Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

13 minutes ago, Mercuzzio said:

Jel ovo rekord PL da tim ima 4 igrača sa dva prezimena?

 

Ćaleta-Car, Ward-Prowse, Walker-Peters i Bella-Kotchap. Šta bi bilo tek da Maitland-Niles nije provređen...

 

AMN je igrač Arsenala pa ne može igrati protiv nas.

 

 

Ako ništa, bar će ova govna ispasti + danas je prvi St Totteringham's Day nakon 2016.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

 

AMN je igrač Arsenala pa ne može igrati protiv nas.

 

 

Ako ništa, bar će ova govna ispasti + danas je prvi St Totteringham's Day nakon 2016.

 

Ajd sad... Nije Southampton najgori sad. Meni su uvek bili simpatični. Još od Le Tissier-a i Paharsa.

 

A vi budite ozbiljan tim i geknite Siti i zaslužili ste titulu

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

Kako je nepotrebno Parti šutirao pred sam kraj, retard.

Šteta, ali bila bi poetska pravda da Areta dobije na Etihadu

Isto sam pomislio, nigde pameti ni rezona.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mercuzzio said:

Ajd sad... Nije Southampton najgori sad. Meni su uvek bili simpatični. Još od Le Tissier-a i Paharsa.

 

A vi budite ozbiljan tim i geknite Siti i zaslužili ste titulu

 

Nema tu šta da se geka. City će nas opet rutinirati. I neka će, sami smo se ubili u ove tri utakmice. Titula nije realna za ovako mlad i zelen tim.

 

Saka i Saliba da sami upišu cifru na ugovore. Obavezno uzeti Caiceda iduće ljeto. Vieiri treba jedno ljeto nabijanja mišića ili da igra neku drugu poziciju. Holding tjera tim da ga nosi na leđima. 

 

Podsjetilo me ovo malo na Cityjevih 3-3 sa Sunderlandom na Etihadu 2011-12.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

I neka će, sami smo se ubili u ove tri utakmice.

 

+1

 

Ono glumljenje povreda na Anfieldu posle svake šanse koju bi raspali protivnik stvorio, to vam realno nije trebalo.

 

Tim igra fino, mladalački odvažno, ne jebe živu silu... Arteta umesto da ih pusti da tako nastave, odluči da će sledeća tri boda izboriti u stilu španskih bekova™, na kraju jedva uzme jedan. Pa onda još jedan... pa još jedan... 

 

Samouvereni klinci ne vole da im ceo stadion zviždi, da sudija mora da ih opominje da ne kradu vreme u 36. minutu utakmice. To mogu prekaljeni murinjovski veterani da izvedu i ne trepnu. Ali ove zvezde u nastajanju, njima ne smeš da dovodiš u pitanje veru u sopstvenu nenadjebivost.

 

  • +1 2
Link to comment

NIsam (jos ni hajlatse) gledao utamicu, ali ovo kretanje rezultata se tobdzijama ponavlja koji, 5.-6. put u poslednjih 15 kola, tako da bih ulozio tri prizme na njih u borbi za titulu. I bice zasluzeno. I da ne dobiju oni supci.

Link to comment
15 hours ago, Weenie Pooh said:

 

+1

 

Ono glumljenje povreda na Anfieldu posle svake šanse koju bi raspali protivnik stvorio, to vam realno nije trebalo.

 

Tim igra fino, mladalački odvažno, ne jebe živu silu... Arteta umesto da ih pusti da tako nastave, odluči da će sledeća tri boda izboriti u stilu španskih bekova™, na kraju jedva uzme jedan. Pa onda još jedan... pa još jedan... 

 

Samouvereni klinci ne vole da im ceo stadion zviždi, da sudija mora da ih opominje da ne kradu vreme u 36. minutu utakmice. To mogu prekaljeni murinjovski veterani da izvedu i ne trepnu. Ali ove zvezde u nastajanju, njima ne smeš da dovodiš u pitanje veru u sopstvenu nenadjebivost.

 

 

A da je Arsenal igrao mladenački™ i završilo 2-2, panditerija bi se naslađivala da je to isti stari Arsenal kojem fali ulične mudrosti™.

Link to comment
21 minutes ago, ArleKino said:

A da je Arsenal igrao mladenački™ i završilo 2-2, panditerija bi se naslađivala da je to isti stari Arsenal kojem fali ulične mudrosti™.

 

Koga briga šta kažu pundits? Da su se mladunci nadigravali sa Liverpulom i završilo 2-2, dobili bi West Ham i Soton.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...