Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

1 minute ago, Ros said:


na detetovoj je “treba im jebati mater”

 

i kako bi to trebalo bilo koga da trigeruje? 

 

odavno smo utvrdili da lesor nije najostrija olovka u pernici.

Link to comment

Ja ne mogu da verujem koja histerija zbog Željka i priče na konferenciji. 

Pa čovek u globalu priča. Nije rekao jedni su ovakvi, drugi onakvi. Ja stvarno ne znam zašto se podmeće čoveku i prave se neke priče o licemerstvu dok se štancaju saopštenja odvaljena od realnosti. Nek sam se isprdeo, znam da je džaba. 

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, smooth.Op said:

Pa čovek u globalu priča.

Bice zanimljiva njegova KZS ako izgubi sutra uvece, a u hali bude  "hor beckih deckaka" tj. navijaca Partizana, i gde, naravno, nece biti skandiranja upucenoj deci, trudnim zenamai zenama igraca KKCZ, reprezentativcima Srbije i slicnim likovima.

 

A jos zanimljivija ce biti ako pobedi Partizan, mozda opet izgubi sluh (jedna od najlicemernijih recenica koje je mogao da izgovori).

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Da da veliki je licemer. Šteta što izgleda sme samo na konferencijama da priča. Kako bi se tek razotkrio da gostuje po jutarnjim i da saziva posebne konferencije da vrti fotografije i papire iz fascikle da vadi... 

 

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Bice zanimljiva njegova KZS ako izgubi sutra uvece, a u hali bude  "hor beckih deckaka" tj. navijaca Partizana, i gde, naravno, nece biti skandiranja upucenoj deci, trudnim zenamai zenama igraca KKCZ, reprezentativcima Srbije i slicnim likovima.

 

A jos zanimljivija ce biti ako pobedi Partizan, mozda opet izgubi sluh (jedna od najlicemernijih recenica koje je mogao da izgovori).

evo usraću se

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
6 minutes ago, smooth.Op said:

Da da veliki je licemer. Šteta što izgleda sme samo na konferencijama da priča. Kako bi se tek razotkrio da gostuje po jutarnjim i da saziva posebne konferencije da vrti fotografije i papire iz fascikle da vadi... 

 

Nista ja od toga nisam pomenuo, samo to da "ne cuje " kada se vredjaju zene reprezentativaca Srbije u kosarci... i da me zanima reakcija posle petog meca, posto ta vredjanja nece prestati svakako.

 

A davno sam napisao da treba drasticno kazniti i jedne i druge zbog vredjanja, prekidanja utakmica, ubacivanja svega i svacega na teren, gadjanja igraca i slicnih svinjarija koje su se desavale godinama unazad.

 

Cak nije ni bitno ko je poceo, bitno je da se prestane.

 

Ako ne mogu da se dogovore ko je poceo, makar neka se dogovore da to prestane! To bi bio drastican korak unapred.

 

A o Zeljku mislim dosta toga dobrog i da je velika cast sto se vratio u srpsku kosarku...mozda cak i na vasoj temi.

 

 

Edited by Milosh76
  • +1 4
Link to comment
57 minutes ago, Milosh76 said:

Bice zanimljiva njegova KZS ako izgubi sutra uvece, a u hali bude  "hor beckih deckaka" tj. navijaca Partizana, i gde, naravno, nece biti skandiranja upucenoj deci, trudnim zenamai zenama igraca KKCZ, reprezentativcima Srbije i slicnim likovima.

 

A jos zanimljivija ce biti ako pobedi Partizan, mozda opet izgubi sluh (jedna od najlicemernijih recenica koje je mogao da izgovori).

 

ustvari je to jedino i zanimljivo, kakva ce biti atmosfera i ako bude slicna kao kod "nas" da li ce zoc opet isto reci. 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Bice zanimljiva njegova KZS ako izgubi sutra uvece, a u hali bude  "hor beckih deckaka" tj. navijaca Partizana, i gde, naravno, nece biti skandiranja upucenoj deci, trudnim zenamai zenama igraca KKCZ, reprezentativcima Srbije i slicnim likovima.

 

A jos zanimljivija ce biti ako pobedi Partizan, mozda opet izgubi sluh (jedna od najlicemernijih recenica koje je mogao da izgovori).

Koga zabole šta će Robija da priča na konferenciji o skandiranjima i atmosferi? Ispaliće neka opšta mesta koja je ponovio već 20 puta, zahvaliće se svojim navijačima i zapaliti u vilu na grčkom ostrvu ili gde već voli da troši svoje milione. Da se zapitamo ko je ovo započeo, da li će jadni Ledej i Panter hteti da se vrate da igraju za naše milione pred nama ovakvima?! Sjajna grupa igrača, ponosan je na njih. Ishod utakmice će odrediti koju od te dve vizionarske misli će da ponovi više puta. 

 

Da ima ko da ga pita stručna pitanja i da treneri žele o tome da pričaju pa i da čekamo te presice, ovako mjah.

Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

Koga zabole šta će Robija da priča na konferenciji o skandiranjima i atmosferi? Ispaliće neka opšta mesta koja je ponovio već 20 puta, zahvaliće se svojim navijačima i zapaliti u vilu na grčkom ostrvu ili gde već voli da troši svoje milione. Da se zapitamo ko je ovo započeo, da li će jadni Ledej i Panter hteti da se vrate da igraju za naše milione pred nama ovakvima?! Sjajna grupa igrača, ponosan je na njih. Ishod utakmice će odrediti koju od te dve vizionarske misli će da ponovi više puta. 

 

Da ima ko da ga pita stručna pitanja i da treneri žele o tome da pričaju pa i da čekamo te presice, ovako mjah.

 

ma to je jasno, zanimljivo je zbog onoga sto cemo citati na forumu.

Link to comment
9 minutes ago, Heaviside said:

 

 

Da ima ko da ga pita stručna pitanja...

ima rajko

već je spremio pitanje o switch odbrani na kampacu

  • Haha 2
Link to comment

Igrači bi morali biti obavezni da poštede žene i naročito decu u svrhu lečenja svojih frustracija.

Pogotovu zloupotreba dece na taj način je još jedno dosegnuto dno u svom ovom jadu.

Ja ne sumnjam da je Lesor glup ko trista kuraca, to je bezbroj puta dokazao, ali valjda postoji u okruženju neko sa makar pola grama mozga da mu kaže sinko to ti baš i nije najbolja ideja.

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, smooth.Op said:

Ja ne mogu da verujem koja histerija zbog Željka i priče na konferenciji. 

Pa čovek u globalu priča. Nije rekao jedni su ovakvi, drugi onakvi. Ja stvarno ne znam zašto se podmeće čoveku i prave se neke priče o licemerstvu dok se štancaju saopštenja odvaljena od realnosti. Nek sam se isprdeo, znam da je džaba. 


Gde ti vidš histeriju?! Žoc je predmet sprdnje diljem neta zbog svojih izjava i ponašanja na presicama™ posle ova dva poraza. Mislim, ništa što već nismo znali…
 

A za licemerstvo, smeta mu dete i majka (i autobus) a ne smeta mu Panterov, Madarov i čiji već srednji prst na terenu?! 
 

Carski!!! 

  • +1 3
  • Tužno 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...