Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

51 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Bentil u teoriji ima doslovno sve što jednom PF-u treba - snagu, brzinu, skočnost, eksplozivnost, čak i skill. Ali, nedostaje ono najbitnije, košarkaška inteligencija.

Biće tu trojki, sjajnih zakucavanja...

No, u praksi ćemo se svi hvatati za glavu od njegovog decision makinga i nemogućnosti da pohvata ofanzivne akcije i defanzivne kretnje npr.

 

FAK JEA!

Link to comment

Da vidimo i tog pleja umesto Nejpira pa da se polako razilazilazimo.
A pojedini nisu bili zadovoljni Nejpirom i Singltonom [emoji23],jedan ne igra odbranu a drugi penzos.


Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment

Gledajuci trenutni roster, jebem li ga na cega ce to da lici. Bice svakako zabavno pratiti Zvezdu kao neutralni posmatrac :D Singlton je zver, apsolutno ne rasumem zasto je on nepozeljan

  • +1 2
Link to comment
Gledajuci trenutni roster, jebem li ga na cega ce to da lici. Bice svakako zabavno pratiti Zvezdu kao neutralni posmatrac [emoji3] Singlton je zver, apsolutno ne rasumem zasto je on nepozeljan
Sad je poželjan...al eto neće ciganjska dva miliona. Blenti je pravi za ovu zamešavinu. Kao fejk ćelafuto da nam ga biro. Dajte više tog fejk Nejpira Justina da se valjano kompletira ovaj Himki sa Kupujem - Prodajem.





Link to comment
8 hours ago, theanswer said:

Kako napisati isti post na 24 različita načina? 

Opet ti ne dobacujes, ali pozitivno je sto se i dalje trudis.:thumbsup:

  • +1 1
Link to comment
Koliko li se samo gazda smarao dok je gledao Radonjine hrkljush bojse pa sad radi sve kontra.
Ja nešto mislim da on, osim Nedovića, dovodi sve iz Radonjine "sveske".. E sad da li iz inata i sujete, ili..
Martin, Holand, Ilić pa čak i Bentil. Nekako u Radonjinoj projekciji Bena mogu da zamislim kao igrača sa solidnom praćkom koji pegla odbranu.
Link to comment
Samo Ilića mogu da zamislim da bi bio po Radonjinom ukusu, ovi ostali basketaši teško.
Možda je Ra hteo da se pita ko se dovodi pa je zato bivši?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

BTW, мени је овај ББентил сасвим коректно појачање, судећи по животопису и физичком опису. Нисам га много приметио у Арманију (у ствари, не сећам га се :sad:), а тек га нисам запазио у ПАОу. Но, дајем му сваку слободу (и желим) да нас све задиви и покаже сву вештину свог талента и физичку снагу, коју очито има :)

Edited by Eladan
Link to comment
30 minutes ago, Djolle said:

Možda je Ra hteo da se pita ko se dovodi pa je zato bivši?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

Pitao se Radonjić maskimalno do sada, pitao bi se i da je ostao. 

Link to comment

nas je ovde napunio, to je valjda dovoljna kvalifikacija da ga dovedemo.

 

ne mislim ni ja da je toliko los, samo ovde gazda gadja navijace imenima preko insajdera kao da plivamo u parama, a onda se ljudi razocaraju kad dodje neko realan. ako pogadja trojke u solidnom procentu, ima mozda i neku poentu na ovakvu unutrasnju liniju. 

 

naravno, dok god se covic bavi stvarima kojima treba neko strucniji da se bavi, nece pojacanja biti optimalna, ali to nam je sto nam je. 

  • +1 1
Link to comment

Nije gazda pominjao Singltona dok Ilića i Šabaza jeste. Ozbiljan sam kada kažem da ne mora da znači da Singlton trač potiče od njega. Znao i on da mu pada rejting kada navijači u glavama imaju da je već došla neka zver a gazda dovede igrača manjeg rejtinga. 

 

Ovog lika nisam nešto posebno zapazio, ali ne može igrač u najboljim godinama, takvog CV-ja, fizikalija i šuta biti ispod našeg nivoa. On je i trofejni igrač koji je prošao frku i paniku.

 

Kako će trener sve ovo da uklopi i kakvu je uopšte košarku moguće igrati sa ovakvom selekcijom je drugo pitanje. Nov tim, stručni štab bez iskustva, nepostojeći sportski sektor, prvo pojačanje Nedović. Sa druge strane kontinuitet tima koji vodi Željko Obradović uz podršku Zorana Savića. Šanse su nam toliko male da i nije strašno ako ne napravimo tvrd tim kakav se tipično pravi za osvajanje ABA, nego da probamo da sa novim trenerom probamo nešto drugačije. Ja se samo nadam da se njegovo mišljenje uvažava u određenoj meri prilikom selekcije. Iskreno, ne verujem ni da je Čović baš tolika budala da isporuči treneru totalno drugačiji tim od onoga što je on hteo.

  • +1 1
Link to comment
Možda je Ra hteo da se pita ko se dovodi pa je zato bivši?

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Meni deluje da je samo bio u pitanju Nedović. Čoki je verovatno po kumovskoj liniji može biti i podelio neke parice. Nerealno mi je ono što se pominjalo, pa 3 godine plus obeštećenje. S druge strane, čarteri su valjda bili obezbeđeni, ako se neki preskoči "neće im pasti kruna s glave", na vreme lovu ne verujem da će dobijati ni u Atini, a klupski lekar ne bi trebalo da je toliki kamen spoticanja. Moje subjektivno mišljenje je da je Nedović glavni razlog.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...