Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Just now, VoodooDerina said:

Bojim se da će se navijači oba kluba aprijatno iznenaditi budžetima za narednu sezonu.

Mislis, povratak u realnost jedne od siromasnijih drzava Evrope i prestanak presipanja kredita u siljenje crvenih i crnih pataka?

 

  • +1 5
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Najsladje bi bilo da bude The trojkaa u poslednjoj stotinki od strane Nedovića. 

 

Još slađe bi bilo da je mune Holland... :D 

Link to comment

Ne znam kako vam ne dosadi ovo prepucavanje oko toga ko je gori. Samo ta cinjenica valjda ukazuje na to koliko je diskusija besmislena, normalni ljudi se trude da vide ko je bolji. Ali nevezano za to je besmisleno, jer ste ionako najgore ekipe i najgori navijaci na svetu. Dovodite igrace iz Barselone i Reala, jer vam najgori covek na svetu, Vucic, daje pare, a da to ne radi odnosili bi vam koseve zbog dugova. Kad bi objektivno pogledali na stanje stvari, bili biste srecni sto uopste igrate finale, sto igrate Evroligu i na kraju krajeva sto niste ugaseni pre mnogo godina kao sto bi bilo posteno da se desilo. Sve preko toga je trebalo da bude premija, ali ne i vama. Da se to desilo, sad bi mozda imali finale u kojem bi navijaci pricali makar 10% o kosarci, a ne samo ko je koga pokrao i ostetio i ko je veci smrad od igraca. Tigrovi od papira.

  • +1 5
  • Haha 4
Link to comment
1 hour ago, MeanM@ said:

Mislis, povratak u realnost jedne od siromasnijih drzava Evrope i prestanak presipanja kredita u siljenje crvenih i crnih pataka?

 

 

Baš tako.

 

GDP Kanarskih ostrva za nijansu manji od Srbije, ali ljudi pošteno odustali od bacanja para, ali zato ovde mogu lagano dva TOP8 budžeta da se sprže bez da se iko i počeše po glavi.

Link to comment

Nek onda odustane i Zvezda pa da onda Partizan moze lakse da kupi neke strava super igrace, da se najzad napadne taj prokleti trofej evrolige

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Lord Stef said:

Pogled tvoj mi ne da mira

Plajvi, tigru od papira


Tvoje kandze, krzno, sare...
Kako samo pale
zare

jos par nas da se nadovezu pa da javimo Gordani da ima novi hit :wub:
 

Link to comment
2 hours ago, assignment said:

 

Veze ti nemas, iako furas ovde neku vrstu, sto verovatno smatras humorom, mislis da si "kul" - da video sam ga juce, i napisao da je bio odlican, Problem je da sezona ima 80 utakmica, i meni nije dovoljno da se "pojavi" na 10/80. A ovo sto je odigrao sinoc, je igrao i pre pet godina... Jedino dobro je sto je ocigledno protiv vas nesto posebno motivisan.

Zahvalan sam ja njemu za doprinos koji je dao, ali ne smatram da zasluzuje vise para, jer nije konstantan, ne  moze da bude vodja tima poenterski, i ne zalim ako stvarno ode (i uz to mislim da je Virtus prica patka)

 

edit. i prilicno sam siguran da sam ga gledao jedno 150 puta cesce od tebe

Dobro, vecinom se slazem sa tobom, ali stvarno se slabo se razumes u kosarku

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...