Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Pa eto vidiš kako si ti postavio stvari. A čovek je naveo situaciju koja nedvosmisleno ilustruje netrpeljivost i onda pričao o tome. Ne o tome da je mržnja jednih veća od mržnje ovih drugih. 

 

I sad se moraju iznositi srednjaci Pantera i Madara da se dokaže šta? Da je licemer što ne spominje svačije srednjake? Ako se pravi kao analogija majka - dete i on kao trener (otac) - igrač (dete), ja nisam video da su ti igrači ponovili to (verovatno bi bilo slika da jesu). A i nisu izašli sa tim srednjakom, već su na taj način odgovorili na neki gest neprijateljstva/vređanja čega god. Naravno da igrač to ne bi trebalo da radi, ali očigledno da je sa igračima razgovarano. Ne znam šta bi trebalo da se desi pa da budu zadovoljni svi. Da ih prekori pred svima i zakuca na klupi (kao otac što bi dete prekorio) i još na konferenciji da priča kako su igrači nekulturni i ne znam ni ja šta. Da li je to normalno? 

 

Neko je ovde na temi pisao o tome da svaka čast Željku šta je sve osvojio i to, ali da navijači Partizana treba da shvate da on nije nešto posebno i da ga to izuzima od kritika drugih navijača itd. Nešto u tom fazonu. Ja koliko sam video čovek je jedino nipodaštavan od strane navijača Zvezde. Nema hale u ABA gde nije doživeo pozdrave, u EL da ne pričam koja je institucija. Čovek je za celu EL sezonu dobio jednu tehničku (koje se ni ne sećam).

Link to comment

Ali to je zbog toga što Partizan drži sudije u šaci. :fantom:

 

Ovaj klub je u sukobu sa Partizanom, Budućnošću, hrvatskim timovima, ABA ligom, Evroligom, domaćim savezom... A nikako da se zapitaju da li je do njih.

  • Haha 1
Link to comment

znaju oni da je do niih nego se prave blesavi. malo da dominiraju. to im je samo u glavi. 

klasika njihova.

ako kritikujes njihov klub odmah ce uzvratiti sa dobar je obradovvic trener ali..

u organizaciji utakmica partizan se ne desevaju linc i napadi na igrace, nema zapaljivih saopstenja uprave partizana, trener partizana ne nipodastava crvenu zvezdu. sve ovo imamo sa strane covicevog kluba.

ozbiljne rasprave tu nema.

 

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment

Ali ti i dalje raspravljas, sto po toj logici dosta govori i o tebi i tvojoj ozbiljnosti. Kazem ja, ako ne dođe odobravanje sa nase strane za te tvoje misli, ondak neki nemir, nervoza, trnci je li tako?

Edited by hrkljush boys_2
  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, smooth.Op said:

Pa eto vidiš kako si ti postavio stvari. A čovek je naveo situaciju koja nedvosmisleno ilustruje netrpeljivost i onda pričao o tome. Ne o tome da je mržnja jednih veća od mržnje ovih drugih. 

 

I sad se moraju iznositi srednjaci Pantera i Madara da se dokaže šta? Da je licemer što ne spominje svačije srednjake? Ako se pravi kao analogija majka - dete i on kao trener (otac) - igrač (dete), ja nisam video da su ti igrači ponovili to (verovatno bi bilo slika da jesu). A i nisu izašli sa tim srednjakom, već su na taj način odgovorili na neki gest neprijateljstva/vređanja čega god. Naravno da igrač to ne bi trebalo da radi, ali očigledno da je sa igračima razgovarano. Ne znam šta bi trebalo da se desi pa da budu zadovoljni svi. Da ih prekori pred svima i zakuca na klupi (kao otac što bi dete prekorio) i još na konferenciji da priča kako su igrači nekulturni i ne znam ni ja šta. Da li je to normalno? 

 

Neko je ovde na temi pisao o tome da svaka čast Željku šta je sve osvojio i to, ali da navijači Partizana treba da shvate da on nije nešto posebno i da ga to izuzima od kritika drugih navijača itd. Nešto u tom fazonu. Ja koliko sam video čovek je jedino nipodaštavan od strane navijača Zvezde. Nema hale u ABA gde nije doživeo pozdrave, u EL da ne pričam koja je institucija. Čovek je za celu EL sezonu dobio jednu tehničku (koje se ni ne sećam).


Žoc je užasan gubitnik, kao uostalom i većina velikih trenera koji su navikli na osvajanje svih živih trofeja. Mislim da je tumač nepotreban za ono o čemu je pričao posle 4. tekme. 
 

Ono što je poražavajuće sa vaše strane je taj narativ koji se ovde forsira o njegovoj nedodirljivosti, trofejima, aplauzima na gostovanjima, itd. Jel sad treba svi da skinemo gaće pred njim? Jel ne smemo da mu zviždimo i da navijamo protiv tima koji vodi? Sve mislim da mu navijači OLY ili Efesa/Galate nisu jebali majku i da nije bilo tenzije . Otkad je on postao osetljiv na povike sa tribina - nekad je javno izjavljivao da mu “zvižduci ne smetaju”? Pitanje koje je postavio “šta nam se desilo” treba da ide u kontra smeru “Željko, šta ti se desilo?” Jer nama se ovo dešava decenijama, celo društvo je odavno otišlo u kurac, nije to od juče ili posle ovog ili onog derbija. 

 

Sav je zgranut i začudjen kao da ne zna da 30 godina tribine okupljaju najgori krimogeni šljam…
 

  • +1 8
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, smooth.Op said:

Pa eto vidiš kako si ti postavio stvari. A čovek je naveo situaciju koja nedvosmisleno ilustruje netrpeljivost i onda pričao o tome. Ne o tome da je mržnja jednih veća od mržnje ovih drugih. 

 

I sad se moraju iznositi srednjaci Pantera i Madara da se dokaže šta? Da je licemer što ne spominje svačije srednjake? Ako se pravi kao analogija majka - dete i on kao trener (otac) - igrač (dete), ja nisam video da su ti igrači ponovili to (verovatno bi bilo slika da jesu). A i nisu izašli sa tim srednjakom, već su na taj način odgovorili na neki gest neprijateljstva/vređanja čega god. Naravno da igrač to ne bi trebalo da radi, ali očigledno da je sa igračima razgovarano. Ne znam šta bi trebalo da se desi pa da budu zadovoljni svi. Da ih prekori pred svima i zakuca na klupi (kao otac što bi dete prekorio) i još na konferenciji da priča kako su igrači nekulturni i ne znam ni ja šta. Da li je to normalno? 

 

Neko je ovde na temi pisao o tome da svaka čast Željku šta je sve osvojio i to, ali da navijači Partizana treba da shvate da on nije nešto posebno i da ga to izuzima od kritika drugih navijača itd. Nešto u tom fazonu. Ja koliko sam video čovek je jedino nipodaštavan od strane navijača Zvezde. Nema hale u ABA gde nije doživeo pozdrave, u EL da ne pričam koja je institucija. Čovek je za celu EL sezonu dobio jednu tehničku (koje se ni ne sećam).

Лицемерно је уопште све ово око ккп упирање како би се "опрала" понашања играча ккп и тренера. Кажеш да је врв разговарано са играчима и да тога нема више, ипак подсећања ради, пред почетак 4 утакмице само су се четири играча ккп удостојили изаћи на центар и поздравити се са играчима ккцзв. Осим тога, на нету (тачније на твитеру) се може наћи слика пантера и нанелија а између њих велика слика пудлице са наочарима и грбом цзв. О оном тинунину док  Филип даје коментар не вреди ни помињати.

Ако је разговарао са играчима, боље и да није јер резултати су поражавајући.

Много сте зла посејали, много.

Link to comment

Mnogo zla posejali, a prolaze kroz istu sns matricu informera, b92, arene i ostalih što seju cveće i prave tigrove od papira. Uživaj

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, smooth.Op said:

A čovek je naveo situaciju koja nedvosmisleno ilustruje netrpeljivost i onda pričao o tome. 

Naveo situaciju dok dete njegovog prvog centra od tri godine nosi majicu Treba im jebati mater.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
14 minutes ago, simple red white said:

Лицемерно је уопште све ово око ккп упирање како би се "опрала" понашања играча ккп и тренера. Кажеш да је врв разговарано са играчима и да тога нема више, ипак подсећања ради, пред почетак 4 утакмице само су се четири играча ккп удостојили изаћи на центар и поздравити се са играчима ккцзв. Осим тога, на нету (тачније на твитеру) се може наћи слика пантера и нанелија а између њих велика слика пудлице са наочарима и грбом цзв. О оном тинунину док  Филип даје коментар не вреди ни помињати.

Ако је разговарао са играчима, боље и да није јер резултати су поражавајући.

Много сте зла посејали, много.

ma gde si ti to video da se igraci nisu pozdravili?

to samo izgleda ti znas.

na trecoj se videlo da su se svi pozdravili. ulazio si i u svlacionice pa znas?

da ne pricamo sta je izjavljivao onaj" dobri" covek petrusev posle reala zaboravljajuci da se uspesno kacio sa mnogim crnoputim centrima. mogu zamisliti zbog cega.

poraza ajuci rezultati su crvene zvezde a ne partizana. to je jasno svakom osim vama.

neulazak u top 8 sa onakvom ekipom je blago receno dno dna.

i kakvo je to ponasanje igraca partizana? o cemu pricas? opet neki info iz salate?

  • Haha 2
Link to comment

E ako je imitiranje sirene problem, a ne to što je moron na nagovor pudlice išao u muriju zbog dešavanja sa košarkaškog terena... :lolol:

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:


Žoc je užasan gubitnik, kao uostalom i većina velikih trenera koji su navikli na osvajanje svih živih trofeja. Mislim da je tumač nepotreban za ono o čemu je pričao posle 4. tekme. 
 

Ono što je poražavajuće sa vaše strane je taj narativ koji se ovde forsira o njegovoj nedodirljivosti, trofejima, aplauzima na gostovanjima, itd. Jel sad treba svi da skinemo gaće pred njim? Jel ne smemo da mu zviždimo i da navijamo protiv tima koji vodi? Sve mislim da mu navijači OLY ili Efesa/Galate nisu jebali majku i da nije bilo tenzije . Otkad je on postao osetljiv na povike sa tribina - nekad je javno izjavljivao da mu “zvižduci ne smetaju”? Pitanje koje je postavio “šta nam se desilo” treba da ide u kontra smeru “Željko, šta ti se desilo?” Jer nama se ovo dešava decenijama, celo društvo je odavno otišlo u kurac, nije to od juče ili posle ovog ili onog derbija. 

 

Sav je zgranut i začudjen kao da ne zna da 30 godina tribine okupljaju najgori krimogeni šljam…
 

naravno da treba da navijate protiv ali ne treba da lazinjate svasta. jasno je da je vas klub steciste najvecih bitangi vucicevog rezima. 

nije postao " osetljiv" na ruzne povike vec na sprecavanje svojih igraca da se zagreju, gadjanjem iggraca, igranjem basketa savije i ekipe. o tome je to a to sve nije slucajno vec politika vaseg kluba davno isprobana i sa drugim klubovima.

 

  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Naveo situaciju dok dete njegovog prvog centra od tri godine nosi majicu Treba im jebati mater.

 

Nije vidio. Bio je koncentrisan na utakmicu :fantom:

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
13 minutes ago, napadaj said:

E ako je imitiranje sirene problem, a ne to što je moron na nagovor pudlice išao u muriju zbog dešavanja sa košarkaškog terena... :lolol:

 

a sta je mogao petrusev da uradi? da kaze "milicijo, pusi kurac. moram da vezbam izbijanje vazduha i nemam vremena" i da se ne pojavi po zvanicnom dopisu?

 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...