Jump to content

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Nikom nije bilo jasno dok ovi sa itv-ja nisu objasnili zasto je ofsajd: Mateus izvodi korner, loptu glavom hvata njegov igrac i vraca mu je. Posto nije bilo kamere po kojoj bi VAR ustanovio ofsajd ide se na odluku pomocnog sudije.

 

Elem: Nunez cevanicom 10 gola za 23 utakimica. Prestigao je Suareza i Manea po broju postignutih golova za toliko utakmica.

Edited by Zlurad
Link to comment
8 minutes ago, Zlurad said:

Nikom nije bilo jasno dok ovi sa itv-ja nisu objasnili zasto je ofsajd: Mateus izvodi korner, loptu glavom hvata njegov igrac i vraca mu je. Posto nije bilo kamere po kojoj bi VAR ustanovio ofsajd ide se na odluku pomocnog sudije.

 

Aha, znači ovde je u ofsajdu igrač dole kod korner zastavice, van kadra? Ja sam mislio da hoće da kažu da je Toti u ofsajdu tamo gore pored Trenta, iako tu lopta još ni ne ide na njega.

 

image.png.55c4af44cb26b7a4c3d68c322ef6e050.png

 

Krš od utakmice, sva četiri gola teško sranje, igre ni od korova, krš od kluba.

 

Ništa nije kriv Darwin, njegovo dovođenje (da zameni Manea, Origija, i Minamina) samo ilustruje situaciju u kojoj se LFC nalazi.

 

Gakpov debi po sistemu nit smrdi nit miriše, samo alibi pasovi i jedan šut sa 20 metara, traljav.

 

The floggings shall continue until morale improves.

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Liverpool pokraden, mora igrati još jednu utakmicu protiv Wolvesa.

 

Odbrana Liverpoola briljira bez VVD-a. Jest i s njim bila svakakva ove sezone, ali ovo je onaj staaaaari Liverpool koji ne može zabiti više nego što može primiti.

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

Aha, znači ovde je u ofsajdu igrač dole kod korner zastavice, van kadra? Ja sam mislio da hoće da kažu da je Toti u ofsajdu tamo gore pored Trenta, iako tu lopta još ni ne ide na njega.

 

Tako je. Ne vidi se buduci igrac Liverpula kod korner zastavice. Pustali su razne uglove ali ga ni jedna nije ulovila pa je VAR rekao "jebiga, pomocni je jedini bio u liniji"..

 

offtopic: neko da iskopa instagram one plavuse u gostujucem boksu. #notstalking

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Zlurad said:

Nunez cevanicom 10 gola za 23 utakimica. Prestigao je Suareza i Manea po broju postignutih golova za toliko utakmica.

 

Bravo, da mu se dodeli trofej, zlatna kopačka za više golova od Suareza u prve 23 utakmice. I pehar i medalja.

 

Kao što rekoh, nije problem u njemu lično. Problem je u Flopu koji se izgleda nadao da će cevanica do sada zabiti 30 a ne 10 golova, pa je zarad njega žrtvovao apsolutno sve - i Salaha i Trenta i Tijaga i sve u pičku materinu, samo širi po bokovima i gađaj Darwina iz dubine dok se nešto ne odbije u gol.

 

Link to comment

Kako bre ne može da se ugradi neka kamera koja iz ptičije perspektive snima ceo teren? Ovo je presmešno, da na Enfildu 2023.godine nema dovoljno kamera

Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kako bre ne može da se ugradi neka kamera koja iz ptičije perspektive snima ceo teren?

 

Da me je juče neko pitao, ja bih rekao da je nemoguće da se ovo desi. VAR koji je navodno nadležan za sve proverava i kaže "goal disallowed" na osnovu ne snimka nego podignute zastavice pomoćnog :blink: 

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Ćutanje za himnu je back on, samo da znaš.

 

Zar ti ne nedostaju Englezi na SK?


Godinama sam čist, još da nije tebe ovde sa tekstualnim prenosom …

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Bravo, da mu se dodeli trofej, zlatna kopačka za više golova od Suareza u prve 23 utakmice.

 

Fun fact: Chamakh je došao do 10 golova za Arsenal prije Henryja, Van Persieja, Adebayora...

  • Haha 1
Link to comment
Just now, John Coltrane said:

Godinama sam čist, još da nije tebe ovde sa tekstualnim prenosom …

 

Znači nedostaju ti, tačno sam znao.

 

kermit-darkside.gif 

Link to comment
1 minute ago, ArleKino said:

Fun fact: Chamakh je došao do 10 golova za Arsenal prije Henryja, Van Persieja, Adebayora...

 

To u svim takmičenjima? Wiki kaže da je za Arsenal ukupno zabio samo 8 u ligi, na 40 utakmica.

 

Bravo za poređenje, cenim da će Darwin kod nas ostaviti sličan trag kao Marwan kod vas.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...