Jump to content

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

16 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Jeste, Klopp ih je sam sklepao s koca i konopca, uopšte nije obarao klupske rekorde u ceni transfera iz sezone u sezonu. 

 

Kad su osvajali trofeje - zaslužan je Klopp što sa tom šakom jada vrednom tričavih par stotina miliona ostvaruje ikakve uspehe.

 

Sad kad ti isti igrači ne mogu da se sastave - pa realno su sami krivi, šta se može očekivati od te šake jada...

 

U odnosu na njih prostor za grešku jeste majušan, ali kad je greška tolika da te na tabeli stignu i prestignu Brighton, Fulham, i Crystal Palace... mene bi bilo sramota da pominjem City.

 

Realno, to što je rušio klupske rekorde u transferima ne znači ama baš ništa. Nisam dobar u ekonomiji, ali £35m za Carrolla 2011. nije isto što i £35m za Salaha 2017. Van Dijk i Alisson su plaćeni parama koje je klub dobio prodajom prvotimca Coutinha. Fantastičan posao je odrađen na prodaji Ibea, Solankea i drugih Wardova. Tu je i punjenje klupske blagajne kroz merit money - Liverpool je u pet prošlih sezona igrao tri finala Lige prvaka, uzeo jedno.

 

Doslovno nijedan trener na svijetu ne bi od Robertsona i Arnolda napravio najbolji bekovski par na svijetu, od jebenog Hendersona koji je bio u istom braketu™ sa Downingom po količini zajebavancije™ kad je doveden, a sad u CV-u ima da je kapitenisao Liverpool do prvaka Engleske, Evrope i Svijeta.

 

Recency bias je čudo, ali razumijem da si zaboravio kako je famozni Centralni komitet za transfere Liverpoola na svojoj 14.sjednici preispitivao koji je drug budala platio £29m za sumnjivog elementa Roberta Firmina da bi taj Firmino kod Kloppa postao ponajbolja devetka u Evropi.

 

Brighton, Fulham i Palace su trenutno ispred Liverpoola na tabeli. To je samo

 

Sad, i ti i ja smo znali da će odlazak Manea uzeti svoj danak u svim linijama tima, a koji se ne vidi kroz statistiku. Znali smo i da fali vezni igrač koji nije špansko-brazilska cirkusantska prevara (OK, ja sam znao), da fali neki novi Wijnaldum i da Henderson i Milner kombinovano imaju godina kao Kloppov pradjed. Nerealno je da Liverpool ima samo 16 bodova od 36 mogućih, ali kao i u onoj 2020-21, ovo je više posljedica frik-situacije sa ozljedama i loše sreće nego Kloppovog neznanja. Kloppova krivica je možda 15-20 posto - nekupovina veznog igrača koji bi pokrio nedostatke koje sadašnja garnitura ima i koji bi za 15-20 posto digao cijeli tim. Neki Caicedo, naprimjer, ili taj Bellingham.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Arle, hoce li ovaj Nelson sad igrati redovnije posto je Sakati povredjen? Pitam za druga FPL.

 

Sasvim sigurno da hoće jer je tu priličan manjak opcija. Ostaje još mogućnost da Artetaout stavi Nketiaha u prvih 11, da se gura sa Jesusom i Martinellijem. Neki dan je Arteta rekao da mu je lakše zamijeniti jednu stvar nego dvije (kad je stavio Nketiaha na krilo umjesto Martinellija, pitali su ga zašto nije Jesus prebačen lijevo, a Eddie u sredinu) pa bih rekao da je Nelson logičan izbor.

 

1 hour ago, Milošica said:

Tu je i Vieira opcija.

 

Nije mu primarna pozicija, ali stavljao ga je Arteta tu.

 

Nije, ali ovo što Vieira igra unazad par utakmica je baš loše. Vidi se da mu fali fizičke pripreme za EPL. Po talentu, i dalje mislim da je ispred Ødegaarda. Fizikalije bi mogle biti problem.

Link to comment

jesu li trent i robertson ikad bili najbolji bekovi na svetu, ili su samo jedini bekovi koji su primarni kreatori u svom timu zbog čega smo svi bili lako impresionirani njihovom statistikom? kanselo je daleko talentovaniji fudbaler od obojice.

 

a to što su bekovi primarni kreatori liverpula je...don't get me started. razumem da postoje različiti ukusi i da pepovi pimpleri nisu za svakog, ali ne spominjem ja često buvača samo iz zajebancije. za moj ukus je od njegovog odlaska fudbal koji igra liverpul prečesto krš za gledanje.

 

p.s.

firmino je igrao nekih 9 kola pod brendanom. takođe ponajbolja devetka u evropi je imala samo jednu sezonu sa 16+ golova otkad je u liverpulu. u svim takmičenjima.

Edited by Pokojni Ruxin
  • +1 2
Link to comment
34 minutes ago, ArleKino said:

Realno, to što je rušio klupske rekorde u transferima ne znači ama baš ništa. Nisam dobar u ekonomiji, ali £35m za Carrolla 2011. nije isto što i £35m za Salaha 2017. Van Dijk i Alisson su plaćeni parama koje je klub dobio prodajom prvotimca Coutinha. Fantastičan posao je odrađen na prodaji Ibea, Solankea i drugih Wardova.

 

Sve to stoji, s tim da te poteze nije vukao Klopp nego Michael Edwards.

 

Da je Klopp bio taj mozak koji kao na traci dovodi Manea i Wijnalduma 2016, Salaha i Robertsona 2017, Van Dijka i Alisona 2018, Alcantaru i Jotu 2020... znaš šta se ne bi desilo 2022? Ne bi se desilo sto miliona za Nuneza dok ti sredinu terena drže Henderson i Milner od sedamdeset godina.

 

Ali jeste se desilo, igrom slučaja baš kad je Edwards otišao a zamenio ga njegov šegrt Julian Ward. Kad po istom principu Flopa bude zamenio njegov šegrt Pep (Lijnders), ne smem ni da zamislim na šta će tek onda igra ličiti.

 

34 minutes ago, ArleKino said:

Recency bias je čudo, ali razumijem da si zaboravio kako je famozni Centralni komitet za transfere Liverpoola na svojoj 14.sjednici preispitivao koji je drug budala platio £29m za sumnjivog elementa Roberta Firmina da bi taj Firmino kod Kloppa postao ponajbolja devetka u Evropi.

 

Apsolutno nije recency bias na delu kod mene - ja Flopu ništa ne zaboravljam, ni dobro ni loše. Koliko je zaslužan za višegodišnji uspon kluba, toliko je i za ovaj sunovrat.

 

Ja se samo bunim protiv jednostranih interpretacija po kojima Nemac jeste odgovoran za uspehe (jer je sagradio šampionski tim za skromnih 700 miliona funti) ali nekako nije odgovoran za neuspehe (jer realno mu je tim sranje, jebiga, šta se tu može, City ima više para.)

 

Ne može tako. Ne možeš ni da mu gledaš kroz prste za sulude poteze koje sam vuče (postava sa samo dva CM, Salah zadužen da zatvara rupe koje TAA ostavlja), niti možeš da mu pripisuješ zasluge za stvari sa kojima nikakve veze nije imao (skupo naplaćeni Coutinho, Solanke, Ibe, ili Brewster).

 

34 minutes ago, ArleKino said:

Ovo je više posljedica frik-situacije sa ozljedama i loše sreće nego Kloppovog neznanja. Kloppova krivica je možda 15-20 posto - nekupovina veznog igrača koji bi pokrio nedostatke koje sadašnja garnitura ima i koji bi za 15-20 posto digao cijeli tim. Neki Caicedo, naprimjer, ili taj Bellingham.

 

Apsolutno netačno.

 

Koju frik-situaciju sa ozledama je imao početkom sezone, ko mu nije bio na raspolaganju? Ibrahima Konate, Naby Keita, Diogo Jota. Neviđena situacija, tri igrača povređena u isto vreme, ko je to mogao predvideti? Kako uzeti više od boda u gostima moćnom Fulhamu? Nemoguće!

 

Koju frik-situaciju je imao ovog vikenda, ko su bili povređeni igrači? Luis Diaz, Naby Keita, Diogo Jota. Kako uzeti makar bod kad u goste dođe moćni Leeds? Nemoguće!

 

Lošu sreću sa povredama mu priznajem samo u onoj post-šampionskoj sezoni kad su mu se ozbiljno povredila sva tri štopera u vrlo kratkom vremenskom roku, a i to samo uslovno. Ko je procenio da mu ne treba četvrti štoper kao zamena za Lovrena? Ko je naknadno odlučio da uzme Ozana Kabaka i Bena Daviesa? Ko je odlučio da štopere igraju Fabinho i Henderson dok se i oni nisu povredili? 

 

Isti čovek koji ovog leta na sva usta pričao kako mu ne treba novi veznjak jer želi da pruži priliku mladima. Isti čovek koji iz nekog razloga računa na Keitu i Oksa koji jedva skrpe dvocifren broj utakmica godišnje. Isti čovek kome je Bellingham skup a Darwin nije. Isti čovek koji kaže timu veterana da se prilagodi na stil na koji je naviklo jedno nedokazano derište. Koji kaže da nema veze što tom derištu engleski ne ide, prevodiće mu Thiago, Fabinho, i ostali.

 

Link to comment
4 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

firmino je igrao nekih 9 kola pod brendanom. takođe ponajbolja devetka u evropi je imala samo jednu sezonu sa 16+ golova otkad je u liverpulu. u svim takmičenjima.

 

Firmino je zaslužan za bar pola Salahovih i Maneovih golova tokom prvih par godina koje su proveli zajedno. Da nije bilo njegovog pametnog kretanja bez lopte i dodavanja iz prve, oni ne bi konstantno izlazili jedan na jedan sa golmanima. 

 

Naravno, timovi su se sa vremenom adaptirali na to, kao što se na sve kad-tad adaptiraju. Ali Klopova (verovatno Lijndersova) poslednja inovacija se pokazuje kao potpuno retardirana. Još od januara ove godine on igra 451 umesto 433, sa Firminom na klupi. Efektno samoubistvo koje sad trapavo pokušava da kompenzuje bez da prizna koliko je zajebao.

 

Link to comment
26 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Firmino je zaslužan za bar pola Salahovih i Maneovih golova tokom prvih par godina koje su proveli zajedno. Da nije bilo njegovog pametnog kretanja bez lopte i dodavanja iz prve, oni ne bi konstantno izlazili jedan na jedan sa golmanima. 

 

vrlo cenim firmina, više se pitam jel uopšte primarno devetka a kamoli ponajbolja u evropi...

 

inače klop tokom prelaznog u kojem je doveo darwina:

 

The Liverpool boss hinted that the Reds don't need to sign a midfielder this summer due to a potential system change.

He said: "Fabinho, (Jordan) Henderson, Thiago, (James) Milner, (Naby) Keita, Curtis Jones, Harvey Elliott, Fabio Carvalho, (Alex) Oxlade-Chamberlain. Now you tell me what kind of player are we missing? "One who is offensive, 1.95m and arrives into the box to head balls in? OK, apart from that! We have three players in the squad who can easily play as a No.6 - Fabinho, of course, but Hendo and Milly played it fine.

 

“Creativity? If we bring in a player just for that, we immediately make it more difficult for Harvey, Curtis and Fabio. They can all play different positions as well of course, Curtis can play a line higher and Harvey and Fabio can play there too. Fine.

 

"We can play a different system as well, where we might only need two midfielders, but then all these guys can play as a No.10 in the new system. So where is the need for a midfielder? I wait for the day when somebody comes to me and tells me why, exactly.”

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
Quote

 

"Fabinho, (Jordan) Henderson, Thiago, (James) Milner, (Naby) Keita, Curtis Jones, Harvey Elliott, Fabio Carvalho, (Alex) Oxlade-Chamberlain. Now you tell me what kind of player are we missing?"

 

 

Fabinho - neobjašnjivo se raspao, za to ne mogu da krivim Flopa, možda čovek ima nekih privatnih problema, ne znam*

Henderson, Milner - past it, Flopara je to morao da zna; jebali ga veznjaci čija je najveći kvalitet to što mogu po potrebi da budu bekovi

Keita, AOC - više mrtvi nego živi, samo lud čovek bi se na njih oslanjao

Thiago - tek za nijansu manje mrtav nego gornja dvojica, rutinski propušta pola utakmica, još mu je ove sezone forma pala skoro koliko i Fabinju*

Jones - muva bez glave, ne veruje mu ni sam Flop, samo se pravi

Elliott, Carvalho - nedokazani talenti, tinejdžeri koji više vole da igraju u napadu, oslanjati se na njih je apsurdno

 

*Možda je konstantno prevođenje sa engleskog na špansko-portugalski teže nego što na prvi pogled deluje? Ako je to uzrok loše forme Tijaga i Fabinja, Darvin ima još jednu recku.

 

Klopp sredinu tradicionalno zanemaruje, bitno mu je da tu ima trkače i borce - OK, sve je uspehe tako ostvario. Ali onda prosto ne smeš da osakatiš napad povlačeći se iz 433 u 451, to jednostavno ne smeš sebi da dozvoliš. Prodao si Manea, ne možeš u isto vreme da žrtvuješ i Firmina i Salaha a onda da se pitaš što ti je ppg oko jedinice. 

 

Celu ovu kalendarsku godinu muku muče sa efikasnošću, dobijaju utakmice na penale ili po 1-0 kad Mane na individualni kvalitet iscedi gol iz suve drenovine. Svi se kao pitamo "šta je sa Salahom odjednom, zar mu je tako teško pao poraz na AFCON", a on pola vremena vezan za aut liniju. I onda, kao, daj da umesto Manea tresnemo na CF novog mladog centarfora koji se sa saigračima ne razume uopšte a sa loptom još manje. Stvarno čudno da nije upalilo. 

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Sve to stoji, s tim da te poteze nije vukao Klopp nego Michael Edwards.

 

Da je Klopp bio taj mozak koji kao na traci dovodi Manea i Wijnalduma 2016, Salaha i Robertsona 2017, Van Dijka i Alisona 2018, Alcantaru i Jotu 2020... znaš šta se ne bi desilo 2022? Ne bi se desilo sto miliona za Nuneza dok ti sredinu terena drže Henderson i Milner od sedamdeset godina.

 

Ali jeste se desilo, igrom slučaja baš kad je Edwards otišao a zamenio ga njegov šegrt Julian Ward. Kad po istom principu Flopa bude zamenio njegov šegrt Pep (Lijnders), ne smem ni da zamislim na šta će tek onda igra ličiti.

 

 

Apsolutno nije recency bias na delu kod mene - ja Flopu ništa ne zaboravljam, ni dobro ni loše. Koliko je zaslužan za višegodišnji uspon kluba, toliko je i za ovaj sunovrat.

 

Ja se samo bunim protiv jednostranih interpretacija po kojima Nemac jeste odgovoran za uspehe (jer je sagradio šampionski tim za skromnih 700 miliona funti) ali nekako nije odgovoran za neuspehe (jer realno mu je tim sranje, jebiga, šta se tu može, City ima više para.)

 

Ne može tako. Ne možeš ni da mu gledaš kroz prste za sulude poteze koje sam vuče (postava sa samo dva CM, Salah zadužen da zatvara rupe koje TAA ostavlja), niti možeš da mu pripisuješ zasluge za stvari sa kojima nikakve veze nije imao (skupo naplaćeni Coutinho, Solanke, Ibe, ili Brewster).

 

 

Apsolutno netačno.

 

Koju frik-situaciju sa ozledama je imao početkom sezone, ko mu nije bio na raspolaganju? Ibrahima Konate, Naby Keita, Diogo Jota. Neviđena situacija, tri igrača povređena u isto vreme, ko je to mogao predvideti? Kako uzeti više od boda u gostima moćnom Fulhamu? Nemoguće!

 

Koju frik-situaciju je imao ovog vikenda, ko su bili povređeni igrači? Luis Diaz, Naby Keita, Diogo Jota. Kako uzeti makar bod kad u goste dođe moćni Leeds? Nemoguće!

 

Lošu sreću sa povredama mu priznajem samo u onoj post-šampionskoj sezoni kad su mu se ozbiljno povredila sva tri štopera u vrlo kratkom vremenskom roku, a i to samo uslovno. Ko je procenio da mu ne treba četvrti štoper kao zamena za Lovrena? Ko je naknadno odlučio da uzme Ozana Kabaka i Bena Daviesa? Ko je odlučio da štopere igraju Fabinho i Henderson dok se i oni nisu povredili? 

 

Isti čovek koji ovog leta na sva usta pričao kako mu ne treba novi veznjak jer želi da pruži priliku mladima. Isti čovek koji iz nekog razloga računa na Keitu i Oksa koji jedva skrpe dvocifren broj utakmica godišnje. Isti čovek kome je Bellingham skup a Darwin nije. Isti čovek koji kaže timu veterana da se prilagodi na stil na koji je naviklo jedno nedokazano derište. Koji kaže da nema veze što tom derištu engleski ne ide, prevodiće mu Thiago, Fabinho, i ostali.

 

 

Mašiš poentu.

 

Nije Edwards pravio od TAA, Robertsona i drugih boljim igračima nego što objektivno jesu nego Klopp. Wijnaldum je ispao sa Newcastleom prije dolaska u Liverpool.

 

Mi smo u Arsenalu imali sličan način razmišljanja o Wengeru i Davidu Deinu. Dein je bio zaslužan za sve dobro, Wenger je samo jahao na Deinovoj genijalnosti kod transfera.

 

Zapravo, bila je to sjajna saradnja koja se okončala jer se desio prijepor oko novog stadiona i novih vlasnika kluba. Arsenal nije imao Bogom dano pravo da bude rival Man Unitedu koji je k'o iz pičke rušio transfer-rekorde. Ne osvoje titulu? Daj Andyja Colea ako već ne može Shearer. Ne osvoje titulu part deux? Daj 'vamo Yorkea i Stama. Osvoje titulu? Daj tog Thiaga iz Lazija, neće da se baci. Ne osvoje titulu? Kupuj Ferdinanda. Ponovo ne osvoje titulu? Može jedan tinejdžer Rooney za ponijeti.

 

Arsenal u to vrijeme prodaje Anelku da finansira trening-centar. Overmarsa i Petita da se plate struja, voda, Lauren i Pires. Spašavaju se francuski mladići iz talijanskog ropstva (Vieira, Henry).

 

Onda dolazi stadion i nikakav Dein ne bi tu značajno popravio situaciju. (Možda bi natjerao Wengera da isere proviziju za Kanteovog agenta 2016. ili Schwarzerovu odštetu 2009. Možda. Dolazak milijardi u Chelsea i City je suzio manevarski prostor Arsenalu.)

 

Hoću reći, Liverpool nije trebalo ni da bude rival Cityju baš kao što ni mi onomad nije trebalo da budemo Fergiejevom Unitedu. City ne prodaje bitne prvotimce da bi dovodio nove igrače baš kao što ih do Glasera nije prodavao ni United, osim ako Ferguson nije naumio da pravi reformu. Liverpool je morao prodavati da bi dovodio. Nije mogao sebi da priušti gubitak Manea za dž iduće ljeto. Arsenal je izgubio Cityjevih £60m za Alexisa u ljeto 2017. i umjesto toga dobio Mkhitaryana u januaru 2018.

 

Nije realno ni ovo Liverpoolovo tavorenje u sredini tabele (Liverpool je već prosuo 20 bodova ove sezone, a prošle čitave 22) no do kraja sezone će to vjerovatno biti neka realnija pozicija. 

 

Coutinho ne bi bio veznjak od £142m da Klopp nije učinio da izgleda kao takav (ili bar do neke mjere izgleda kao takav, u Barceloni su tad bili očajni luđaci sa puno para u rukama koje nisu znali da troše).

 

1 hour ago, Pokojni Ruxin said:

jesu li trent i robertson ikad bili najbolji bekovi na svetu, ili su samo jedini bekovi koji su primarni kreatori u svom timu zbog čega smo svi bili lako impresionirani njihovom statistikom? kanselo je daleko talentovaniji fudbaler od obojice.

 

a to što su bekovi primarni kreatori liverpula je...don't get me started. razumem da postoje različiti ukusi i da pepovi pimpleri nisu za svakog, ali ne spominjem ja često buvača samo iz zajebancije. za moj ukus je od njegovog odlaska fudbal koji igra liverpul prečesto krš za gledanje.

 

p.s.

firmino je igrao nekih 9 kola pod brendanom. takođe ponajbolja devetka u evropi je imala samo jednu sezonu sa 16+ golova otkad je u liverpulu. u svim takmičenjima.

 

Ukusi i tako to, ali suština je da su TAA i Robbo radili posao Kloppopoolu. TAA je i majstor prekida, spominjala se ta priča o njegovom prebacivanju u sredinu terena, bar za repstaciju. To što TAA defanzivno ne postoji, posebno kad su dva CM-a, to je drugi par opanaka.

 

Firmino... Znaš šta si napisao juče za Jesusa i golove? E to isto vrijedi i za Firmina. Dok je Brendanara bio u sedlu, Komitet za transfere Liverpoola se krstio desnom i lijevom što je dato onih para™ £29m Hoffenheimu za nešto što nije ni blizu Suareza. Firmino je bio vezivno tkivo Liverpoolove trojke koja je uništavala odbrane širom Engleske i ostatka Evrope. Ono što je Benzema bio Ronaldu, Firmino je bio Maneu i Salahu.

 

 

 

Ja k'o Arteta, moram sam protiv Weenieja-Liverpoola i Rukse-Cityja. :sad:

  • +1 4
Link to comment

ali dokle ćemo da se pravimo da siti troši drastično više para od liverpula? jel niste primetili da sam delio više puta da to već nekih 5 sezona dokazano nije slučaj? jel uopšte bitno to što siti odavno ne sipa pare kako vi zamišljate da ih sipa...jer ih je sipao ranije valjda.

 

a siti možda ne mora da prodaje prvotimce kako bi finansirao transfere, ali je pep zbog svoje filozofije svakako izgubio više prvotimaca od klopa: sane, sterling, jesus, zinchenko, feran...i uspešno ih zamenio uglavnom.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
16 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

a siti možda ne mora da prodaje prvotimce kako bi finansirao transfere, ali je pep zbog svoje filozofije svakako izgubio više prvotimaca od klopa: sane, sterling, jesus, zinchenko, feran...i uspešno ih zamenio uglavnom.

 

Ko je tu bio prvotimac u sezoni koja prethodi odlasku? Pep prodaje iz rostera, Klopp mora ponekad da zažmiri i pusti prvotimca.

Link to comment
39 minutes ago, ArleKino said:

Mašiš poentu.

 

Nije Edwards pravio od TAA, Robertsona i drugih boljim igračima nego što objektivno jesu nego Klopp. Wijnaldum je ispao sa Newcastleom prije dolaska u Liverpool.

 

Mašim ako je poenta beskrajno vrtenje u krug - teza, Klopp je odgovoran za Darwina; antiteza, ali Klopp je uspeo da zavali Solankea za 20 miliona; teza, nije on nego Edwards; antiteza nije Edwards učinio Robertsona boljim igračem nego što jeste.

 

Poslednji put, ni kupovina kvaliteta za male pare ni prodavanje krša za velike ne pravdaju Kloppa za kataklizmično loše odluke koje donosi ove godine, 1443-1444 po Hidžri. Ne pravdaju ga ni povrede dvojice-trojice igrača. Najmanje od svega ga pravda činjenica da City ima više para.

 

39 minutes ago, ArleKino said:

Hoću reći, Liverpool nije trebalo ni da bude rival Cityju baš kao što ni mi onomad nije trebalo da budemo Fergiejevom Unitedu. City ne prodaje bitne prvotimce da bi dovodio nove igrače baš kao što ih do Glasera nije prodavao ni United, osim ako Ferguson nije naumio da pravi reformu. Liverpool je morao prodavati da bi dovodio. Nije mogao sebi da priušti gubitak Manea za dž iduće ljeto. Arsenal je izgubio Cityjevih £60m za Alexisa u ljeto 2017. i umjesto toga dobio Mkhitaryana u januaru 2018.

 

Nemoj da se ljutiš, ali ovo što ti pričaš nema veze ni sa čim. Great Man theory of football kao univerzalna odbrana od svake individualne kritike.

 

"Eee, možda Klopp jeste dao 100 miliona za urugvajskog Origija, ali imaj u vidu da je za razliku od Guardiole on morao da prodaje svoje najbolje igrače!" :isuse:

 

FFS, ko ga ovde krivi zbog prodaje Manea?! Ko ga krivi što neće završiti ispred Pepa? Ja neumorno drvim kako je Klopp sjebao tim još prošle zime, nedavno ga samo dodatno ukopao darvinizmom. Dok ti uporno pokušavaš da staviš činjenicu da LFC ne može da dobije Fulham, Forest, i fucking Leeds u kontekst bogatstva kojim Man City raspolaže!

 

39 minutes ago, ArleKino said:

Ja k'o Arteta, moram sam protiv Weenieja-Liverpoola i Rukse-Cityja. :sad:

 

Ti kao Arteta u prvoj sezoni, firing on all cylinders, throwing everything at the wall to see what sticks. Možda će par godina kasnije imati više smisla, za sad slabo.

 

Link to comment

@Weenie Pooh Ali, Arteta je u prvoj polusezoni osvojio FA Kup. :sleep:

 

Upravu si da će smisao Kloppov rad dobiti tek kad neki Jesse Marsch dobije otkaz u 3.sezoni nakon 0-2 kod kuće protiv Kompanyjevog Burnleya u 15.kolu dok Liverpoolu prvoplasirani Newcastle bježi 18 bodova i ima utakmicu manje. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...