Jump to content

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

18 minutes ago, Milošica said:

@John Coltrane

 

Kako se snalazi Sabitzer u UTD?

 

Prvi put sam ga juče gledao od kada je došao.

 

Teško je reći posle mesec dana u klubu i uglavnom ulazaka sa klupe. Deluje pouzdano i dosta dobro fizički spremno obzirom da dolazi sa Bajernove klupe.

Njegov dolazak je preventiva u trenutku kad znamo da pored Eriksena ne možemo računati na VDBeka, kao i u tom trenutku na povredjenog MekTominija.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Ipak, ETH je nekako pronasao nacin da svoje minute na utakmici dobiju i Fred i Sabicer i Mektomini, igraci veoma slicnih karakteristika, a sve to uz Kazemira. Tako ishendluje sredinu do samog kraja bez pada u cvrstini. Meni Sabicer osim par pogresnih pasova i 3-4 nepotrebno preostra starta sasvim OK. Ne bih se iznenadio da ostane.

Link to comment
21 hours ago, ArleKino said:

Valjda će Forest osigurati opstanak do našeg gostovanja kod njih.

 

Dosta zavisi od toga, dal si prognozirao s pocetka sezone, da ce sumari da ispadnu :fantom:

dogovoricemo se :rolleyes:

Link to comment

Fulam kući vodi protiv Lica, Palinja raspalio sa 30m i uhvatio golamana na petercu.Prelep gol, maksimalno plasirane šut.

Licu je poništen gol zbog guranja sa ledja. Ruter je malo jače naslonio ruku na Vilsona, a ovaj je pao kao pokošen.

 

Za sličan start Riko Luisa na igraču Bristola, sudija nije svirao penal, guranje rukom koje na prvi pogled deluje mekano, ali što su više ponavljali sve mi je više ličilo na faul.

Inače Bristol odličan, imali su dve dobre šanse, Pepara sa prvim timom vodi 1:0 golom Fodena. Pratim uporedo zbog Aleks Skota koji verovatno na leto vidjen u PL. Mali je prošao mladje kategorije ENG repke, deluje najpismeniji na terenu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...