Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

8 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

nisam siguran šta se upravo desilo i kojom logikom ovo ima i trunku smisla, ali ako neko mora neka to bude arsenal oke

 

21 minutes ago, ArleKino said:

Prvi gol čisto zaleđe.

 

Ima li neko objašnjenje zašto se odluka o ofsajdu donosi na terenu, glavni sudija u konsultaciji sa pomoćnikom? Kamo VAR?

 

Za drugi gol su vrlo lepo izbegli ofsajd, iako je Rash blejao ispred štopera, Garnacho cimnuo korak ispred njega i sve ih iznenadio :hail:

 

Struka™ u studiju (Owen, Berbatov) kažu da je uticao na igru, da je trebalo da bude ofsajd.

Link to comment

Evo Dermot Gallagher objašnjava™ da ovo ne potpada pod VAR jurisdikciju, da je u pitanju subjektivni doživljaj pa to mora sudija sam da oseti :isuse: Kao da subjektivnu odluku ne bi lakše doneo ako pogleda snimak.

 

Prilično je jasano da Rashford svojim kretanjem ka lopti, čak fintiranjem šuta, utiče na igru. Ederson cupka u mestu i očekuje šut. Da Rashford nije krenuo na loptu, Ederson bi bez problema istrčao i stigao do nje pre Bruna.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Evo Dermot Gallagher objašnjava™ da ovo ne potpada pod VAR jurisdikciju, da je u pitanju subjektivni doživljaj pa to mora sudija sam da oseti :isuse: Kao da subjektivnu odluku ne bi lakše doneo ako pogleda snimak.

 

Prilično je jasano da Rashford svojim kretanjem ka lopti, čak fintiranjem šuta, utiče na igru. Ederson cupka u mestu i očekuje šut. Da Rashford nije krenuo na loptu, Ederson bi bez problema istrčao i stigao do nje pre Bruna.

Moglo je i gluplje, recimo da Ederson istrči, malo zskaci loptu i onda Rashford koji 'ne utice' na igru da gol... To recimo ne bi bio ofsajd jer je bila promena poseda... :fantom:

Edited by radisa
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Moglo je i gluplje, recimo dy Ederson istrči malo zskaci loptu i onda Rashford koji ne utice na igru da gol... To recimo ne bi bio ofsajd jer je bila promena poseda... :fantom:

 

Da da, dao je gol ali nije uticao na igru

Link to comment

U studiju, Dermot Galager, upravo objasnio da Raša nije: a) dirao loptu, b) uticao na Akandžija, c) uticao na Vokera i Edersona.

Ništa od ofsajda, ostaje samo patnja.

 

Fred poništio KDB, jedino smisleno što je ovaj uradio došlo je onom magičnom loptom dok ga je čuvao Kasemiro. I dalje mi nije jasno kako je Citi upao u ovoliki kanal, ali duga je sezona.

I dalje smo jedina ekipa u sva 4 takmičenja :fantom:

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

Evo Dermot Gallagher objašnjava™ da ovo ne potpada pod VAR jurisdikciju, da je u pitanju subjektivni doživljaj pa to mora sudija sam da oseti :isuse: Kao da subjektivnu odluku ne bi lakše doneo ako pogleda snimak.

 

Prilično je jasano da Rashford svojim kretanjem ka lopti, čak fintiranjem šuta, utiče na igru. Ederson cupka u mestu i očekuje šut. Da Rashford nije krenuo na loptu, Ederson bi bez problema istrčao i stigao do nje pre Bruna.

 

Kako brate kad gledaju po hiljadu puta da li je igrač u ofsajdu ometao golmana, kad padne takav gol? I to je valjda procena da li igrač utiče na igru.

Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Da da, dao je gol ali nije uticao na igru

Igrac utice na igru uvek, samim polozajem na terenu utice na igru, pa čak i kad se izjasni da nece da igra iz ofsajda, uticao je na kretanje defanzivaca... Pasivni ofsajd treba vratiti da se svira... :fantom:

 

Ali, ovo je više nego očigledno da on ima nameru da udari loptu, nije pasivno stajao i gledao, nego je trčao prema lopti... Da se ovo ne svira kao ofsajd treba biti ili kompletni idiot ili neko ko ima neki interes... Ne mislim da je sudija bas kompletni idiot...

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Weenie Pooh said:

Evo Dermot Gallagher objašnjava™ da ovo ne potpada pod VAR jurisdikciju, da je u pitanju subjektivni doživljaj pa to mora sudija sam da oseti :isuse: Kao da subjektivnu odluku ne bi lakše doneo ako pogleda snimak.

 

Prilično je jasano da Rashford svojim kretanjem ka lopti, čak fintiranjem šuta, utiče na igru. Ederson cupka u mestu i očekuje šut. Da Rashford nije krenuo na loptu, Ederson bi bez problema istrčao i stigao do nje pre Bruna.

 

Gde si video fintu šuta?

 

Šta bi Ederson uradio je u domenu teorije, ali videli smo šta je Ederson uradio u prvom kad je istrčao na loptu.

Link to comment
5 minutes ago, John Coltrane said:

U studiju, Dermot Galager, upravo objasnio da Raša nije: a) dirao loptu, b) uticao na Akandžija, c) uticao na Vokera i Edersona.

Ništa od ofsajda, ostaje samo patnja.

 

 

 

E ako je on objasnio, onda je case closed, zatvaraj forum, šta mi ovde piskaramo. Reći da Rašford nije uticao na igru i protivnike svojim kretanjem je dodatno jebanje publike u mozak.

 

Elem, ili kazna 10 tekmi za VAR sobu, ili menjajte ovo što ste sami ispisali:

 

 

11.2Offside offence

A player in an offside position at the moment the ball is played or touched* by a team-mate is only penalised on becoming involved in active play by:

  • interfering with play by playing or touching a ball passed or touched by a team-mate or

  • interfering with an opponent by:

    • preventing an opponent from playing or being able to play the ball by clearly obstructing the opponent’s line of vision or

    • challenging an opponent for the ball or

    • clearly attempting to play a ball which is close when this action impacts on an opponent or

    • making an obvious action which clearly impacts on the ability of an opponent to play the ball

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
20 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

Ima li neko objašnjenje zašto se odluka o ofsajdu donosi na terenu, glavni sudija u konsultaciji sa pomoćnikom? Kamo VAR?

 

brate ja nemam više objašnjenje za bilo šta, idem da gledam u zid ostatak vikenda. 

 

Is this the real life?
Is this just fantasy?
Caught in a landside

  • +1 1
Link to comment

Dermot Gallagher :ajde: Bogtejebo... Čovjek služi za pranje sudija, ne znam da se taj nekad nesložio sa nekim sranjem ološa u crnom. Keith Hackett ga je zbog toga milion puta prozvao.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...