Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

16 hours ago, Pokojni Ruxin said:

znam da je slučajnost što je samo ovaj ugao kod copija, ali vidi se bolje kontakt iz onog drugog. jako mekan penal kakve ja ne volim, malo smešan pad kdb-a...ali dopustiću jer smo ovo zaslužili danas

 

daj još neki ugao, iz ovog je pomalo sramotno ili kako to engleski novinari kažu, "clever".

2yUEcps.jpg

 

 

 

Link to comment
10 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

 

ima ovde

 

Podjednako je neprijatno i iz ovog ugla.

 

Problem je što ovakve situacije nastavljaju začarani krug, igrači znaju da će sudije biti pod pritiskom da sviraju (pogotovo ako je veće ime u pitanju), a sudije takođe znaju da će veća frka da se digne ako ne sviraju, nego ako sviraju. Ja razumem da moraš da padneš da bi ti se svirao i očigledan penal, da ako ostaneš na nogama uprkos očiglednom udarcu, da je manja šansa da se svira, ali ovakve situacije su klasična zloupotreba lošeg sistema koji inbredi™ održavaju već dugo. 

 

Link to comment

da nije bilo osnova™, VAR bi poništio. a dal bi svirao ovako lako bez onog sramotnog isključenja kansela...to je već pitanje za gospodina englanda

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

da nije bilo osnova™, VAR bi poništio. a dal bi svirao ovako lako bez onog sramotnog isključenja kansela...to je već pitanje za gospodina englanda

 

a što jes jes, VAR se baš u PL pokazao bezgrešnim :D

 

daj mi i to isključenje da vidim, molim te

 

Link to comment

Hesus imao čistu poziciju, ali fulao wide. Deluje da smo bliži pogotku od njih, ali ovi Mount i Haverz mi smrde da će da uvaljaju nešto. Kukurelja 3 faula svaki na ivici kartona, njegov kartonski saldo: 0

Link to comment

Dvojac Parti-Dzaka za sada odnosi pobedu na sredini, ali u poslednjoj trecini to izgleda bezidejno, osim Martinelija koji nesto pokusava.

 

I Saliba razbija za sada.

Link to comment

Saliba razbija cele sezone.

 

A i ova dvojica navedenih igraju konačno kako se očekuje od njih.

 

Neko sranje na tribinama izgleda.

 

Dobri smo, baš dobri, čak nas i Oliver gotivi ove sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...