Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2022/23


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, nenad said:

kriminalno sudjenje i uzasna utakmica. dobili smo ovo zbog 3 trojke, lazarevica i markovica koje su usle i panterovu za -2 koja nije.

 

kapmaco i vildosa moraju mnogo bolje u petoj da bi imali neku sansu.

Nisi u pravu. Ima Zvezda šansu svakako. Bolji je Partizan generalno, ali ako je suditi po ovome danas, šanse su 50-50. Ovo danas je pukim igrom slučaja bilo neizvesno. Partizan nas je stigao sa petorkom za revijalne utakmice. 

 

Duško je imao nekih bizarnih trenutaka, al sve u svemu klinka za Robiju. 

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

Nisi u pravu. Ima Zvezda šansu svakako. Bolji je Partizan generalno, ali ako je suditi po ovome danas, šanse su 50-50. Ovo danas je pukim igrom slučaja bilo neizvesno. Partizan nas je stigao sa petorkom za revijalne utakmice. 

 

Duško je imao nekih bizarnih trenutaka, al sve u svemu klinka za Robiju. 

 

pa ok, ako sudis po najgoroj partizanovoj partiji ove sezone, ali oni ce prekosutra sigurno biti dosta bolji. mi da bi bili dosta bolji moramo dobiti mnogo od kampaca i vildose, inace jako jako tesko.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, nenad said:

 

pa ok, ako sudis po najgoroj partizanovoj partiji ove sezone, ali oni ce prekosutra sigurno biti dosta bolji. mi da bi bili dosta bolji moramo dobiti mnogo od kampaca i vildose, inace jako jako tesko.

Ima Zvezda rezervi naravno. Dobar deo je bila korektna odbrana, a u napadu nas je katapultiralo ludilo Dobrića i to je bilo dovoljno. Slaba je utakmica bila, igrali su manje više koliko je potrebno. 

Link to comment
3 minutes ago, kralj said:

Ima Zvezda rezervi naravno. Dobar deo je bila korektna odbrana, a u napadu nas je katapultiralo ludilo Dobrića i to je bilo dovoljno. Slaba je utakmica bila, igrali su manje više koliko je potrebno. 

 

videcemo, meni se cini da ja partizan bolja ekipa i poprilican favorit.

 

 

Link to comment

Nemoguće da je Dobrić (opet) bio odličan u praktično najbitnijoj utakmici sezone... A koji je po plaćenosti igrač u timu? E zato ću uvek da ga branim. 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
13 minutes ago, nenad said:

 

pa ok, ako sudis po najgoroj partizanovoj partiji ove sezone, ali oni ce prekosutra sigurno biti dosta bolji. mi da bi bili dosta bolji moramo dobiti mnogo od kampaca i vildose, inace jako jako tesko.

 

Ma vraćamo im Real traumu 5te u podsvest, biće oni pod ogromnim pritiskom, ne mogu da budu baš rasterećeni...

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...