Jump to content

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

2 minutes ago, dragance said:

Meslier utakmica života u EPL do sada!

Verovatno. pored toga mora se priznati da je Lids igrao ono bas muski, gledao sam ih protiv Celzija i ne kapiram kako su tako lose plasirani.

Link to comment

Ništa ovo ne valja, džabe moje prizivanje 4-3-3. (Firmino je potpuno nestao u drugom poluvremenu, ne znam šta mu se desilo.)

 

Traljav finishing, bezidejni vezni red, šuplja odbrana, a evo sad je i golman (komotno igrač sezone do sada) počeo da proklizava.

 

Klopp bez ikakve reakcije posle primljenog gola u 90. minutu, kao da se potpuno isključio, ne zanima ga više fudbal. A i igrači mu se tako ponašaju.

 

Svaka čast Leeds za trčanje, nikad nije lako protiv njih. Trebalo je ranije da utrpaju drugi, ali nije im važno. Meslier jeste dobro branio, ali teško je primiti gol od ovog hoof-it-and-inshallah tima.

Link to comment

Liverpool je bliži Forestu na 20.mjestu nego Newcastleu na četvrtom.

 

Prvi domaći poraz Van Dijka u ligi sa Liverpoolom i, možda, prva u nizu pobjeda Jessea Marscha na Anfieldu.

Link to comment

Neke od glavnih poluga iz Liverpulovih ranijih sezona igraju kao debili. Henderson i Milner su bivsi igraci a u Aleksandra Arnolda i Robertsona, koji su svojevremeno mozda bili najbolji bekovski par na svetu, je iz nekog razloga usao duh Marka Gobeljica. Takodje bi bilo vreme da neko Van Dajku malo izvuce usi, igra neodgovorno i gresi non-stop a stalno se nesto izdire i siri ruke prema saigracima.

 

Ovaj tim je izgleda rekao svoje i treba mu temeljna rekonstrukcija. Vec dosta dugo izgledaju kao da igracima neko uzme pola litre krvi u humanitarne svrhe neposredno pre utakmice, narocito na ovim utakmicama koje igraju protiv nominalno slabijih ekipa u Premijer ligi.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, harper said:

Ovaj tim je izgleda rekao svoje i treba mu temeljna rekonstrukcija. Vec dosta dugo izgledaju kao da igracima neko uzme pola litre krvi u humanitarne svrhe neposredno pre utakmice, narocito na ovim utakmicama koje igraju protiv nominalno slabijih ekipa u Premijer ligi.

 

Pa navodno jesu krenuli u rekonstrukciju prodajom Manea i obaranjem klupskog rekorda da bi potpisali urugvajsko tele koje nogom zna samo da šutne u golmana.

 

Ta jedna zamena ne bi bila toliko katastrofalna (već su ranije uzeli Diaza da im izigrava Manea) da Klopp nije rešio da istumba formaciju kako bi se Darwin što brže uklopio. Time je uspeo je samo da pokvari Salaha, Fabinja, Tijaga, i bekove (a Henderson i Milner su penzioneri). Sad као pokazuje neke znake da bi hteo da se vrati na prethodni sistem, ali ne može tim veterana tako lako da zaokrene na petoparcu. Većina njih je uzela trofeje i zabola ugovore koje su želeli, i sad motivacije nema; ovi mladi kao grizu - Elliott, Carvalho - ali slabo se tu vidi neki kvalitet.

 

image.thumb.png.b4923f5d5f09d63858b3b20bb6f28ee1.png

Edited by Weenie Pooh
  • +1 1
Link to comment

Liverpul je poslednjih godina pravio neverovatne rezultate u odnosu na kvalitet tima koji realno poseduje.

 

To su Klopove zasluge.

 

Mislim, svašta bih napisao koji užas od tima je Liverpul, ali neću da me zaskoče Pulovci.

  • +1 4
Link to comment

Ne znam šta dramite. Liverpul je dobro igrao, ali je nedostajala završnica. Jebi ga. Da nije bilo Mesliera, bilo bi komotno 3-4:1. Onaj drugi gol Leedsa nije Bekerov. Nisam gledao prvih 26 minuta, pa ne znam kakav je bio prvi.

Link to comment
11 hours ago, Godfrey said:

Liverpul je poslednjih godina pravio neverovatne rezultate u odnosu na kvalitet tima koji realno poseduje.

 

To su Klopove zasluge.

 

Mislim, svašta bih napisao koji užas od tima je Liverpul, ali neću da me zaskoče Pulovci.

 

To + im se konacno vraca za onaj sedmominutni user i nepravdu protiv Milana :dry:

Link to comment
7 hours ago, dragance said:

Ne znam šta dramite. Liverpul je dobro igrao, ali je nedostajala završnica. Jebi ga. Da nije bilo Mesliera, bilo bi komotno 3-4:1. Onaj drugi gol Leedsa nije Bekerov. Nisam gledao prvih 26 minuta, pa ne znam kakav je bio prvi.

 

Ma gde je dobro igrao, šanse su stvarali preskačući sredinu terena - duga lopta u kanale™ na Salaha i Darwina. Ta nazovi igra je funkcionisala samo zato što je Leeds svesno bio otvoren, Kristensen konstantno izlazio da pomogne u presingu i ostavljao Urugvajca iza sebe, valjda se uzdajući u to da će ovom trebati pet-šest dodira da umiri svaku loptu.

 

LFC se loše snalazi i protiv presinga i protiv bunkera; u oba slučaja, veznjaci prosto nestanu i prepuste loptu štoperima da izbunare nekoga. A njihov presing odavno ne daje rezultate kakve je nekad davao, timovi znaju šta da očekuju i relativno lako ga preskaču. Poslednjih pet utakmica u ligi, Liverpul nije dao više od jednog gola.

 

Ovde je za prvi gol greška bila primarno Gomezova, napamet je odigrao povratnu, ali se uz to Alison okliznuo u pokušaju da je stigne, a VVD stojao u mestu i gledao Rodriga kako zabija u praznu mrežu.

 

 

Link to comment
12 hours ago, Godfrey said:

Liverpul je poslednjih godina pravio neverovatne rezultate u odnosu na kvalitet tima koji realno poseduje.

 

To su Klopove zasluge.

 

Mislim, svašta bih napisao koji užas od tima je Liverpul, ali neću da me zaskoče Pulovci.

 

Šta tu može da bude Klopova zasluga, ko je selektirao taj tim sedam dugih godina?

 

Klopova može da bude samo krivica za ovaj sunovrat. Prošle sezone su uzeli 92 boda, jedan manje od šampiona, plis igrali sva tri finala kupa, dva pobedili. Ove sezone sve puca po šavovima - gde je tu Klopova zasluga?

 

1 hour ago, Zli Gli said:

To + im se konacno vraca za onaj sedmominutni user i nepravdu protiv Milana :dry:

 

Sa sedamnaest godina zakašnjenja :lolol: Hoće to tako.

Link to comment

Kloppova je zasluga što je sklepao šampionski tim kadar da se nosi na 38 utakmica sa timom koji nema finansijskih ograničenja i koji unazad pet godina u prosjeku uzima 92 boda po sezoni. Tim koji je uzeo ligu i LŠ je bio sklepan od igrača koji su imali više ispadanja iz lige (Robbo i rahmetli Wijnaldum) nego šampionskih titula.

 

Prostor za grešku je minoran u odnosu na Citeh, a šansa za grešku puno veća kod zamjene bitnih kotačića u mašini.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...