Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Malo mi smešno kako kad se pojavi neki igrač svi maltene odmah znaju sve o njemu a realno je da ga 99% ljudi nije gledalo van hajlajta. Mislim ja ga prvi nisam gledao, ne gledam baš australijsku košarku osim kad moram 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Zna li neko kad je pocetak priprema? Vidim da se lagano ekipe okupljaju, Zadar, FMP, Mega..

Negde se pominjalo da je početak priprema zakazan za 18. avgust.

  • Hvala 1
Link to comment

Nigdje niti jednog insajdera da nas malo prodrma, harper bar, sad se vratio?:D 

Zna li se sta ce biti sa Kuzom i Vajtom Seidom Memicem?

  • +1 1
Link to comment

Nikoga ne interesuje vise sta ce biti sa Kuzom i Vajtom.. Najbolji dokaz je ovaj topik na kojem je poslednju poruku napisao Joe D pre 7 dana.. to dovoljno govori kakva su ocekivanja za sledecu sezonu i sa koliko zara je ocekujemo.

Link to comment

Realno nema se o cemu pisati, kad su dolasci tu, jos se cekaju odlasci, pripreme nisu pocele, utakmica nema. Nije ni komsijski nesto posebno zivlji, a kod njih su ocekivanja maksimalna. Čak je topik FMP pomalo zamro.

Link to comment
1 hour ago, Banjo said:

Nikoga ne interesuje vise sta ce biti sa Kuzom i Vajtom.. Najbolji dokaz je ovaj topik na kojem je poslednju poruku napisao Joe D pre 7 dana.. to dovoljno govori kakva su ocekivanja za sledecu sezonu i sa koliko zara je ocekujemo.

 

Kriv je gm Čović koji je sastavio tim već do sredine jula pa nemamo čime da se bavimo. Radonja obično razvuče prelazni rok do kasno u jesen.

Link to comment

Pa realno ostaju i Kuz i Vajt. Popunjeni smo svuda i eventrualno cemo da capimo nekog 2-3 spolja ako se ukaze prilika. Imamo 15 igraca plus Topic.

 

1: Adams, Dzoni, Pefi

2: Nedovic, Dobric, Lazic

3: Holand, Lazaravic, Ilic

4: Bentil, Mitrovic, Vajt

5: Martin, Petrusev, Kuz

 

Realno je Dalibor vise 4 nego 3, a jedan od Kuz/Mitar je visak, pa bi nam dobro dosao neki prangijas spolja. 

 

Pripreme pocinju za koji dan pa ce i moci ponesto da se napise. Do tada samo iz supljeg u prazno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...