Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, copkillah said:

 

Odgovorio sam ti na to u klipu malopre. Kada Salah bude radio takve stvari na terenu, onda možeš. Treba li da te podsetim da porediš Salaha sa jednom od najvećih pizda lige, bukvalno poster boy za nesportsko ponašanje. Potpuno nevezano za klupsku pripadnost, isto bi važilo za bar 95% igrača u ligi da si ih poredio sa onom gnjidom.

 

Druže moj, mnogo mržnje izbija iz tebe... Iskuliraj malo.

Edited by Mercuzzio
Link to comment
1 minute ago, Mercuzzio said:

 

Druže moj, mnogo mržnje izbija iz tebe... Iskuliraj malo.

 

O bože, samo nazivam stvari pravim imenom :D


Što je za pizdu problem reći da je pizda?

 

Link to comment
2 minutes ago, copkillah said:

 

O bože, samo nazivam stvari pravim imenom :D


Što je za pizdu problem reći da je pizda?

 

 

Zato što nema potrebe... A posebno nema potrebe da se priziva lomljenje nogu igračima.

 

edit: prljavih igrača biće uvek. Nijedan klub i nijedan sport nije izuzet od toga. Ali pizde, govnari i ostale slične karakterizacije su bespotrebno preterivanje. Ne vidim čemu takav rečnik osim lečenja nekih ličnih frustracija.

 

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Najbolje je da svaki put kad Rišarlison uđe u igru, sudija dodeli svakom protivniku tri udarca u cevanicu Rišarlisona bez ikakvih konsekvenci za sve prethodne grehe koje je počinio. Mislim da bi pravdoljubivo pučanstvo ovde bilo onda zadovoljno.

Link to comment
Pa ovo danas se nije desilo zbog prethodnih grehova. 
 
Jbg, tako to ide kada imaš ego Maradone, a skill Markusa Benta.
 
 
 
 
Pa ti si pomenuo prethodnu njegovu reputaciu.

Ako je tako kao što si ovde napisao onda nije u redu da zbog pimplanja lopte nekoga odvališ po nozi. Jel tu možemo da se složimo?

Sent from my moto g(9) power using Tapatalk

Link to comment
Pa ti si pomenuo prethodnu njegovu reputaciu.

Ako je tako kao što si ovde napisao onda nije u redu da zbog pimplanja lopte nekoga odvališ po nozi. Jel tu možemo da se složimo?

Sent from my moto g(9) power using Tapatalk

Apsolutno se slažemo, ali razumem odakle dolazi kada se tako nešto desi.

Frustracija i jednog od najboljih igrača svih vremena natera da šutne u stomak klinca koji je pao na zemlju, a ne igrača Foresta.
  • +1 1
Link to comment

Samo da dodam, kao padobranac na topiku:

Nije sportski, ružno je i sve to, ali nek su ga odvalili zbog pimplanja lopte i ponižavanja protivnika tim potezom.

 

Isto bih rekao i da su sovjetski košarkaši odvalili Kiću i Moku zbog one odbojke.

Link to comment

Ljudi, sport se zove fudbal. Fudbalska vještina se sastoji od kontrole lopte. Richarlison je to pokazivao. Čoban iz Foresta ga je skršio iz nemoći.

 

Jedna je stvar što Richarlison ima facu koju čovjek želi tući i što je govnar, a druga je li OK onako ga polomiti jer je tehnički jak fudbaler.

  • +1 5
Link to comment

Ja sam konkretno komentarisao mindset (ostrvskih) fudbalera, koji su dosta alergični na ovakve egzibicije, nisam se izjašnjavao da li je to po meni ok ili ne. Verovatno nije, ali da li mi je stepen empatije isti prema recimo Kanteu i Rišarlisonu, isto nije. Razlog, jer je Rišarlison imao nebrojene startove koji su 10 puta gori od ovog što se njemu desilo. 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...