Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Kao sto rekoh, plitak potok. Konacno je doslo vreme za onih cuvenih i dugo najavljivanih 57:112:fantom:

Edited by Zli Gli
  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment
41 minutes ago, Hroničar said:

Nekada sam igrao kosarku, od malena je pratim, ali nikada u zivotu nisam video da se vise od pola jedne ekipe ne pozdravi na pocetku meca sa protivnickom ekipom. Samo cetiri iil pet igraca Partizana je doslo do sredine terena da se pozdravi sa igracima protivnicke ekipe. Posebno ova provokacija po zavrsetku meca od strane Pantera i Nanelija...i posle se veliki trener pita ko seje mrznju, nije u stanju da disciplinuje svoje igrace, da pokazu osnovno postovanje prema protivniku.

Voleo bih da me je to iznenadilo, ali prosle godine je samo muceni Zagorac, kome je nasa stoka sa tribina svasta vikala godinama, ostao na dodeli trofeja da ispostuje rivala. 

  • +1 2
Link to comment

Biće nenormalan pritisak na igračima u petoj, moraće šut da krene bolje nego do sada da bi uopšte imali ikakve šanse.

Njima jedino može da bude nezgodno što opet posle 2:0 dolaze u priliku da izgube seriju i da kao što je posle blistave karijere Federer ostao delom upamćen i kao 40:15er, tako dobijemo i jednog 2:0bradovića.

 

Ipak dajem 75:25% za domaćina u petoj.

Edited by VoodooDerina
Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Nije samo Real, izgubili su i od nas prošle godine u petoj. Robija ima 0 od 2 u plejof serijama protiv doraslih protivnika, oba puta je gubio u petoj. Tako da će im biti frkovito i zbog toga, a i izlaze ipak iz dva vezana poraza protiv nas, deluju isrcpljenije od nas, a i deluje da se Duško dobro prilagodio tokom serije. Sa druge strane imaju ABA domaći teren plus bih rekao da su na maksimumu ipak malo bolja ekipa od nas. 50-50 po meni, inspiracija glavnih igrača će odlučiti.

Partizan je individualno definitivno jaci od Zvezde, ali je i cinjenica da im koncepcijski ne lezimo bas najbolje ( da li tu ima i psiholoskog momenta, ne znam, ali da ne idem u te price ), izgubimo li, opet cemo biti 5:5 ove godine, sto uopste nije los skor sa jednom od najboljih ekipa EL. Zelim samo da se u petoj igraci i trener dostojanstveno ponasaju i da daju sve od sebe. To sto nam je medju navijacima gomila mandrila i sto nam je predsednik neopevani govnar, barem ublazava cinjenica da nam je strucni stab i igracki kadar uglavnom normalan.

  • +1 4
Link to comment
20 hours ago, nenad said:

 

ispravno bi bilo da cokiju zabrane vodjenje bilo kog kosarkaskog kluba, ali taj brod je odavno odplovio. u datim okolnostima ponasanje partizanovih igraca i strucnog staba je na mestu.  

Пише се оТпловио. Ја мислим да сте закаснили да "лустрацијом" из кошарке решите питање Небојше.

Link to comment
On 17. 6. 2023. at 12:45, assignment said:

 

Niko ovde nije bio srećan zbog odlaska Davidovica, doduše nismo ni nesto začuli.

 

Kao što si sam napisao "protiv Zagorca je..." Da, to je njegov nivo gde moze da izdominira. Ako želimo da držimo korak sa vama, jer ovaj Partizan nije vise onaj sa Zagorom, onda nam treba bolje...

 

A na kraju, u vest čak i ne verujem, verovatno ista fioka kao "nezadovoljan novim ugovorom“ A i ako nije, sretan put.

 

Šta smo očekivali? Ja lično da napreduje, da digne procente šuta iz otvorenih pozicija, i ono glavno, malo više konstantnosti...

Veze ti sa kosarkom nemas. Jesi li ga video juce, trojka, dvojka, zakucavanje, u odbrani je leteo. Najbolji potez na utakmici je ono kad se bacio u aut po loptu i izveo neki potez ko legolas u drugom delu gospodara prstenova nad na cudnovat nacin uzjase konja. E tako je sinoc Dobric dodao loptu Kampacu za kontru. Sutra mu zelim da sve promasi, osim ako bude sutirao kao svom kosu, tada neka pogodi. 

  • -1 1
Link to comment
11 minutes ago, shimpr said:

Veze ti sa kosarkom nemas. Jesi li ga video juce, trojka, dvojka, zakucavanje, u odbrani je leteo. Najbolji potez na utakmici je ono kad se bacio u aut po loptu i izveo neki potez ko legolas u drugom delu gospodara prstenova nad na cudnovat nacin uzjase konja. E tako je sinoc Dobric dodao loptu Kampacu za kontru. Sutra mu zelim da sve promasi, osim ako bude sutirao kao svom kosu, tada neka pogodi. 

 

Veze ti nemas, iako furas ovde neku vrstu, sto verovatno smatras humorom, mislis da si "kul" - da video sam ga juce, i napisao da je bio odlican, Problem je da sezona ima 80 utakmica, i meni nije dovoljno da se "pojavi" na 10/80. A ovo sto je odigrao sinoc, je igrao i pre pet godina... Jedino dobro je sto je ocigledno protiv vas nesto posebno motivisan.

Zahvalan sam ja njemu za doprinos koji je dao, ali ne smatram da zasluzuje vise para, jer nije konstantan, ne  moze da bude vodja tima poenterski, i ne zalim ako stvarno ode (i uz to mislim da je Virtus prica patka)

 

edit. i prilicno sam siguran da sam ga gledao jedno 150 puta cesce od tebe

Edited by assignment
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...