Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

35 minutes ago, Profesionalac said:

Uh srećom ima nekih koji pamte kako su mali hrabri opozicionari iz Železnika zvali i Bogdana i Gagija. Doduše ovi su odbili jer su ćoravci nudili samo perece a ne milione. Jbg muke sirotiljske.

Ma tračevi. Otkud ti to?

Link to comment

A jel su oni koji odbiju Zve/Par u ovim slucajevima veci alfa muzjaci od onih koji to ne urade
Znam da citava tribina kolektivno erektira kada citaju kako je Kalina odbio omrazeni Patlidzan (i u 'obrnutim' slucajevima isto, da budem jasan), ali ne znam sta recimo Jovic ili neko drugi dobija kad ovako paradira time

Link to comment

nista, pitali ga u podkastu, on odgovorio. niti je skandal da ga neko pozove, niti se ima sta komentarisati to sto je odbio. lozane ce da se loze, i to je cela rasprava ovde.

 

 

  • +1 5
Link to comment
On 30.8.2022. at 13:29, harper said:

 

Od tih dana kad je Nedara dobijao bezobrazne ponude do danas, postao je respektabilan igrac. Tako da smo njega potpisali po vise osnova.:)

 

Svidja mi se kako su na ovu naprednjacku bahatost i demonstriranje sile od strane KK Paortizan Wildcards reagovali ovi nasi zlatni momci. Za ono sto je Kalina uradio prosle godine treba mu podici dres ispod svodova Pionira kad se jednom penzionise. Ne samo da je odbio nepristojnu ponudu vec se i vratio da pomogne trecepozivcima da zalupe vrata ispred nosa Wildcardsima. Tu titulu iz prosle godine cemo tek nauciti da cenimo kako vreme bude odmicalo jer sledecu necemo osvojiti dok je Vucic na vlasti. A Kalina je bio motor tog Trabant kabrioleta koji je u poslednjim metrima pred cilj pretekao naprednjacki BMW Institution GTI i ispustio plemenitu dusu.

Ovo treba da stoji na svakoj stranici

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...