Jump to content

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

A gledam pre neki dan ona glasanja za Zlatnu rukavicu u čudim se kako Lloris u Top 10 golmana. A čovek u prethodne 3 sezone konstantno sve gori i gori. Lloris je već tim koštao oko 6 bodova.

Ne može se tako na titulu.

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Mercuzzio said:

A gledam pre neki dan ona glasanja za Zlatnu rukavicu u čudim se kako Lloris u Top 10 golmana. A čovek u prethodne 3 sezone konstantno sve gori i gori. Lloris je već tim koštao oko 6 bodova.

Ne može se tako na titulu.

 

Spursi igraju kao Emeryjev Arsenal, previše šuteva suparnika, premalo kreativnosti prema naprijed kad nema Kuluševskog, samo da Kane i Son šta urade i Bog da te vidi.

 

Lloris ima svoje momente briljantnosti, ali ono juče kod gola Wilsona je čisti Benny Hill.

Link to comment

Kucamo na vrata zaboravljenih asova, ko se još seća Klopovog Liverpula iz davne 2021. godine?

 

Ja se evo sećam kao da je juče bilo, slećem na Hamad International u bratskom Kataru i lovim wi-fi, gledam livescore piše pet nula u gostima, isključujem wi-fi i opet ga uključujem da proverim da li je tačno, piše da jeste....

 

Posle gledam highlights - Naby Keita dominira, Salah trpa, Shaw i Maguire se sudaraju, DDG ih napušava... 

  • Wub 3
  • Tužno 1
Link to comment
8 hours ago, ArleKino said:

 

Spursi igraju kao Emeryjev Arsenal, previše šuteva suparnika, premalo kreativnosti prema naprijed kad nema Kuluševskog, samo da Kane i Son šta urade i Bog da te vidi.

 

Lloris ima svoje momente briljantnosti, ali ono juče kod gola Wilsona je čisti Benny Hill.

 

 

To je tako zadnje 2-3 utakmice kada nema ni Kuluševskog ni Richarlisona a Moura još nije spreman. Još protiv zamka ni Hojbjerg nije igrao a on i Bentancour drže 80 veznog read i 50 posto odbrane.

Bissouma deluje da nema pojma šta treba da radi. Skipp je koristan igrač ali ne pravi razliku. Uz standardno odsutnog Sona i odbranu koja još i dobro deluje obzirom ko sve tu igra ovo nije neočekivano

Da li je slučajno ili ne, ali od smrti Ventronea ozbiljan pad u igri.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
9 hours ago, Bandito said:

Ja ovakav Newcastle ne pamtim. 

 

Za vreme sir Bobbyja Robsona su kidali, napadali titulu i slično, ali ovo je nešto sasvim drugo, ovo je građenje ekipe na pravi način. Howe je verovatno najpotcenjeniji menadžer na svetu, šta je čovek napravio od Joelintona i Almirona koji vola nisu znali da ubodu za vreme Brucea je za fudbalskog Nobela.

 

Video sam da je Klopp nedavno kenjao kako "ne može da se takmiči sa ekipama kao što je Newcastle" jer oni "nemaju plafon u finansijama". Notorna glupost. Newcastle apsolutno (barem zasad) nije ekipa koja se može opisati kao neko ko kupuje uspeh.

 

Cela odbrana koja je najbolja u ligi košta 5 miliona funti manje od jednog Maguirea. Ceo vezni red koji radi kao švajcarski sat košta 6 miliona manje od jednog Casemira. Tri najofanzivnija igrača koštaju zajedno 5 miliona manje od Anthonyja.

 

Ovo su timski rezultati.

 

Neko ko ne prati PL bi pomislio da Njuka nije spucala 300milki u zadnje 2 sezone, bez da je prodala nekog igrača ili osvojila bilo šta u bilo kom takmičenju ili bar igrala Evropu... što ne umanjuje dobre rezulatate Edi Doležala, ali manite me hajpa + nostalgije. Isti čovek je ispao sa Bornmutom iz PL.

 

Link to comment

Btw, Bandito ga je malo previše dao po romantici, ali ipak mi se više sviđa ova postepena priča nego Sitijevo menjanje Paula Dickova Robinhom 2007. ili koje već godine. Tada je Siti odmah, bez pardona, krenuo po najbolje svetske igrače i menadžere i izazvao odijum fudbalske javnosti. Njukasl ide sa malo blažom pričom, ali da se ne lažemo, i Isak i Botman i Bruno su bili na radaru najvećih evropskih klubova. I tek će da kupuju i da zamene Viloka, Longstafa i Šera sa još nekolicinom igrača od po 50m eura. Što je ok.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...