Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, John Coltrane said:


Pushing. 
 

Rekoh, jednostavno, kakve crne agende čoveče.

 

Dobro, hoćeš li bar utefterisati negde da faul poslednjeg igrača nije po automatizmu crveni, ako se on desio u kaznenom prostoru, da ne vodimo 17.put ovu raspravu za mesec dana?

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Dobro, hoćeš li bar utefterisati negde da faul poslednjeg igrača nije po automatizmu crveni, ako se on desio u kaznenom prostoru, da ne vodimo 17.put ovu raspravu za mesec dana?


Komentarisao sam start Kansela, dakle konkretan slučaj. Ne znam što se pališ, da te nisu unapredili u admina, pa uzimaš na sebe uredjivanje topika?

 

 

Link to comment

Mikel Buvač usadio pobjednički mentalitet u City, rispekt za to što sa igračem manje 70 minuta napadaju i dominiraju.

 

De Bruyne izdramčio penal, ali sve u svemu, pičkastost Fulhama je zasluženo kažnjena.

Link to comment

Blago rečeno diskutabilan penal. Naravno, "kontakta je bilo" ali intenzitet u rangu čukanja i svakako nedovoljno da bi oborio čoveka. Pad više nego teatralan. Na 40m od gola, De Brujne ne bi ni registrovao ovaj kontakt. Belgijanac je vrlo dobro znao šta radi ovde, od momenta kad je prihvatio loptu. Kudos i za to ipak, treba prepoznati momenat i odigrati na autoritet, pored izuzetno klimavog suca danas.

 

Link to comment

znam da je slučajnost što je samo ovaj ugao kod copija, ali vidi se bolje kontakt iz onog drugog. jako mekan penal kakve ja ne volim, malo smešan pad kdb-a...ali dopustiću jer smo ovo zaslužili danas

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...