Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

33 minutes ago, Meazza said:

Sterilizacija fudbala. Kao ono kad je Neimar dobio zuti karton jer je pravio egzibicije s loptom.

 

Dobio je žuti jer se raspravljao (i ko zna šta je rekao).

 

Ali tačno je da ga je sudija pozvao da mu nešto kaže nakon tih egzibicija.

 

Ali i dalje je Nejmar jedini krivac za reputaciju koju ima. Setimo se šta je sve Ronaldinjo radio sa loptom i šta je radio protivnicima, pa nešto ne pamtim da je bilo ko zbog toga hteo da ga bije na terenu (ili ispred televizora).

 

 

Link to comment

Zasto sudija ima da ga proziva i opominje? I ko je hteo da bije Nejmara, niko nije pravio problem osim sudije debila. Prebacio je loptu liku preko glave, navijaci su nekad voleli da klicu takvim pizdarijama. Kad je to postalo politicki nekorektno?

  • +1 3
Link to comment

Samo kažem da nije direktno dobio žuti zbog toga, već je to započelo niz događaja koji je doveo do žutog kartona.

 

Doduše, nisam gledao celu utakmicu, ne znam šta je bilo sve pre toga, samo se vrteo taj klip gde dobija žuti. 

 

I upravo to i kažem, navijači bi za tako nešto klicali jednom Ronaldinju, ali ne i Nejmaru i za to je isključivi krivac Nejmar.

 

Link to comment

Nemam pojma sta ti je skrivio Nejmar i sto ga mrzis. S moje strane pozdravljam svako "ponizavanje protivnika" tehnikom i uopste sve pizdarije koje cine utakmicu zanimljivijom. Recimo ono podjebavanje Kontea i Tuhela je bilo pravo osvezenje.

Edited by Meazza
Link to comment
8 minutes ago, Meazza said:

Nemam pojma sta ti je skrivio Nejmar i sto ga mrzis. S moje strane pozdravljam svako "ponizavanje protivnika" tehnikom i uopste sve pizdarije koje cine utakmicu zanimljivijom. Recimo ono podjebavanje Kontea i Tuhela je bilo pravo osvezenje.

 

Ne znam odakle ti ideja da mi učitavaš ovo za Nejmara i kako si to mogao da zaključiš na osnovu napisanog, samo ti iznosim činjenice da su neki drugi igrači radili slične stvari pa niko nije pokušavao besno da ih faulira zbog toga. 

Link to comment
22 minutes ago, Meazza said:

Nemam pojma sta ti je skrivio Nejmar i sto ga mrzis. S moje strane pozdravljam svako "ponizavanje protivnika" tehnikom i uopste sve pizdarije koje cine utakmicu zanimljivijom. Recimo ono podjebavanje Kontea i Tuhela je bilo pravo osvezenje.

Onda bi trebalo da pozdraviš i kad se poniženi protivnik malo osveti.

 

 

Esid: protivnika treba da se poštuje, jedan od postulata sporta.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Osveta ide na drugačiji način - na skill odgovori skillom, a ne lomljenjem. Ovako ispada nemoćni paćenik koji riskira crveni karton i ozljedu suparničkog igrača.

 

 

I Barry Glendenning sa Guardiana oduševljen ovim faulom na Richarlisonu i dodatkom od Neca Williamsa.  :isuse: 

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, ArleKino said:

Osveta ide na drugačiji način - na skill odgovori skillom, a ne lomljenjem. Ovako ispada nemoćni paćenik koji riskira crveni karton i ozljedu suparničkog igrača.

 

 

I Barry Glendenning sa Guardiana oduševljen ovim faulom na Richarlisonu i dodatkom od Neca Williamsa.  :isuse: 

 

Dakle, možemo da zaključimo da nije problem u skillu već u osobi.

 

  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

 

Dakle, možemo da zaključimo da nije problem u skillu već u osobi.

 

 

Ne, Glendenning smatra da je svaki showboating zapravo on your own peril. Kao što rekoh, Richarlison nije osoba s kojom bih popio kafu (doduše, dao bih mu Flegminu :D) no engleski pristup fudbalu da skillful igrače treba udarati jer they don't like it up them je Riley-Ferguson team up kojim je pokojni Reyes otjeran iz engleskog fudbala.

Link to comment
2 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ja sam konkretno komentarisao mindset (ostrvskih) fudbalera, koji su dosta alergični na ovakve egzibicije, nisam se izjašnjavao da li je to po meni ok ili ne. Verovatno nije, ali da li mi je stepen empatije isti prema recimo Kanteu i Rišarlisonu, isto nije. Razlog, jer je Rišarlison imao nebrojene startove koji su 10 puta gori od ovog što se njemu desilo. 

 

Ovo je suština. Naravno da ovakvi potezi nisu OK, ali uvek mi je bilo toplo oko srca kad neko nabode Rudi Fernandeza, i ne stidim se toga. :D

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

Ne znam odakle ti ideja da mi učitavaš ovo za Nejmara i kako si to mogao da zaključiš na osnovu napisanog, samo ti iznosim činjenice da su neki drugi igrači radili slične stvari pa niko nije pokušavao besno da ih faulira zbog toga. 

 

Izvini za ucitavanje, a ovo drugo prosto nije tacno. Ronalda Nazaria su nemilosrdno tukli kao vola iz nemoci jer im je dupe pomerao potezima, a sudije su to odobravale.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...