Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Beli i igra kao da mu je košarka daleko spala na lestvici prioriteta. Možda ima i do povrede, ali ja ga iz prethodnih klubova pamtim kao mnogo žednijeg pobeda.

  • +1 2
Link to comment
56 minutes ago, Plajvi said:

Velika steta sto ga jebu povrede, njegov napredak od 2015. do 2017. je bio jeziv 

 

Posle ovoga ja bih ga potpisao do kraja karijere taman da je u invalidskim kolicima, kao i Kalinu i Bjelicu kad vise ne budu mogli da zabadaju ugovore koje zabadaju. Lojalnost uvek treba nagradjivati.

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Posle ovoga ja bih ga potpisao do kraja karijere taman da je u invalidskim kolicima, kao i Kalinu i Bjelicu kad vise ne budu mogli da zabadaju ugovore koje zabadaju. Lojalnost uvek treba nagradjivati.

 

nedaru smo vec, po tom osnovu, potpisali :D

 

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, harper said:

 

Od tih dana kad je Nedara dobijao bezobrazne ponude do danas, postao je respektabilan igrac. Tako da smo njega potpisali po vise osnova.:)

 

Svidja mi se kako su na ovu naprednjacku bahatost i demonstriranje sile od strane KK Paortizan Wildcards reagovali ovi nasi zlatni momci. Za ono sto je Kalina uradio prosle godine treba mu podici dres ispod svodova Pionira kad se jednom penzionise. Ne samo da je odbio nepristojnu ponudu vec se i vratio da pomogne trecepozivcima da zalupe vrata ispred nosa Wildcardsima. Tu titulu iz prosle godine cemo tek nauciti da cenimo kako vreme bude odmicalo jer sledecu necemo osvojiti dok je Vucic na vlasti. A Kalina je bio motor tog Trabant kabrioleta koji je u poslednjim metrima pred cilj pretekao naprednjacki BMW Institution GTI i ispustio plemenitu dusu.

 

bilo je i sad neke price na tu temu. navodno je nedata rekao da bi rado igrao za zoca, ali ne u beogradu 

Link to comment
58 minutes ago, Ros said:

 

bilo je i sad neke price na tu temu. navodno je nedata rekao da bi rado igrao za zoca, ali ne u beogradu 

 

Svi bi oni rado igrali za Zoca, veliki je to trener, ali ne i za njegove naprednjacke gazde u Paortizan Wildcardsima. Neke granice pristojnosti se ipak ne prelaze.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...