Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Mislim da sad ti pomeras stative. Sad je kljucna razlika sto je u pitanju ponizavanje tima a ne pojedinca. :) U oba slucaja se pojedinac osetio dovoljno ponizenim da skrlja protivnika. 

 

Ma u stvari nebitno, Weenie je u pravu kad kaze da postoji kazna za to u vidu kartona i to je to. Osecam se neprijatno sto moralisem. Problem je kad sudije sankcionisu onog ko samo igra fudbal po pravilima ili uopste ne sankcionisu krljanje. Sve ostalo je deo sporta i ti si tu u pravu, ali onda nemoj ni ti moralisati o nepisanim dzentlmenskim pravilima. 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Asensio ce izgleda u Arsenal, ako ga Arteta razmrda ko Odegarda, moze biti opako dobra kupovina.

 

Spominje se Asensio već neko vrijeme.

 

Ne znam, da je prije par godina, otišao bih po njega. U doba dok je Zizou bio tamo, Asensio se činio tačno kao igrač koji bi žario i palio™ po Premiershipu.

Link to comment
3 minutes ago, ArleKino said:

 

Spominje se Asensio već neko vrijeme.

 

Ne znam, da je prije par godina, otišao bih po njega. U doba dok je Zizou bio tamo, Asensio se činio tačno kao igrač koji bi žario i palio™ po Premiershipu.

Sta znam, ja sam uveren da nije zaboravio da igra fudbal.

Link to comment

I KHOdoi ide na pozajmicu u Lever, a Fofanu pregledaju doktori u US na insistiranje vlasnika, zbog loma noge koji je imao prošle godine. 
 

Entoni takodje kod čika doce, trebalo bi da bude u squadu u četvrtak protiv Lestera. 
 

Link to comment

Rat u Ukrajini jebiga...sve duplo poskupelo. 

 

Za te pare, taj mora da bude novi Payet u najmanju ruku samo da bi izdaleka mogli da da spominjemo termin "isplatilo se" 

Link to comment
6 hours ago, Lancia said:
6 hours ago, ArleKino said:

Ne znam, da je prije par godina, otišao bih po njega. U doba dok je Zizou bio tamo, Asensio se činio tačno kao igrač koji bi žario i palio™ po Premiershipu.

Sta znam, ja sam uveren da nije zaboravio da igra fudbal.

U cemu je fora, u najboljim je godinama?

Link to comment

Dubravka u Man Utd, kaže Romano here we go.

 

Ne razumem iz više razloga. Newcastle koji pušta odličnog golmana i ostavlja samo Darlowa kao alternativu Popeu, koji je ipak za tri klase ispod Dubsa i Pape. Man Utd koji pušta Hendersona koji je mlad i ima više potencijala, da bi doveo Dubravku. Sam Dubravka koji nezadovoljan što je postao drugi golman odlazi da bude - drugi golman.

 

Ali ajd', nova garnitura na SJP još uvek ima carte blanche kod mene, zasad se nisu zajebali (Wood možda, ali nije bio potpuno beskoristan). Vrv šišaju 25-man-squad pa fazon najlakše od golmana da se krene.

Edited by Bandito
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...