Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

na papiru gazda je doveo 6 igraca sa poenima u rukama, plus drveni ilic, i uglavnom drveni ovi koji ostaju. ko ce da igra odbranu videcemo.. i kako ce trener polupocetnik to da uklopi tesko je reci. na papiru ima verovatno jaci tim nego alimpije 2017. ali sada je i konkurencija jaca. nema veze, bice 1 opustena sezona reklo bi se, bez imperativa.

ne znam kakav je adams, ali mi je ok sto se razmisljalo van kutije, i sto su doveli macku u dzaku. bolje to nego neki provereni igrac tipa rocesti, kolom i slicno.

Link to comment

Jos kad bi se Stefan sad preko leta doveo u red, meni bi ova ekipa bila bombonica, napadackog potencijala i vise nego dovoljno, a sa spremnim Stefanom mogle bi tu i lepe defanzivne petorke da se naprave.

Meni, recimo, petorka Adams, Nedović, Lazarević, Bentli, Martin uopste ne deluje da je defanzivno inferiorna, a napadackog oruzja na sve strane, posebno ako se Adams lepo uklopi.

Jbg, izvinjavam se svima, ali meni se hrkljus vise smucio, posebno sto u EL ne daje nekog vidljivog rezultata. Aba je ove godine, zbog silnih Zeljkovih ljubavnika (ovi sto igraju za Partizan iz, pre svega, silne ljubavi prema Zeljku) iz samog vrha kosarkaske ponude ionako upitna, daj onda da gledamo bar lepu kosarku :D

  • +1 3
Link to comment

Ja necu sigurno, bar ne za onim uzasom iz prethodne sezone.

Volim ja defanzivnu kosarku, ali brate, cilj ove igre je postici kos, sto je za proslogodisnji sastav precesto bila misaona imenica.

Jebes ga, predugo gledamo jedno te isto, a rezultati u EL jeeeedva pristojni. Meni je dosadilo, nek se pokusa drugacijim pristupom pa kako bude.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Joe D said:

kako cete svi da placete za hrkljusem posle tri meca evrolige, bice predivno

 

Ja plačem već sad, preventivno.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Drako said:

Ja necu sigurno, bar ne za onim uzasom iz prethodne sezone.

Volim ja defanzivnu kosarku, ali brate, cilj ove igre je postici kos, sto je za proslogodisnji sastav precesto bila misaona imenica.

Jebes ga, predugo gledamo jedno te isto, a rezultati u EL jeeeedva pristojni. Meni je dosadilo, nek se pokusa drugacijim pristupom pa kako bude.

ako ti mislis da ova ekipa u sebi ima dobar napadacki potencijal za nivo evrolige, ne znam sta bih ti rekao. 

 

ali dobro, ima dva brza beka koji mogu da probiju, pa ako te to lozi kul. 

Link to comment

A po cemu nema...

Na kecu covek koji se ne boji da udje, odlican za 2, vrlo pristojan za 3, vise nego dobar u asistencijama...

Na dva Nedovic, voleli ga ili mrzeli, kad poludi, retko ko moze da ga zaustavi...

Na tri, Lazarević, koji se uvek sunja oko kosa i moze da poentira...

Bentli solidno pripaljuje za 3, moz da prodje i iz reketa, ne bas impresivno, ali moze...

Martin je, mada sam malo gledao, sasvim solidan oko obruca...

Ovo, ako se lepo ukomponuje, moze da bude vrlo zajebana petorka.

Da li ce, to vec ne znam, ali znam da i mnogo skuplji igraci medjusobno ne kliknu.

Ja bih samo da vidim da ne cuvamo rezultat zadnjih 5 minuta, jos jednu takvu utakmicu definitivno ne bi preziveo...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...