Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Plajvi said:

Je l' istina ili samo trac da je prosle godine hteo Kalinu i Bdzeliku pa su isto iskulirali? 

 

Ta informacija je stigla iz vise razlicitih izvora tako da je verovatno tacna. Uostalom, Zoc je trenirao obojicu u Feneru i bolje od drugih zna sta oni mogu. Ipak, ostaje dilema oko toga, za razliku od ove siituacije u kojoj je sam Jovic u jednom podkastu rekao da je kontaktiran i da je odbio.

  • +1 1
Link to comment

Za Jovića se to znalo još prošle godine. Povezivali su ga po medijima a on je brzo napisao nešto u fazonu "Taj film nećete gledati."

Za Kalinića je isto potvrđeno sa više strana, dok za Bjelicu mi ipak deluje da je bila clickbait patka.

  • +1 1
Link to comment
Quote

Bilo je nekih kontakata tokom leta. Željko je zvao mog menadžera i mene i pitao da li bih išao tamo. Rekao sam da ne bih mogao, jer nisam hteo, a i bilo bi glupo. Ima me na mnogim fotografijama kako slavim trofeje sa Crvenom zvezdom. Nije u redu da tako menjaš boje. Posebno ne ako ne moraš i ako možeš da igraš za Crvenu zvezdu - otvoren je bio Kalinić.

 

 

 

 

https://sportal.blic.rs/kosarka/kalinic-bez-dlake-na-jeziku-zeljko-me-je-zvao-u-partizan-rekao-sam-ne-jer-bi-to-bilo/2022041917341201205

 

 

  • +1 2
  • Wub 3
Link to comment
18 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Kalinić lično je izjavio da su ga zvali i da je odbio.

pa sta ako je dobio ponudu partizana?  desavalo se to i u suprotnom smeru.

 

 ima toga i medju drugim rivalima van srbije (npr real barselona)

kakvim glupostima se bavite.

dajte nesto ozbiljnije.

ima li covic neko novo saopstenje?

 

 

Link to comment








pa sta ako je dobio ponudu partizana?  desavalo se to i u suprotnom smeru.



Ne piše se tako, već:
,,Pa šta ako je dobio/odbio višemilionsku ponudu Željka Obradovića za par sezona u almost EL klubu.

U suprotnom smeru bi to eventualno bila Radonjina ponuda Luči od 800k za jednu sezonu...jednako nemoguće ali ostali elementi su poteži sa druge strane plota i još ako se stavi znak jednako izmedju EL i EC.






  • +1 1
Link to comment
19 minutes ago, fandorin said:

Slago Jović. Androić nije mogao da oćuti i ispričao pravu i jedinu istinu. Nisu ga zvali, nisu čak ni pomišljali da ga zovu. 

sto ne bi slagao jovic?

 

pa ni vi ga niste hteli zbog povreda.

i gde ce jovke na kraju? u fmp?

 

Link to comment
11 minutes ago, bradilko said:

sto ne bi slagao jovic?

 

pa ni vi ga niste hteli zbog povreda.

i gde ce jovke na kraju? u fmp?

 

Zato i laže. Androić sve provalio, da bi se dodvorio Filipu da ga dovede u efempe. 

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, Musky said:

U suprotnom smeru bi to eventualno bila Radonjina ponuda Luči od 800k za jednu sezonu...jednako nemoguće ali ostali elementi su poteži sa druge strane plota i još ako se stavi znak jednako izmedju EL i EC.

 

Uh srećom ima nekih koji pamte kako su mali hrabri opozicionari iz Železnika zvali i Bogdana i Gagija. Doduše ovi su odbili jer su ćoravci nudili samo perece a ne milione. Jbg muke sirotiljske.

  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...