Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

Kraj vesti na zvanicnom sajtu kluba o dolasku Petruševa

 

"Petrušev je peto pojačanje Crvene zvezde nakon Nedovića, Martina, Holanda i Ilića. O daljim aktivnostima u prelaznom roku KK Crvena zvezda mts obaveštavaće javnost isključivo na svojim zzvaničnim nalozima i platformama."

 

Sto niko ne proverava tekst pre stavljanja na sajt pa imaju greske, ili je ovo duplo z sa namerom.

Link to comment
5 minutes ago, pantelia said:

 

Koliko sam shvatio jos je ludje, tim je aktivirao dodatnu godinu, a sad ga teraju 15 dana posle toga

Nije lud gazda da propusti priliku da zaradi na raskidu.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Borca said:

Kraj vesti na zvanicnom sajtu kluba o dolasku Petruševa

 

"Petrušev je peto pojačanje Crvene zvezde nakon Nedovića, Martina, Holanda i Ilića. O daljim aktivnostima u prelaznom roku KK Crvena zvezda mts obaveštavaće javnost isključivo na svojim zzvaničnim nalozima i platformama."

 

Sto niko ne proverava tekst pre stavljanja na sajt pa imaju greske, ili je ovo duplo z sa namerom.

 

Ne samo da je vrhunski gm nego je i bog marketinga.

  • Haha 1
Link to comment
Kraj vesti na zvanicnom sajtu kluba o dolasku Petruševa
 
"Petrušev je peto pojačanje Crvene zvezde nakon Nedovića, Martina, Holanda i Ilića. O daljim aktivnostima u prelaznom roku KK Crvena zvezda mts obaveštavaće javnost isključivo na svojim zzvaničnim nalozima i platformama."
 
Sto niko ne proverava tekst pre stavljanja na sajt pa imaju greske, ili je ovo duplo z sa namerom.
U prevodu sutra objavljujemo za Napijera ,a prekosutra za 1Ton. Može samo po jedan igrač dnevno da se objavi.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Realno je trebalo da daju prvo nama jedne godine 20 miliona, da bude loženje na maks i onda da bude ova sezona sa sličnim budžetima ali moramo da im damo trenera fore. I onda nas da parkiraju u Evrokup a njima da daju 20m da se oni lože.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Realno je trebalo da daju prvo nama jedne godine 20 miliona, da bude loženje na maks i onda da bude ova sezona sa sličnim budžetima ali moramo da im damo trenera fore. I onda nas da parkiraju u Evrokup a njima da daju 20m da se oni lože.

 

tad nas nisu cekale restrikcije struje, pa nije bilo potrebe.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Joe D said:

dobro da si naglasio ofanzivno, posto bih defanzivno nasao jace u juniorskoj ligi, a i ti si svestan toga ocigledno.

 

no dobro, sta kukate, vidite sta vam gazda kupio, i ttako dalje.

Ma bole nas, igracemo kosarku u rukometnom fazonu, Teo i Sabaz u napadu, a Markovic i Lazic u odbrani.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

Realno je trebalo da daju prvo nama jedne godine 20 miliona, da bude loženje na maks i onda da bude ova sezona sa sličnim budžetima ali moramo da im damo trenera fore. I onda nas da parkiraju u Evrokup a njima da daju 20m da se oni lože.

 

 

the-meme-comes-from-a-brazilian-tv-show-1629926680.jpg

Link to comment
10 hours ago, Joe D said:

mi smo uvek na papiru jaci od vas. nas gazda je poznat po tome da je jak na papirima


U poslednje vreme smo jaci i na tabelama, sto takmicarskim, sto excel 

Link to comment
13 hours ago, pantelia said:

 

Koliko sam shvatio jos je ludje, tim je aktivirao dodatnu godinu, a sad ga teraju 15 dana posle toga

 

Jeste, Vajt je bar tako napisao negde na Tviteru. Verovatno će ga isplatiti u fullu da ode, jer sumnjam da će neki EL klub hteti da preuzme ugovor, bar ne posle onakve povrede i sezone... a pita se sad malo i Vajt, ne verujem da će baš hteti da ode u neku tamo belgijsku ligu iz EL tima...

Link to comment

Može da nađe neki Evrokup u kome će igrati ida mu suma plate novog kluba i onoga što mu mi damo bude veća od plate koju bi imao kod nas. Njemu se nikako ne isplati da ostane ako stvarno ne računamo na njega. Dve sezone bez minuta ja težak kanal za njega.

Link to comment

Definitivno mu se ne isplati. Ali ja i dalje mislim da je on odličan igrač koji bi itekako bio koristan i u ovom rosteru koji pravimo, samo ako psihički sredi glavu i ne beži od kontakta i zakucavanja, a sve to zbog one užasne povrede...

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...