Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

Simpa je Forest tim... Fali im pravi napadač da bi mogli da izbore opstanak a ne da glume Arsenal za sirotinju

 

Konte lepo uklapa tim. Son se nešto ljutio kada ga je izveo ali videlo se koliko je Richarlison korisnije od njega čim je ušao. Kuluševski je malo u kanalu ali zato Hojbjerg/Bentancour linija funkcioniše besprekorno. Najviše ovoj dvojici ima Totenhem da zahvali za solidan defanzivan učinak

Edited by Mercuzzio
Link to comment
28 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Komentator mrtav ladan reče da su Kuluševski i de Brujne jako slični igrači, korpulentni i igraju na sličnim pozicijama

 

Jebo me dan kad sam provalio kako da legalno gledam arenu a prestao da ganjam sky i bt sport. Ne znam da li sam jednu utakmicu odgledao da su komentatori u bilo cemu kompetentni, najmanje o fudbalu. Evo psujem vec 90 minuta svaki put kad kaze Herberg, jebo ga Herberg. Danas je Targeta zvao Tardzet. Sledeci put ima da brojim koliko puta su u stvari pogodili ko ima loptu u nogama. 9/10 su greske.

Link to comment

Najskandalozniji momenat komentatora je bio onaj kad je rekao da je Richarlison dobio šta je zaslužio za onaj faul nad njim. Mislim, Richarlison je definicija govnara i igra za iste takve Spurse sa istim takvim trenerom, ali za onaj faul nema opravdanja.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Zaha nešto popuje na Tnjiteru. Vjerovatno ide u Chelsea.

A sta ce sa njim, da menja Havertza, midfildera na mestu napadaca ? 

Link to comment
1 hour ago, Lezilebovich said:

A sta ce sa njim, da menja Havertza, midfildera na mestu napadaca ? 

 

Vjerovatno.

 

Zaha je iritantan i vjerovatno preveliki narcis za veliki klub, ne uklapa se ni po čemu u Artetinu viziju, ali bi mi bio neki guilty pleasure da dođe u Arsenal, čitavu deceniju nakon povezivanja sa nama.

Link to comment
2 hours ago, ArleKino said:

Najskandalozniji momenat komentatora je bio onaj kad je rekao da je Richarlison dobio šta je zaslužio za onaj faul nad njim. Mislim, Richarlison je definicija govnara i igra za iste takve Spurse sa istim takvim trenerom, ali za onaj faul nema opravdanja.

 

 

opravdano ili ne, lepo je za oko 

  • Tužno 1
Link to comment
33 minutes ago, copkillah said:

 

opravdano ili ne, lepo je za oko 

 

Znaš kako... I 9:0 je bespotrebno ponižavanje protivnika pa niko ne bi napisao "lepo je za oko" da su igrači Bournemoutha krenuli da biju Salaha, tako da ti ovaj komentar baš nije na mestu,

Link to comment
3 minutes ago, Mercuzzio said:

 

Znaš kako... I 9:0 je bespotrebno ponižavanje protivnika pa niko ne bi napisao "lepo je za oko" da su igrači Bournemoutha krenuli da biju Salaha, tako da ti ovaj komentar baš nije na mestu,

 

Brate, da li si ti stvarno stavio Salaha i Rišarlisona u istu rečenicu i kontekst? 

 

edit: a ovo bespotrebno ponižavanje protivnika, pa ono, veće je poniženje kad staneš. Pričamo o najjačoj ligi na svetu i ne pričamo o situaciji gde je Bornmut ostao sa osmoricom na terenu, a Liverpul se iživljava.

 

Edited by copkillah
Link to comment

Neozbiljno je pisati o puštanju i sažaljevanju nekoga u ozbiljnim ligama Evrope, pogotovo u ligi gde gol razlika može da odluči šampiona.

 

Rišarlison će za ovakav potez dobiti po potkolenicama na svakom terenu u Engleskoj (sem možda na Emirejcu, moji su mnogo fini, mada za Džaku ne garantujem). Ipak, komentator ne sme u živom prenosu da kaže da je ovo zaslužio, to možda posle tekme u baru.

  • +1 7
Link to comment
22 minutes ago, copkillah said:

 

Brate, da li si ti stvarno stavio Salaha i Rišarlisona u istu rečenicu i kontekst? 

 

edit: a ovo bespotrebno ponižavanje protivnika, pa ono, veće je poniženje kad staneš. Pričamo o najjačoj ligi na svetu i ne pričamo o situaciji gde je Bornmut ostao sa osmoricom na terenu, a Liverpul se iživljava.

 

 

A što da ne stavljam Salaha i Rišarlisona u isti kontekst? Jel Salah neko univerzalno dobro pa ga treba čuvati kao malo vode na dlanu a Rišarlison najveće govno kome treba slomiti noge zato što pimpla loptu?

O toj posebnosti Liverpulovih bebica guslaj negde drugo

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Neozbiljno je pisati o puštanju i sažaljevanju nekoga u ozbiljnim ligama Evrope, pogotovo u ligi gde gol razlika može da odluči šampiona.

 

Rišarlison će za ovakav potez dobiti po potkolenicama na svakom terenu u Engleskoj (sem možda na Emirejcu, moji su mnogo fini, mada za Džaku ne garantujem). Ipak, komentator ne sme u živom prenosu da kaže da je ovo zaslužio, to možda posle tekme u baru.

 

Ne zaboravi da si na ovom forumu mogao da pročitaš frust komentare zato što je Klop na poluvremenu, posle 4-0, rekao igračima da pojačaju :lol:

 

Just now, Mercuzzio said:

Ok. Znači poželjno je ako je neko džiber slomiti mu noge.

 

 

Ne, ali ne zaboravimo da je reč o igraču koji lomi noge svojim kolegama. What goes around, comes around. 

 

https://youtu.be/ohlWrmDf9ng?t=65

 

(1:05 ako ne baci direktno).

 

 

Link to comment
7 minutes ago, Mercuzzio said:

 

A što da ne stavljam Salaha i Rišarlisona u isti kontekst? Jel Salah neko univerzalno dobro pa ga treba čuvati kao malo vode na dlanu a Rišarlison najveće govno kome treba slomiti noge zato što pimpla loptu?

O toj posebnosti Liverpulovih bebica guslaj negde drugo

 

Odgovorio sam ti na to u klipu malopre. Kada Salah bude radio takve stvari na terenu, onda možeš. Treba li da te podsetim da porediš Salaha sa jednom od najvećih pizda lige, bukvalno poster boy za nesportsko ponašanje. Potpuno nevezano za klupsku pripadnost, isto bi važilo za bar 95% igrača u ligi da si ih poredio sa onom gnjidom.

 

uostalom:

 

 

Edited by copkillah
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...