Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

uglavnom necemo mi imati sta da cuvamo zadnjih 5 minuta, tako da bez frke.

 

ovo je trenutno evrokup roster, i jos sa neiskusnim trenerom. to je sto je, neko mora i van top 16 da ostane. 

  • +1 1
Link to comment

Pa dobro, ono prosle godine je bio fiba ls roster + Kalina, pa smo se lepo sibali. Sad je evrokup roster bez Kaline, to je manje vise to.

 

Partizanov budzet roster je u top 6-7 evroligaskih, njima necemo moci da pariramo, ali verujem da ce biti ok basketa i nekih lepih skalpova. 10-15 El pobeda, kup ili kls i to je to. Da se ponovi Alimpijeva sezona i necu biti nezadovoljan.

  • +1 2
Link to comment
41 minutes ago, Joe D said:

uglavnom necemo mi imati sta da cuvamo zadnjih 5 minuta, tako da bez frke.

 

ovo je trenutno evrokup roster, i jos sa neiskusnim trenerom. to je sto je, neko mora i van top 16 da ostane. 

 

Preteruješ. Mislim, meni je jasan trend u kome Zvezda ide u košarci i kako verujem da će to da se završi ali ovo nije Evrokup roster. 

  • Haha 1
Link to comment
27 minutes ago, theanswer said:

 

Preteruješ. Mislim, meni je jasan trend u kome Zvezda ide u košarci i kako verujem da će to da se završi ali ovo nije Evrokup roster. 

 

preterujes, dobro bi ovo bilo za evrokup. s druge strane u el sve osim poslednjeg mesta ce biti iznenadjenje.

Link to comment

Uopste ne bi bilo iznenadjenje da ovaj tim bude na primer petnaesti, a posebno sto se trazi jos jedan igrac na 2/3.

 

Ovaj Adams bi mogao biti veliko pojacanje, ofanzivno je izuzetno potentan i to ne samo kao skorer.

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, Joe D said:

:covid19:

 

 

Sa jos jednim igracem koji se trazi moze to izaci i jos bolje.

 

Ako je cilj TOP 8, teska prica slazem se, ali ipak mislim da se preteruje.

 

Posebno kad vas na jesen pojaca Kari Pesic :fantom:

Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Sa jos jednim igracem koji se trazi moze to izaci i jos bolje.

 

Ako je cilj TOP 8, teska prica slazem se, ali ipak mislim da se preteruje.

 

Posebno kad vas na jesen pojaca Kari Pesic :fantom:

ja sam i rekao trenutno, ako ubedomo nekog novog vil klajburna mozda to bude i bolje. ovako kako stoji, nije dobro konstruisano, bacena su dva roster mesta na mediokritete na poziciji stranca, lider je kum na predsednikovog sina koji je svoj prethodni tim vodio do pretposlednjeg mesta na tabeli, a ovaj mu nista talentovaniji nije, tako da ono...

 

sto se mene tice, ne moram ja da ocekujem nista, igrace se neka kosarka, dobice se neke utakmice, izgubice se malo vise, sve je to za ljude. vise raspravljam o ideji da ce ovaj tim da bude neki ofanzivni dzagernaut, za razliku od proslogodisnjeg hrkljusa. ne vidim na osnovu cega, to sto mi ne jebemo odbranu prilkom sastavljanja ekipe, ne znaci da ce jos nekog da zajebemo. ima tu nekog talenta, ali bice jebeno od toga napraviti neki pristojan evroligaski napad.

  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Milosh76 said:

MWill za siromasne

Ma kakvi, skoro da nema slicnosti medju njima dvojicom.
Ovo je vise Lorenzo Brown za srednju klasu, sa potencijalom da mozda i dobaci do Zo nivoa.
Dopalo mi se sta sam video jos na prvo gledanje, u onim na kasicicu minutima u Atlanti + G League.
Ovo u Australiji izgleda super na klipovima, ali treba preneti barem delom na EL, sto je veliki poduhvat. 

Svakako daleko bolje od svega ostalog sto se spominjalo kao opcija na 1 (izuzev Napier-a naravno), mada licno mislim da se Adams vise uklapa na ostatak ekipe. Mislim da moze biti jedno pozitivno iznenadjenje za sve, narocito ako sve klikne sa ostatko tima. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Where is Jessica Hyde said:

Svakako daleko bolje od svega ostalog sto se spominjalo kao opcija na 1 (izuzev Napier-a naravno), mada licno mislim da se Adams vise uklapa na ostatak ekipe. Mislim da moze biti jedno pozitivno iznenadjenje za sve, narocito ako sve klikne sa ostatko tima. 

Adams je cak bolji organizator igre, kada to zeli da redi.

 

Naravno, Napier je tier 1 skorer na EL nivou.

  • +1 1
Link to comment

Mislim da Bentil nije toliki krs kakvim ga ljudi ovde smatraju, ne bi Mesina bas totalnom mediokritetu davao 25 minuta na svakoj bitnoj utakmici u finisu prosle sezone. Daleko od toga da nije moglo bolje da se probere, ali to je zahvalan 3&D igrac koji ce sigurno pruziti vise nego Vajt prosle sezone.

 

Meni je najveci wtf Holand, da nije lajao na poluvremenu i pogodio onu trojku protiv Partizana niko ga nikad ne bi uzeo u razmatranje. Potpuno besmislen potpis, tu se morao dovesti kapitalac.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...