Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

10 minutes ago, Pantelija jr said:

gdje je Darwin?

 

Rame, Povredjen.

 

Sve dok nam je Matip plej ja se ne sekiram. Re-treniramo defanzivca za do godine u sredini terena. Kao novo pojacanje. :frust:

 

Sta ovi ljudi na terenu rade. Kakvi su ovo brain fartovi, neverovatno. Matip, Trent, Kejta, Henderson. Da ih je Klopp tretirao kao u paklenoj pomoradzi i pustao im filmove kako da grese jebemliga, ne bi uspeli ovoliko ni da grese ni da se ovoliko lose postavljaju i igraju.

Link to comment

Darwin je povredio rame protiv Njukasla, onda odigrao ~70 minuta protiv Reala i dao gol, a sada pauzira zbog tog istog ramena. Go figure.

 

Katastrašna utakmica na svim nivoima, Gakpo jedina slabašna pozitiva. Najcrnje je bilo kad Elliott zameni Keitu i onda svim snagama pokuša da bude još crnji i gori. Na kraju ni u tome nije uspeo :isuse:

 

Link to comment

Nešto sad gledam, Liverpool nakon one simultanke Wouta Faesa ima 2-2-3 u ligi, ispadanje u FA Kupu i, vjerovatno, Ligi šampiona.

 

Salah u ligi ove sezone na Anfieldu ima gol više nego na Tottenhamovom stadionu (3-2).

  • Tužno 1
Link to comment
8 hours ago, ArleKino said:

 

Da, baš čudno da se to desi Arsenalu po ne znam koji put.

 

Mislim, nemam ništa protiv suđenja faulova nad golmanom, ali ovo je smijurija.

Vas dvojica se zajebavate?? Držao ga za jednu ruku da ne može da je podigne. 

Link to comment
6 hours ago, dragance said:

Vas dvojica se zajebavate?? Držao ga za jednu ruku da ne može da je podigne. 

 

Ne bih imao nikakav problem da je sudija video faul u realnom vremenu i dunuo ga. However, otkad je ustoličen Webb, VAR se vrlo malo (ako imalo) meša u ovakve stvari.

 

"A lot of guidance and coaching I will be giving will be around not overthinking it," he said.

 

"We don't want the VARs to be looking too hard. We want them just to look for those errors that jump off the screen at you."

 

The role of VAR is clear to Webb: "it should be there to provide peace of mind to officials, not re-referee the game."

 

Ovo je upravo jedan od faulova gde je morala biti urađena superforenzika da bi se videlo to povlačenje/držanje, što nije bila praksa otkad je Webb došao.

 

Btw, podržavam potpuno takav stav Webba jer se VAR bio počeo mešati preko svake mere. Podržavam i sekovanje Mejsona za onu glupost, kao i najavu da će uskoro odluke biti saopštavane po uzoru na NFL. 

Link to comment
9 hours ago, dragance said:

Gledam hajlajtse, kakva štetočina TAA. To stvarno treba voleti kao vanbračnog sina pa da igra u prvih 11. 

 

Užasan je cele sezone, ja kad vidim ovog Klajna na drugoj strani, setim se kako je Trent uleteo u startnu postavu kao veznjak od 18 godina jer bukvalno nije imao ko drugi da igra beka dok je Clyne bio povređen/u rehabu. 

 

I od tada, dakle 2016. godine, Klopp ne nalazi za shodno da mu nađe zamenu :isuse: , nekog konkurentnog ko bi ga naterao da popravi očigledne nedostatke u igri. Menjaju ga samo razni Milneri i Hendersoni i neka deca iz U21 ponekad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...