Jump to content
IGNORED

Premier League 2022-23


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, Mercuzzio said:

 

KLjučni igrač vam je Odegaard... Vrhunski pregled igre, odličan pas, kontrola lopte... Pravi komandant sredine terena.

 

 

Najbizarnija stvar je ta da sam ubijeđen da će ga Vieira istisnuti iz prvih 11 čim dobije pravu šansu.

Link to comment
Just now, ArleKino said:

 

Najbizarnija stvar je ta da sam ubijeđen da će ga Vieira istisnuti iz prvih 11 čim dobije pravu šansu.

 

Nešto mi se javlja da Arteta vidi Vijeru kao bočnog igrača.

Link to comment
5 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Nešto mi se javlja da Arteta vidi Vijeru kao bočnog igrača.

 

Da, zasad se tako čini, ali Vieira je najjači kao desna osmica. Tu bi ubivao.

 

Na kraju bi Bukayo Salah mogao najebati. Dečko polako pregara jer nema konkurencije i nema zamjene.

Link to comment

Onakvom Bormuthu od danas bi moj, malo pojacan komsiluk dao barem pola golova od 9 koje su primili danas. Nema tu sta da se prica o rezultatu, vise tesi to sto je Pul igrao oko 60% mogucnosti svojih dobrih igara. Dobra energija, zanimljivi pasovi, lepa utrcavanja. Jeste, doduse su im i ovi omogucavali ali se za razliku od prve tri tekme videla razlika u energiji.

 

Ne znam da li je neko primetio koliko je kapiten Bormutha pokusavao da isprovocira Diaza da ga ovaj napuca glavom. Udaranja nogom, bodicekovi, povlacenje za dres. Vecina bez lopte. Jedva cekam da se vrati Darwin, ima da bude komedija.

  • +1 1
Link to comment

Iduća sedmica će biti zanimljiva. U srijedu Arsenal-Villa, u četvrtak Leicester-Man U pa onda u nedjelju Man U-Arsenal. Zgusnutost rasporeda dolazi i tu će se na muci vidjeti junaci. Prelazni rok se završava nakon utakmice u Leicesteru.

Link to comment
Just now, kipo said:

Ja se i dalje potajno nadam De Jongu :sad:

 

Ma, jok, al ne brini, sitže nam Dubravka :whistle:

Veće su šanse da dodje Entoni ili Depaj. Gakpo verovatno otpada, a i bilo bi previše. Čak se u Obamejang pominje :isuse:

 

Link to comment
1 minute ago, kipo said:

Moze i Entoni :D Ipak, De Jong za resenje svih problema i najbolji vezni red u ligi.

 

Gledao sam ga prošlo kolo, direktan krivac za gol Sosijedada, srećom po njega završeno je 4:1 za Barsu. Na momente je baš delovao odsutno, pretpostavljam da nije lako davati sve od sebe na terenu znajući da ti klub duguje ogromne pare. Seti se reakcije navijača. Možda završe i na sudu.

Mogu da zamislim kako bi UK mediji kenjali po njemu i lovili svaku grešku u periodu privikavanja. Plus sav cirkus sa Harijem kapitenom na klupi, odlaskom/ostankom Ronalda, Glejzeri OUT protestima,...

 

Tri meseca ganjanja, pa nije od zlata jebo mater.

Link to comment
1 minute ago, kipo said:

Tacno. Ali takva nam transfer priroda jbg

 

Što dovodi do pitanja kako smo Kasemira završili za 3 dana?!

 

 

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Što dovodi do pitanja kako smo Kasemira završili za 3 dana?!

I zasto Kazemira (i mozda Entonia) kada je do par dana ranije u igri bio Rabio i Pulisic :fantom:

Link to comment
20 minutes ago, kipo said:

I zasto Kazemira (i mozda Entonia) kada je do par dana ranije u igri bio Rabio i Pulisic :fantom:

 

Npr :D

 

 

MUFC skauting/transfer departman je nešto kao ja na FM22 sa Mačvom - trenutno imam 15 igrača na trial na 10 dana do kraja prelaznog roka. Sve dovodimo i nikoga ne dovodimo.

 

 

edit: Adnan Januzaj je free

#samokažem

Edited by John Coltrane
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...