Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

57 minutes ago, Joe D said:

GM Covic ladno nasao boljeg crnca pleja od GM Covica

Adamsu je svakako potrebno privikavanje na ozbiljnu košarku, mada mislim da nema tog pleja koji bi dobro izgledao u petorci sa Lazićem, Lazarevićem i Dobrićem istovremeno. 

Edited by Barrister
Link to comment
2 minutes ago, elementary said:

Ne znam da li ima mesta u petorci za Nedovića pored Laze...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

Za petorku ne znamo ali izgleda da se Ilic lepo navikava na "did not play coach decision" pa mu nece tesko pasti izpadanje iz 12 kada Nedovic bude spreman.

 

Inace Ilic ipak ume i da uhvati neki skok ali je ova utakmica izgleda u dogovoru sa Barcokasom iskoriscena da igraci Olimpijakosa malo utreniraju skok u napadu i vidimo da im lepo ide (u onim napadima kada promase sut).

Link to comment
On 8.9.2022. at 0:32, harper said:

 

Zato sto je Covic u sezonskoj akciji "evo kako mi brinemo o srpskoj kosarci za razliku od onog tamo koji se mnogo duva kao Srbin a igraju mu za velike pare samo stranci". Prosle godine je iz slicnih razloga Kalinic imao ubedljivo najveci ugovor. Osim toga, ta prica o 1.1 milion po sezoni ko zna da li je uopste tacna.

Nije

Link to comment

Losa igra od pocetka utakmice, pa onda malo vise energije u nekim momentima, pa zavrsetak poluvremana sa serijom 7-0 uz trojku Markovica sa 10+ metara za podnosljivih -10 na poluvremenu (podnosljivih posto je bilo i -17 tokom prvog poluvremena).

 

I onda se ponadas da ce zavrsetak poluvremena da doda jos energije za bolje izdanje u drugom delu utakmice, a onda se desi da za drugih 20 minuta postignes ukupno 18 poena i napravis -29 u tom periodu.

Link to comment

Stvarno će biti veliko iznenađenje što će ovaj krš koji je sastavio Nebojša Čović biti zakucan za dno Evrolige sa 6-7 pobeda. 

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...