Jump to content

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Feliks je sasvim razumno pojačanje do leta za te pare. Skroz dobar transfer od koga će najverovatnije svi profitirati. Istina je da Čelsi luta, ovo im je možda i najbolji potez na tržištu od potpisivanja Tiaga Silve.

 

 

Link to comment

15m (sa platom) za 5 meseci,  bez opcije kupovine je jedan od bizarnijih transfera in my book, ali otupeo sam već na boelijeve gluposti.

 

nije ni da će u lš, ako su makar toliko pametni da poteru daju vremena bolje da su mu doveli neko dete za te pare pa nek se uigrava.

Link to comment

pa fali im igrača generalno na napadačkim pozicijama sa obzirom na povrede, a ne znam da imaju nekog na pozajmici osim precenjenog CHO-a za kojeg mislim da ni nemaju recall opciju.

 

razumeo bih da se bore sa lš, ali se ne bore. ili da su preplatili pozajmicu jer imaju realnu cifru za otkup, ali nemaju.

 

na stranu što je sličan profil kao havertz, kojem i dalje niko ne zna najbolju poziciju.

 

edit - inače mi nismo alvareza platili dosta skuplje od toga...

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Junajted zavrsio Weghorsta na pozajmicu do kraja sezone. Tip napadaca koji je dugo falio Junajtedu - onaj koji ce poletno uci s klupe 10 min pred kraj da spusta lopte i postigne pogodak. Koliko je, medjutim, ETH zagrizao da ga dovede, mora da ima jos nekih sposobnosti, uocicemo kasnije.

Link to comment
15m (sa platom) za 5 meseci,  bez opcije kupovine je jedan od bizarnijih transfera in my book, ali otupeo sam već na boelijeve gluposti.
 
nije ni da će u lš, ako su makar toliko pametni da poteru daju vremena bolje da su mu doveli neko dete za te pare pa nek se uigrava.
Svejedno, radi posao. Treba im igrač da se pokrpe do leta, tih 11m plus plata je ništa za polusezonu spram nekih transfera danas. I ne slažem se da je isti tip ko Havertz. Gde ga nađe...

Mislim i da će da jure Evropu, pa dokle stignu. I u ligi šampiona su, neće od toga odustati bez borbe.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

pa obojica su rekao bih najpre pozicija koja prilično ne postoji u modernom fudbalu, support strikeri :happy:

 

felixa volim da gledam više nego havertza i mislim da je super igrač ako nešto znači.  

 

Spoiler

Manchester City paid £14.1 million (BBC Sport) to sign Julian Alvarez in January 2021.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Felix kao pušten s lanca, posle Simeonea.

Koliko sam video on je prvi puni trening imao prekjuče (možda juče?), pa pretpostavljam da je u London došao pre par dana. Za registraciju je obično dovoljan jedan dan, zajebani su vikendi i praznici. Tad ne radi savez. Vaistinu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...