya da ima nešto protiv Liverpoola (dođi, Flope, da ti očitam Arsenalov učinak s njim), ali i Anfield što pjevaju pjesmu njemu na 3-0 umjesto da se fokusiraju na utakmicu. :lolol: 

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

 ovo Jotino je ugrožavanje suparnika. Čist crveni karton.

 

 

 

I 3 meča suspenzije :fantom:

Link to comment
12 minutes ago, John Coltrane said:

 

I 3 meča suspenzije :fantom:

 

Da.

 

Od toga, naravno, nema ništa jer je sudija u real-timeu za to dao žuti karton.

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

i Anfield što pjevaju pjesmu njemu na 3-0 umjesto da se fokusiraju na utakmicu. :lolol: 

 

Lupa čovek, navijači su izgleda krivi što su mu se igrači isključili posle trideset minuta nemilosrdnog gegenpresinga. Čuli ljudi "I'm so glad that Jurgen is a Red" i zaključili da je utakmica rešena, da ne moraju više da trče i pritiskaju. 

 

Atmosfera jeste bila njanjava većim delom uzakmice, gostujući navijači krenuli da izlaze sa tribina posle prvih 15 minuta, domaći se smorili i videli da njihove mrzi da igraju pa je i njih mrzelo da pevaju...

 

Ali "nemojte da pevate moju pesmu kad je samo 3-0 za nas" je potpuno debilan stav.

Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Lupa čovek, navijači su izgleda krivi što su mu se igrači isključili posle trideset minuta nemilosrdnog gegenpresinga. Čuli ljudi "I'm so glad that Jurgen is a Red" i zaključili da je utakmica rešena, da ne moraju više da trče i pritiskaju. 

 

Atmosfera jeste bila njanjava većim delom uzakmice, gostujući navijači krenuli da izlaze sa tribina posle prvih 15 minuta, domaći se smorili i videli da njihove mrzi da igraju pa je i njih mrzelo da pevaju...

 

Ali "nemojte da pevate moju pesmu kad je samo 3-0 za nas" je potpuno debilan stav.

 

Umjesto "YNWA":

 

Screenshot_20230501-113912_Chrome.jpg.acc5097a767ebc2f2ec224384bb5f16d.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...