Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Spursi igraju ovaj Espirito Santo-fudbal kad god nema Kuluševskog koji je 70% kreativnosti tima.

 

United nije odigrao bolju utakmicu unazad par godina.

 

Uglavnom, nas čeka još jedan vikend nakon kojeg ćemo ostati na prvom mjestu. :wub:

Link to comment
8 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

19 bodova, gol razlika 15-15, malo li je na ovu skupoću?

 

nije da nije bio efikasan do večeras, samo sa onom post-brentford oleovštinom ne bi nikad predaleko dogurali. ovo je već fudbal koji nešto obećava 

Link to comment
49 minutes ago, copkillah said:

 

:D

 

Da, to je ta historijska koincidencija - dva najveća uspjeha u historiji Uniteda i Arsenala su ostvarena jer holandska desetka nije zabila penal - Dennis njima u FA Kupu 1999.godine na 1-1 u 90.minuti, Ruud nama u 90.minuti na 0-0 u ligi 2003-04. Bukvalno ne bi bilo šanse za okretanje rezultata.

  • Hvala 1
Link to comment

Jedna crtica iz sinoćnje utakmice.

Mislim da sam ove godine gledao sve utakmice WHU (  liga kup nisam, ako se to uopšte igralo u ovom zgusnutom rasporedu, ne sećam se ). Tokom gledanja apsolutno svake utakmice pomislio sam kako je Coufal tragično loš, kako samo smeta u napadu, kako je rupa u odbrani, kako treba pokušati nešto na desnom beku, bilo šta, samo da on ne igra. Sinoć je desnog beka igrao Ben Johnson, a ja sam bio kao zlatna ribica iz onog poznatog vica iz sredine devedesetih sa Slobodanom Miloševićem

 

Spoiler

Ukratko....ulovi Sloba zlatnu ribicu, ona će mu ako je pusti ispuniti jednu želju, Kaže sloba, daj te karte da rešimo, da rasporedimo teritorije da svi budu sretni, da rat prestane. Kaže zlatna ribica kako je to teško, kako previše traži, kako to ni ona ne može, kako treba da traži nešto drugo. Dobro kaže Sloba, daj da mi Mira bude lepa, zgodna i seksipilna. Zlatna ribica malo razmisli i kaže "daj ipak da rešavamo te karte"

 

elem...kako je Ben Johnson sinoć igrao, više puta sam pomislio daj tog Coufala nazad.  Ovom timu je pozicija desnog beka više nego kritična. 

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

Jedna crtica iz sinoćnje utakmice.

Mislim da sam ove godine gledao sve utakmice WHU (  liga kup nisam, ako se to uopšte igralo u ovom zgusnutom rasporedu, ne sećam se ). Tokom gledanja apsolutno svake utakmice pomislio sam kako je Coufal tragično loš, kako samo smeta u napadu, kako je rupa u odbrani, kako treba pokušati nešto na desnom beku, bilo šta, samo da on ne igra. Sinoć je desnog beka igrao Ben Johnson, a ja sam bio kao zlatna ribica iz onog poznatog vica iz sredine devedesetih sa Slobodanom Miloševićem

 

elem...kako je Ben Johnson sinoć igrao, više puta sam pomislio daj tog Coufala nazad.  Ovom timu je pozicija desnog beka više nego kritična. 

 

Pa kad vam nije valjao 1 Ryan Fredericks, nije ni čudo da Bournemouth beži dva boda. (Ne igra ni za njih, znam, ali ipak :fantom:)

 

West Ham je baš bio tragičan juče, živnuli malo tek kad je ušao Antonio i krenuo da zlostavlja Trenta. Mislim da je ovo prvi tim koji protiv LFC nije forsirao levo krilo ove sezone, ne znam zašto, možda Moyes nije očekivao da se TAA vrati u startnu postavu.

 

A i tako kilavi su vrlo lako mogli do boda, ili čak tri. Da Liverpul kod kuće savlada protivnika van forme, bili su potrebni Milnerov last-ditch tackle i ranije Alisonov odbranjeni penal. 

 

I ja sad moram da čitam debile na Tviteru o tome kako je ova nova™ postavka fenomenalna, two-man pivot u sredini daje flexibility, osvojili bismo CL da je Klopp ranije izmislio ovu genijalnost... Sedmi na tabeli, eeej, uzeli 16 bodova od mogućih 30, a pišaju od sreće zbog dve neviđeno tesne pobede :isuse:

 

Link to comment
59 minutes ago, Weenie Pooh said:

Vitalne informacije za sve navijače Liverpula pred subotnje gostovanje Šumarima:

 

Ovaj je zajebao i @acastopa.

 

 

Nemoguće da nikad nije igrao u Stouku. 

 

22 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

A i tako kilavi su vrlo lako mogli do boda, ili čak tri. Da Liverpul kod kuće savlada protivnika van forme, bili su potrebni Milnerov last-ditch tackle i ranije Alisonov odbranjeni penal. 

 

I ja sad moram da čitam debile na Tviteru o tome kako je ova nova™ postavka fenomenalna, two-man pivot u sredini daje flexibility, osvojili bismo CL da je Klopp ranije izmislio ovu genijalnost... Sedmi na tabeli, eeej, uzeli 16 bodova od mogućih 30, a pišaju od sreće zbog dve neviđeno tesne pobede :isuse:

 

 

Upravo to. Po meni nakon one utakmice sinoć, više zabrinuti treba da budu navijači Liverpula. Mi smo to što trenutno jesmo. Opstanak će verovatno da se obezbedi bez prevelikih trzavica a za Evropu će morati da se osvoji ovaj novoformirani kup sajamskih gradova ili kako li se već zove ( što nije nerealno da se postigne ). 

S druge strane, ne znam kako Liverpul može u prvih pet sa onim što smo sinoć videli. 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

Vitalne informacije za sve navijače Liverpula pred subotnje gostovanje Šumarima:

 

Ovaj je zajebao i @acastopa.

 

 

Dobro, Dankan Aleksander vadi ovakve statistike i podatke i dosta je zabavan, za razliku od ovog kog si ti pomenuo.

  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, copkillah said:

Dobro, Dankan Aleksander vadi ovakve statistike i podatke i dosta je zabavan, za razliku od ovog kog si ti pomenuo.

 

ArleKino za britansku sirotinju.

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Ben Johnson

 

2 hours ago, Weenie Pooh said:

Fredericks

 

Nek probaju sa nekim bekom iz porodice Boldon :D

Link to comment

Niko ne prati večeras?

 

Fulham vodi 2-0, Reed otvorio, Mitroglu zabio sa kreča drugi gol. Villa ima 10 igrača, D.Luiz dobio crveni kod 1-0.

 

Leicester 2-0 protiv Leedsa, Kochov autogol i Barnesov gol.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...