Jump to content

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

koltrejn gleda verovatno najviše fudbala na forumu i mene ta činjenica uvek jako rastuži

 

elem spucali su manje para nego junajted u poslednje 2 sezone, s tim što je junajted ulagao u ekipu koja je bila druga pre toga. a njuka u ekipu koja nije mogla da kupi jednu jedinu pobedu i već smo se svi oprostili od njih. i trenutno je njuka ispred njih na tabeli. 1 hajp

  • +1 1
Link to comment

valjda će gospodin emeri imati poštenu šansu ovaj put, nadam se da mu se niko neće smejati zbog toga kako priča nematernji jezik

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Enemy je vodio Sevillu, Villarreal i Davida Villu, Aston Villa je logičan izbor.

 

To i jest tim po njegovoj mjeri i očekujem napredak Ville u odnosu na nefudbal otkako su prodali Almironovog psihoterapeuta Ruksi.

  • Haha 5
Link to comment

Ja se nisam ni radovao, odmah sam video da će "gol biti poništen", toliko je evidentno bilo.....kad ono međutim.

 

Stvarno mi nije jasno šta se tretira kao igranje rukom a šta ne. Pre par nedelja isto nam je priznat gol protiv Fulama koji je lako mogao biti poništen zbog igranja rukom/prstom. 

 

Edit: verovatno nam vraćaju za onaj smehotres iz Suatemptona prošle nedelje. Ne vidim drugo objašnjenje. 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Howe je izjavio kako je proveo godinu dana nakon ispadanja sa Bournemouthom analizirajući svoje greške, gledajući formacije i ponovo vraćajući utakmice. Jeste tresnuo kurcem o ledinu, ali vratio se nikad jači. Ne bih rekao da jedna epizoda definiše trenera. 

 

Newcastle jeste potrošio pare na dobre igrače u prethodnih godinu dana, ali malo je glupo potcrtavati kako je eto ispao sa lošom ekipom (koju je, btw, doveo do pozicije kojoj se niko nikad nije nadao) jer su kupljena tri igrača koja su tražili najveći svetski klubovi.

 

Lik je nasledio ekipu koja je bila pretposlednja na tabeli i sa toksičnom hemijom godinama unazad. Imao je muda da najskupljeg napadača (Joelinton) koji jednostavno nije davao golove, prebaci na box-to-box veznjaka, da desetku Almirona koji se godinama gubio po terenu i koji je već davno bio otpisan kao fizički preslab za PL prebaci na desno krilo i da od Shära koji je bio rezerva napravi stub odbrane nauštrb kapitena Lascellesa.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ti si argumentaciju gradio poredivši market value jednog igrača sa celom formacijskom linijom. Ja sam u priču uveo digitron i ti si se složio da je ipak bilo nekog trošenja para. Kao i da ispadanje iz lige jeste udaranje kurcem o ledinu bez da mora ili treba da ga obeleži, ja sam to pomenuo kao drugu stranu medalje. 
 

Dolazak Edi Haua u Njuku se poklapa sa odlaskom Majka Ešlija i dolaskom Arapa,  što je bio idealno raspremljen sto da se postavi sve od predjela do dezerta. Toksična atmosfera nije bila otežavajuća okolnost novom menadzeru, naportiv, sa dna možeš samo ka vrhu. Vidi šta je Vila za vikend uradila Brentofrdu 3:0 za 20minuta, Bornmut nije poražen od onih 0:9 sa Liveom kad su šutnuli Parkera,…

 

I za kraj, ali ne i najmanje bitno za širu sliku, samim tim što pominješ cene igrače Junajteda sebe diskredituješ u startu jer je opšte poznato da je period od odlaska Fergusona samo drugo ime za lošu transfer politiku kluba, pretplaćivanje igrača i menadzera te tumaranje u totalnom mraku. 

Link to comment
2 hours ago, Bandito said:

Howe je izjavio kako je proveo godinu dana nakon ispadanja sa Bournemouthom analizirajući svoje greške, gledajući formacije i ponovo vraćajući utakmice. Jeste tresnuo kurcem o ledinu, ali vratio se nikad jači. Ne bih rekao da jedna epizoda definiše trenera. 

 

Newcastle jeste potrošio pare na dobre igrače u prethodnih godinu dana, ali malo je glupo potcrtavati kako je eto ispao sa lošom ekipom (koju je, btw, doveo do pozicije kojoj se niko nikad nije nadao) jer su kupljena tri igrača koja su tražili najveći svetski klubovi.

 

Lik je nasledio ekipu koja je bila pretposlednja na tabeli i sa toksičnom hemijom godinama unazad. Imao je muda da najskupljeg napadača (Joelinton) koji jednostavno nije davao golove, prebaci na box-to-box veznjaka, da desetku Almirona koji se godinama gubio po terenu i koji je već davno bio otpisan kao fizički preslab za PL prebaci na desno krilo i da od Shära koji je bio rezerva napravi stub odbrane nauštrb kapitena Lascellesa.

 

 

I sve bez Lingarda. Upao je Hau u momentum, krenulo sve i super je to. Mora stati nekad, rekao bih u januaru ali ima to svjetsko, pa treba pogledati koilko igraca mu igra zapravo na WC, mozda ga i usere to. Ja mus kidam kapu sto nije pristaoi na ucjene za Lingarda i sto igra i zna igrati strasnu odbranu. Iz Bornmuta sto je jebao Pepa do 97. min. onomad.

Link to comment
12 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Ja se nisam ni radovao, odmah sam video da će "gol biti poništen", toliko je evidentno bilo.....kad ono međutim.

 

Stvarno mi nije jasno šta se tretira kao igranje rukom a šta ne. Pre par nedelja isto nam je priznat gol protiv Fulama koji je lako mogao biti poništen zbog igranja rukom/prstom. 

 

Edit: verovatno nam vraćaju za onaj smehotres iz Suatemptona prošle nedelje. Ne vidim drugo objašnjenje. 

 

Znači, da je Scamacca pao, crveni k'o kuća. Sudije čekaju ubistvo umjesto da kažnjavaju ovakve pokušaje ubistva.

  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

 

Znači, da je Scamacca pao, crveni k'o kuća. Sudije čekaju ubistvo umjesto da kažnjavaju ovakve pokušaje ubistva.

 

Ovo je jedva i faul, jer nema intenziteta. Maltene ga je dirnuo po cevanici. Neki startovi izgledaju opasni, ali su u suštini bezazleni. Recimo:

 

 

Link to comment

Da je Skamaka doskocio tom nogom, slomio bi mu je ovaj lagano. Ovako cista sreca ili je prosto video klizeci majgeri koji dolazi sa strane pa izbegao. Idiotizam teski, crveni za primer. 

  • +1 2
Link to comment

Ma ne može ovaj leteći start na potkolenicu da bude bezopasan, bukvalno su mm u pitanju između nije mu ništa i loma noge.

 

Edited by Profesionalac
Gli brži
Link to comment
5 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ovo je jedva i faul, jer nema intenziteta. Maltene ga je dirnuo po cevanici.

 

Nema intenziteta, a celim telom se baca u start :D 

 

"Maltene ga je dirnuo" zato što je srećnim spletom okolnosti pogrešno procenio brzinu mete. Taj mali cim u stranu koji u letu pravi da bi uopšte ostvario ikakav kontakt, to jeste bilo slabo.

 

Ali sam leteći start i visoko podignuta noga, to je start visokog intenziteta kako god da okreneš. Da je Italijan bio malo brži, izlomio bi ga samo tako. Ne može u lunge da se uđe niskim intenzitetom sa 70-80 kg žive vage. 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...