Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Kad pogledaš ovu sliku, ukapiraš da je Nunjes, pored sve nespretnosti, brzopletosti, sirovosti, stisnutosti zbog nagomilanih promašaja… još i neviđeni BAKSUZ :ph34r:

 

ed. jer je bez par kapljica tog čarobnog sastojka, baksuzluka, jednostavno zakon vjerovatnoće bio na njegovoj strani - mislim, kolika je površina gola, a kolika ovog odbrambenog igrača koji očajnički utrčava da proba da ga izblokira?

Edited by Pantelija jr
Link to comment

Pa Mee uklizava gde jedino i može, moli boga da Darwin upravo tu plasira loptu, nisko i po sredini.

 

Nije baksuz kad odlučiš da plasiraš nisko i po sredini, nego manjak samopouzdanja. Na prethodnim utakmicama je prangijao iz sve snage, mašio po 10-15 metara... sad je prigustilo pa je probao da odigra na sigurno, kad ono prc.

 

Nema dečko nikakav situational awareness, kad se nađe u šansi obično ne misli o tome da postoje odbrambeni igrači i golmani, a kamoli gde se nalaze. Samo tras, nabadaj loptu napamet pa gde završi - završila je. Onaj jedan gol što je dao juče iz ofsajda, potpuno napamet ćušnuo levom cevanicom u trku, digao je preko golmana i u mrežu, a komotno je mogao preko prečke.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Kako je Eddie zategao odbranu, to je za fudbalskog Nobela. Deluje mi kao da Arsenal jednostavno ne može da ih probije večeras, a da ima šanse da Newcastle zavuče neki otpadak.

 

Neko bi rekao mučna tekma za gledanje, a ja baš ovo nekako volim, što reče Aždaja - prava krljačina iz devedesetih.

 

Arsenal je pametno odigrao i potpuno odsekao Bruna, bez kog Newcastle teško da može da organizuje smislen napad pogotovo ako je taktika Howea -- a deluje da jeste -- da proba da umrtvi tempo Arsenala. Za to je potrebno mnooogo trčanja i zasad to rade, videćemo hoće li biti snage do kraja.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, kipo said:

Da li je ovo kraj za Lampsa?


Ne mora baš pre dolaska na OT u kupu!

 

Inače Lisandro dočekan prigodnom zastavom

 

 

DBFD4F6E-0B13-43BF-A259-2A9ACE9CFB85.jpeg

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...