Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Kao što rekoh, škotski Zinčenko i momak sa rajfom su ipak previše fore koje dajemo protivniku, makar on bio i u debeloj buli Vest Hem. Na sve to, Arteta stavlja Žesusa da igra svugde osim tamo gde mu je primarna pozicija, + promašen penal, nije ni moglo da se izvuče više. 

 

Do sada je bio hendikep što moramo ići na Etihad, a sada je to naša slamka spasa. Mislim da nam ni iks tamo ne igra, jer nema leba da ćemo dobiti na St.Đejmsu sa ovakvom igrom. Treba dobiti orvo Soton u petak, pa sve ostalo.

Link to comment
7 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kao što rekoh, škotski Zinčenko i momak sa rajfom su ipak previše fore koje dajemo protivniku, makar on bio i u debeloj buli Vest Hem. Na sve to, Arteta stavlja Žesusa da igra svugde osim tamo gde mu je primarna pozicija, + promašen penal, nije ni moglo da se izvuče više. 

 

Do sada je bio hendikep što moramo ići na Etihad, a sada je to naša slamka spasa. Mislim da nam ni iks tamo ne igra, jer nema leba da ćemo dobiti na St.Đejmsu sa ovakvom igrom. Treba dobiti orvo Soton u petak, pa sve ostalo.

 

Jesus uzeo loptu da puca penal, kad sam vidio da je Saka uzima od njega, znao sam da neće na dobro izaći.

 

Ništa, dobijemo Soton i onda mirno na Etihad. X nam igra jer i oni se još negdje moraju okliznuti.

 

Stvar je u tome da mi dvaput ispuštamo 2-0, a oni ove sezone dvaput okreću 2-0.

 

Ako je neka utjeha, City je prošle sezone igrao 2-2 kod WH-a, Mahrez je promašio penal pa su opet osvojili.

Link to comment
4 minutes ago, ArleKino said:

 

Jesus uzeo loptu da puca penal, kad sam vidio da je Saka uzima od njega, znao sam da neće na dobro izaći.

 

Mislim da je to neka fora da se skine pritisak sa izvođača. Obično je to Odegard radio, drži loptu, upija prozivke protivnika, i onda je samo preda Saki. Saka je broj 1 izvođač

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Mislim da je to neka fora da se skine pritisak sa izvođača. Obično je to Odegard radio, drži loptu, upija prozivke protivnika, i onda je samo preda Saki. Saka je broj 1 izvođač

 

Rade to svi redom danas, samo je uspeh diskutabilan, eno Henderson držao Salahu, i vidi šta je bilo :sad:

 

Kad smo već kod te prethodne 2-2 blamaže, pade mi na pamet ono traženje tajm-auta posle svake protivničke šanse. Možda je i danas trebalo da tako pritiskaju "pause" posle promašenog penala? Saka npr. da se požali na povredu glave posle promašenog penala pa da usledi tri minuta pauze dok ga iznose sa terena.

 

Link to comment

Ja zaspao na 2:0 za Arsenal... 

Probudila me video poruka od druga koji je bio na tekmi. On na tribinama, peva sa navijačima WH "Are you Tottenham in disguise"

 

 

  • Haha 3
Link to comment

Diogo je ovde imao spremne koreografije za 3 gola, ali je sve nagurao đuture, ceni da se neće ponovo skoro upisati

  • Haha 1
Link to comment

Koliko se pokvario Forest. Mrzi me da kooam statistiku ali njihova dodavanja su školski primer za svaki u13 tim kako NE treba da se dodaje

Link to comment

Očekivano United sredio Šumariju.

 

Forest je baš loš i u ovu tešku seriju ulaze k'o bez kurca u svatove. Srećom, Brentford je otišao na godišnji nakon remija kod Brightona tako da možda tu uzmu nešto više nego što se očekivalo.

Link to comment

Isto sto je igrao prošlu utakmicu. Inverted full back. Igra nešto kao bekovi kod Pepa. Vežba ga Klop za srednji red pošto nam se smesi da omladinci igraju na tim pozicijama sledeće godine

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...