Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

posle jedno 4 godine sam mu najzad uzvratio IL. ne zbog širokog asortimana najvrućih od svih tejkova, već zbog jebenog španskog edi haua. zmija žaba :isuse:

Link to comment
33 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Brte "španski Edi Hau" se i dalje ne prima u narodu. Mora da je do naroda, ne kapira ovako briljantan humor

 

Ju ju što je narod osetljiv na loš humor...

Link to comment

IMG-a7463769ee47209f057b84635674d56b-V.j

 

Španski Edi Hau predvideo u kom će minutu pasti gol. Interesantno je da je sudija produžio 6 minuta, ali se jedan od Trešnjica valjao u 90+1' nekih pola minute, pa je sudija odlučio to da nadoknadi. Malo nas je i častio. A o nedosuđenim penalima ostavljam Arleu da piše. :hihi:

  • +1 2
Link to comment

Stvarno sam se smorio kad sam video rezultat na kraju i pregledavao play to play, a ja se smorio sa Sitijem pa rekog ubice ih Arsenal pa prebacio na Union i meditiranje u 80 kvadrata izmedju dva gola  :frust:

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Neću da pišem o penalima koji nisu svirani jer treba krenuti od 1 početnog udarca.

 

 

 

Dobro, nije bilo bas toliko drasticno. Malo, tolerise se. (sry na play dugmetu). Taman prvi dodir sa loptom.

 

 

 

Koliko sam video na redditu ovo je skoro pa prva (a nije) utakmica u broju minuta kada je postignut prvi poslednji gol. Za 1 sekundu je bolja ta druga od ove.  Gol u 7.? sekundi pa u 98 minutu.

 

 

Untitled.png

Link to comment
3 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Dobro jutro. Jel nogobuljiran Moyes?

 

Nije još, čeka se da Klopp popije pedalu pa da Moyesara uskoči.

  • Haha 2
Link to comment
17 minutes ago, kipo said:

Forest  ima dobru priliku da se odvoji od zone ispadanja, Everton se namijesta

Mda, svo vreme Forest igrao pogresno, na nabacivanje pred gol. Jos su i dobro prosli. Uopste, tekma bila sranje i pored 4 gola. 

Link to comment
5 minutes ago, Lancia said:

Mda, svo vreme Forest igrao pogresno, na nabacivanje pred gol. Jos su i dobro prosli. Uopste, tekma bila sranje i pored 4 gola. 

Drugo pol sam gledao samo, bezveze

Link to comment

Fred živi opasno, dva puta zamahuje nogom ka Salahu dok je lopta u vazduhu, čista sreća da nije napravio penal.

 

Sviđa mi se što bekovi opet igraju ofanzivno, Gakpo će izgleda opet da lažira devetku...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...