Jump to content

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Strašno šta je sve Fulam promašio, napadali su kao da igraju protiv trećeligaša u kupu.

Doduše Mitar je mogao dobiti i crveni za ono gaženje.

Link to comment

Da citiram Marka Prelevića iz jednog davnašnjeg teksta o Njukaslu:

 

"Kada krene dobro, svi sanjaju o novoj tituli, već posle dva-tri vezana poraza organizuju se demonstracije i traži se nečija glava i između nema ničeg: ako ste navijač Njukasla, ili ste na sedmom nebu, zagledani u svetlu budućnost, ili se valjate po podu u bolovima većim od kamena u bubregu, proklinjući dan kada ste rođeni na severu ili zavoleli crno-bele boje."

  • Wub 1
Link to comment

Da li je vreme da Klopp digne iz mrtvih i raspali Leeds? Moglo bi vrlo lako da bude. Ista postava kao protiv Ajaxa, samo Thiago umesto Hendersona - čim vidim trojicu u napadu, budi mi se mrski optimizam :mad:

 

Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, van Dijk, Robertson, Fabinho, Elliott, Thiago, Firmino, Salah, Nunez

 

Za Amerikance, u špicu Tijagov drug iz detinjstva kog sam ja upropastio kupivši ga za fantasy:

 

Meslier, Kristensen, Koch, Cooper, Struijk, Adams, Roca, Harrison, Aaronson, Summerville, Rodrigo

Link to comment
20 minutes ago, Pantelija jr said:

Baš neće Mitra… prijem drva javorovog, a kad proba iz prve lopte u nebesa

 

jbg, jedna od onih utakmica… samo da ih ispuca do Katara

 

Više od 5 godina 1 igrač nije imao 10 šuteva, a da je završio utakmicu bez gola.

 

 

@Weenie Pooh

 

I večeras djamant, valjda da zauzda Licove brze kontre.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...