Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

Jel bilo negde ono Martinelijevo ponižavanje protivnika primanje lopte ledjima?

 

pitamzaRišarlisona

 

Nije.

 

Nelli je majstor. :wub:

Link to comment

sve što arsenalu dugoročno treba su jedan vezni i jedan ofanzivac, preziveće ako dovedu samo jedno od ta dva ovaj prelazni rok. mislim preživljavaju i ovako sasvim uspešno...

 

ne znam koliko je realno očekivati oba. rekao bih pre da je prioritet vezni, esr ponovo trenira a lokonga se nešto i na nameće.

Link to comment
8 hours ago, papapavle said:

A sto se tice navijanja, meni zvuci korektno da saljes navijacke tvitove nakon okoncane karijere (u kojoj si svega 13% utakmica odigrao za rivala, i nije bas da tamo imas status legende) - na pamet mi pada gomila grdjih, na celu sa...

Stojke-830x0.jpg?ver=252824

Tako je i Lee Clark prešao iz Newcastlea u Sunderland, pa su ga snimili na finalu FA kupa 1999 sa Toon Army kako nosi majicu "Sad Mackem Bastards".

 

Nikad više nije zaigrao za klub. 😂

  • Haha 1
Link to comment
23 minutes ago, Milošica said:

Super što je bitan faktor u ovakvom Arsenalu, ali mislim da na duže staze ipak nema potreban kvalitet, ako su ciljevi najviši.

 

Edi je napredovao vrtoglavo u poslednje vreme što se tiče fizike, i sad treba videti hoće li mu ti mišići doneti extra prostora u kaznenom. Što je njemu od krucijalne važnosti, jer je u mlađim kategorijama bio vanredan finišer. Ponekad bljesne nekim potezom koji podseća na poteze najboljih napadača sveta. Još treba brusiti.

 

Screenshot-20230117-185454.png

Link to comment
32 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

šta vam je skrivio mučeni nketiah? :unsure:

 

Ma dobar je Edara, samo nam fali širina za nastupajući period. On igra isto što i Jesus, trošenje 100% od prve sekunde, a nema šanse da se to igra bez alternative.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Edi je napredovao vrtoglavo u poslednje vreme što se tiče fizike, i sad treba videti hoće li mu ti mišići doneti extra prostora u kaznenom. Što je njemu od krucijalne važnosti, jer je u mlađim kategorijama bio vanredan finišer. Ponekad bljesne nekim potezom koji podseća na poteze najboljih napadača sveta. Još treba brusiti.

 

Screenshot-20230117-185454.png

Sjeti me na Grinvuda majmuna. Za vrijeme lockdowna nabacio misice i taman eksplodirao :isuse: Pu pu da ne ureknem

 

In other news...

British billionaire Sir Jim Ratcliffe's firm Ineos has officially entered the race to buy Manchester United.

Link to comment
6 minutes ago, ArleKino said:

 

Ma dobar je Edara, samo nam fali širina za nastupajući period. On igra isto što i Jesus, trošenje 100% od prve sekunde, a nema šanse da se to igra bez alternative.

 

razumem ja to, ali mi je tri napadaća za jedno mesto malo previše širine. oke, onda dovedite špica a ne krilo jer računamo da i edi i isus mogu na bok. ali zašto oba?

Link to comment
57 minutes ago, kipo said:

Sjeti me na Grinvuda majmuna. Za vrijeme lockdowna nabacio misice i taman eksplodirao :isuse: Pu pu da ne ureknem

 

In other news...

British billionaire Sir Jim Ratcliffe's firm Ineos has officially entered the race to buy Manchester United.

 

Kad pominješ Grinvuda treba pomenuti da je Bendžamin Mendi oslobodjen optužbi za silovanje i napade.

Link to comment
15 minutes ago, Midgeta said:

Jel i Partey bese bio optuzen za silovanje relativno skoro?

 

Jeste, optužen je bio od strane devojke/dame/pratilje, ali je Britanski sudstvo kanalisalo svog unutrašnjeg Poncija Pilata i proglasilo se nenadležnim pošto se radnja obavila van domena tada još uvek kraljice majke.

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

Jeste, optužen je bio od strane devojke/dame/pratilje, ali je Britanski sudstvo kanalisalo svog unutrašnjeg Poncija Pilata i proglasilo se nenadležnim pošto se radnja obavila van domena tada još uvek kraljice majke.

 

Pa tacno znam da sam negde videla da je i njega optuzila devojka, ali je to brzo nestalo iz vesti.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...