Jump to content

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, John Coltrane said:

Pitanje dana kad će i Klopara da pakuje kofere…

 

Osećam li ja to u tvojim rečima neku dozu optimizma pred vikend, ili mi se samo čini?

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

Slava mu!

 

Proslavimo ovu tužnu ali dostojanstvenu vest malim podsećanjem na jedno savršeno remplovanje:

 

https://imgur.com/98DePt4

 

imao je firmino za fudbalskog života i većih doprinosa igri od izmeštanja ramena na: 1) lakat, 2) leđa :fantom:

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Osećam li ja to u tvojim rečima neku dozu optimizma pred vikend, ili mi se samo čini?

 

Ma to je samo dao omaž klincima sa komentara na vesti na Fejsu koji fudbal prate preko Plejstejšna

 

Link to comment

zašto bi iko osim navijača liverpula uopšte želeo da klopara pakuje kofere? jel nije zabavno gledati ovo posrtanje projekta kojem je kristalno jasno istekao rok trajanja i neće više nikad dobaciti ni blizu slavnih dana jedne ligaške titule za 7 godina? :happy:

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

zašto bi iko osim navijača liverpula uopšte želeo da klopara pakuje kofere? jel nije zabavno gledati ovo posrtanje projekta kojem je kristalno jasno istekao rok trajanja i neće više nikad dobaciti ni blizu slavnih dana jedne ligaške titule za 7 godina? :happy:

 

Pa kao, računaju dok jednom ne smrkne drugom ne svane - LFC revival je pratio MUFC posrtaje, i sad po zakonu velikih brojeva ta dinamika mora da se nastavi u suprotnom smeru.

 

Floparin ostanak bi sugerisao kakav-takav kontinuitet i mogućnost oporavka, a nogobulj bi značio da se sve čupa iz korena i kreće u temeljan tisućletnji refubirshing.

 

 

Link to comment
15 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

zašto bi iko osim navijača liverpula uopšte želeo da klopara pakuje kofere? jel nije zabavno gledati ovo posrtanje projekta kojem je kristalno jasno istekao rok trajanja i neće više nikad dobaciti ni blizu slavnih dana jedne ligaške titule za 7 godina? :happy:

 

Neuki su tako pričali i o Gvardiolinom posrtanju kada je zaostao milion poena za Kloparom, pa šta je bilo posle toga? Kapiram ja wishful thinking ali nisi valjda Koltrejn? :unsure:

 

9 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Pa kao, računaju dok jednom ne smrkne drugom ne svane - LFC revival je pratio MUFC posrtaje, i sad po zakonu velikih brojeva ta dinamika mora da se nastavi u suprotnom smeru.

 

Floparin ostanak bi sugerisao kakav-takav kontinuitet i mogućnost oporavka, a nogobulj bi značio da se sve čupa iz korena i kreće u temeljan tisućletnji refubirshing.

 

Klop neće nigde, sve i da Liverpul bude deseti.

Edited by copkillah
Link to comment
2 minutes ago, cvrlle said:

@Weenie Pooh mozda ce ti biti malo lakse kad iduce sezone budes gledao #9darwin u navali :D

 

mood-sad.gif 

 

Ja ne znam, ako ga ponovo budu gurali na CF iako loptu ne ume ni da zadrži ni da odigra...

 

Evo kako je to radio Firmino:

 

Evo kako je to radio Mane, ono malo što je igrao lažnu devetku:

 

 

A evo kako devetku igra Darwin:

 

 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

 

Neuki su tako pričali i o Gvardiolinom posrtanju kada je zaostao milion poena za Kloparom, pa šta je bilo posle toga? Kapiram ja wishful thinking ali nisi valjda Koltrejn? :unsure:

 

pep ima samo 4x više pl titula...molim za više poštovanja, imate manćinija ako vam je stalo do upoređivanja klopa sa sitijevim trenerima

Link to comment
23 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

pep ima samo 4x više pl titula...molim za više poštovanja, imate manćinija ako vam je stalo do upoređivanja klopa sa sitijevim trenerima

 

Evo baš tražim nekog Sitijevog trenera da poredimo uspehe u Evropi, Pep tu otpada, otpada i Manćini. Pelegrini možda? Hjuz? 

 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

Evo baš tražim nekog Sitijevog trenera da poredimo uspehe u Evropi, Pep tu otpada, otpada i Manćini. Pelegrini možda? Hjuz? 

 

 

šta znam, stuart psycho pearce ima jednu lš manje npr

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

 

šta znam, stuart psycho pearce ima jednu lš manje npr

 

Opa, vidi ti njega, a ja mislio da je previše što pominjem i Pelegrinija jer tada nisi ni znao da Siti postoji kao klub :blush:

Link to comment

SG Eriksson.

 

Uspio izgubiti finale Kupa šampiona na svom terenu od Liverpoola, i to na penale.

 

Osvojio Serie A sa Lazijem kad je to bilo ravno osvajanju Premiershipa sa Cityjem, recimo, 2013-14, ali i gubio titule za jedan bod nakon većeg dijela sezone na prvom mjestu.

 

Osvajao KPK, Superkup Evrope i Kup UEFA pa eto, nije baš totalni luzer u Evropi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...