Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, MiddleClass said:

A sad onaj Singlton ne zvuci lose...

Singlton bi bio bomba, izuzetno inteligentan igrac. Meni bolji od naseg Lideja npr.

 

Nije mi bilo jasno nezadovoljstvo njime kada se pominjao.

  • +1 2
Link to comment

Singlton bi bio ubjedljivo najjace pojacanje u odnosu na sve.pridoslice, ali eto objasnise ovi sto prate basket, gledaju juniore i kls, pogađaju space, da je to ipak mediokritet. Ja sa sklon da im povjerujem.:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Singlton je bio Ostojina buva sa ciljem da izazove ovaj pad morala u našim redovima. Realnost je da je došao dokazan evroligaški igrač koji se odlično uklapa u ćokantičarski duh koji gajimo. Radujmo se!

  • Haha 1
Link to comment

Bentil u teoriji ima doslovno sve što jednom PF-u treba - snagu, brzinu, skočnost, eksplozivnost, čak i skill. Ali, nedostaje ono najbitnije, košarkaška inteligencija.

Biće tu trojki, sjajnih zakucavanja...

No, u praksi ćemo se svi hvatati za glavu od njegovog decision makinga i nemogućnosti da pohvata ofanzivne akcije i defanzivne kretnje npr.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Singlton je bio Ostojina buva sa ciljem da izazove ovaj pad morala u našim redovima. Realnost je da je došao dokazan evroligaški igrač koji se odlično uklapa u ćokantičarski duh koji gajimo. Radujmo se!

Zajebao se tu Ostoja sa svojom buvom, pravi kosarkaski pregaoci su prepoznali mediokriteta, izgleda se ipak poklapa njihova kosarkaska filozofija sa Ćokijevom. Ovo oni i Ćoki sad bacaju buvu Ostoji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...