Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

4 minutes ago, John Coltrane said:

Jedinstvo pobedi derbi, digne se kuka&motika sa teorijom zavere...

 

Jeste, pazi šta je ovaj teoretičar zavere pisao pre samo sat vremena:

  

1 hour ago, John Coltrane said:

Uf, deluje da je Pep pokraden.

 

Što se tiče "finta šuta", zastaje na trenutak nad loptom i cima, kao da će da proba levom, onda još par koraka ide za njom i prepušta je Brunu. Ako pogledaš Edersona, videćeš da okleva zato što vidi da Rashford ima kontrolu nad loptom.

 

2 minutes ago, ArleKino said:

Dermot Gallagher :ajde: Bogtejebo... Čovjek služi za pranje sudija, ne znam da se taj nekad nesložio sa nekim sranjem ološa u crnom. Keith Hackett ga je zbog toga milion puta prozvao.

 

Rekao je "not sure" da li Rashford utiče na Edersona i valjda Akanjija, ali eto, "subjektivna procena" sudije u koju VAR ne sme da se meša. Zašto su ga onda uvodili, boga pitaj.

Link to comment
5 minutes ago, Bogotac said:

Opsada Brajtona,Pool ne moze sa svoje polovine

 

Ko popišani od prvog minuta. Niti pritiska, niti kontre, niti da zadrže loptu... 

 

Kao ono kad izađeš da izgubiš sa što manjom razlikom.

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ko popišani od prvog minuta. Niti pritiska, niti kontre, niti da zadrže loptu... 

 

Kao ono kad izađeš da izgubiš sa što manjom razlikom.

 

Kako ste uspjeli brže da pokvarite Gakpoa?

Link to comment

TAA u ofsajdu iako nije pipnuo loptu, odbila se pored njega i izašla u aut, ali on se kretao ka njoj i sudija mahao :lolol:

 

  

Just now, ArleKino said:

Kako ste uspjeli brže da pokvarite Gakpoa?

 

Nema igre, jedva da je pipnuo loptu. 

 

Ne znam šta je Flopova ideja sa ovom formacijom, sredina terena ne postoji, krila bleje na aut liniji... treba Konate ili Fabinho da proigraju Gakpoa i stvori šansu?

 

Kao što rekoh ranije, nije je problem što je Darwin deblo, problem je što Klopp postavlja formaciju tako da ceo tim mora da radi za to deblo. Možeš da postaviš i boljeg igrača u špic, ali ostatak tima opet neće biti koncipiran da mu doturi loptu.

 

Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Jeste, pazi šta je ovaj teoretičar zavere pisao pre samo sat vremena:

  

 

Što se tiče "finta šuta", zastaje na trenutak nad loptom i cima, kao da će da proba levom, onda još par koraka ide za njom i prepušta je Brunu. Ako pogledaš Edersona, videćeš da okleva zato što vidi da Rashford ima kontrolu nad loptom.

 

 

Rekao je "not sure" da li Rashford utiče na Edersona i valjda Akanjija, ali eto, "subjektivna procena" sudije u koju VAR ne sme da se meša. Zašto su ga onda uvodili, boga pitaj.

 

Napisao sam gledajući uživo jer sam misilo da je Rašford dirao loptu. Na usporenom snimku se videlo da je nije ni dotakao.

 

Što se tiče finte, meni je delovalo kao da diže nogu u nameri da izbegne kontakt s loptom. Ako mislimo na isti detalj:

 

 

 

 

a.jpg

Link to comment
2 minutes ago, John Coltrane said:

Napisao sam gledajući uživo jer sam misilo da je Rašford dirao loptu. Na usporenom snimku se videlo da je nije ni dotakao.

 

Nije je dirao, ali znaš i sam da se ne gleda samo da li je bilo kontakta ili ne. Svaka kretnja prema lopti se uzima kao uticaj na igru, jer odbrana na kretnje reaguje. Ofsajd je obično bliže golu pa bude očiglednije koliko i te male kretnje znače - kad neki Inzaghi samo malo cimne prema lopti, on time automatski utiče na odbranu i golmana koji ne znaju da li je u ofsajdu ili nije.

 

Milion golova je poništeno zbog takvih kretnji pre VARa, pasivnost ofsajda se nikad nije procenjivala samo na osnovu dodira sa loptom. 

 

2 minutes ago, John Coltrane said:

Što se tiče finte, meni je delovalo kao da diže nogu u nameri da izbegne kontakt s loptom. Ako mislimo na isti detalj:

 

To je detalj na koji sam mislio, a sad, šta mu je namera bila ne znam. U svakom slučaju, kad zamahneš a loptu ne šutneš, to ispadne finta kojom varaš odbranu. 

 

Čak i bez toga, ne može igrač da trči za loptom, odbrana i golman da se fokusiraju na njega, a zaključak da bude "nije uticao na igru". Potpuno suluda odluka.

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Bogotac said:

Henderson i Ox su jezivi

 

Svi su bre jezivi, od Alissona koji se zabada glavom u rame protivnika dok baca loptu u kontru i onda traži faul, pa do Salaha koji samo pokušava neke sam-protiv-svih gluposti. 

 

Kad bukvalno ceo tim ne igra ni za kurac, tu ne može da bude kriv nijedan pojedinac osim onog koji ih je selektirao. 

 

A njemu ne može da bude izgovor "nemamo para za Belingema jer smo sve spizdili na Nunjeza".

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...